Юнион-Ивкони ООД /img/frontend/nomap.png"

Юнион-Ивкони ООД

Прави ми впечатление, че напоследък условията при фирмата са се променили към много по-добро. Нови, чисти автобуси и наистина комфорт

Впечатли ме доброто отношение от шофьора, който ми помогна с багажа. Пътуването беше удобно

Много съм доволна от обслужването на касата на централна гара. Любезни служители и добро отношение

Работих във фирмата 7 години. Винаги заплащането е било навреме. Разбира се имало е проблеми от различно естество както във всеки голям колектив. Оценката ми за фирмата е много добра

Доволна съм от последното пътуване. Нов и чист автобус

Супер адекватно отношение на касата на централна гара. Автобусът бе точно навреме и пътувах до Варна много приятно

Пътувам редовно с тях. Това е фирмата, от която съм най-доволен.

Винаги когато ми се налага, ползвам техните услуги. Особено напоследък нещата много се промениха. Автобусите им са широки и удобни

Като клиент съм много доволна от фирмата. Пътуването с тях е комфортно.

Защо СЕ ОТКАЗАХ да приема предложението за работа като шофьор на международни линии? Ще се постарая да съм максимално обективен. След като кандидатствах, ми се обади служител и ми предложи да се срещнем в гаража на "международни линии" / до "балканстар"/ , колкото се може по-скоро. Обясних му, че тръгвам от "Младост" и ми трябва минимум час, но ще отида! Човекът каза ок, чакаме те!И след 50 минути, когато буквално съм на вратата, даже и не се обади, а ми изпраща смс "Излезе ми работа, нека се видим след три дни" :) След 3 дни... Срещам се с представителя , зовящ се Марио...извини се, направи ми впечатление на възпитан човек, ерудиран и с отношение. Казах си: '...случва се! Сигурно му е излязло нещо много спешно, ок, забравям за случая!" Разбирам се с него, веднага след като си извадя документите, да му се обадя! Направих го! Казва ми :"Ще ти звънна в 14 часа, да се разберем да ходим да те назначаваме!" :) ...2 часа след уговореното време -в 16:00 ми се обажда и казва :"Утре в 9:00 ще отидеш сам в администрацията , аз ще те насочвам по телефона " След като те назначат , в 14:00 тръгваш за Германия . Сега си го представете: "Назначават те до към 10-11, от там тръгваш от Ц.гара до Младост за багаж , пазар и всичко необходимо за път, и после трябва да си в 12 в гаража, че да се запознаеш с колегата и да пътуваш за Германия" Стана ми много обидно от подобно отношение! Пак казвам , Марио беше изключително възпитан ,но подобно отношение поне за мен , е крайно несериозно и предвид, че съм нов, хич не ми вдъхва доверие, че мога да разчитам на съпорт от страна на фирмата. Далеч съм от мизълта , че го правят умиушлено, но си е проблем това и според мен, трябва да си го разрешат-на ниво администрация или и аз не знам.