Юнион-Ивкони ООД

Почти всички от негативните мнения относно услугите им не отговарят на истината.
По скоро ги има при Биомет, Етап-адрес и Карат-С…
Винаги може да се случи някаква ситуация с техниката- автобуси …
А и всички хора не са еднакви за да се правят крайни изводи мнения за дадена фирма, без да си се убедил многократно /не само един или два пъти/ или пък да си повлиян от нечия мнения тук и там. При другите фирми го има и се случва.
Ами пътувайте с БДЖ, там няма да питате за закъснения от 15-20м. а за от 1ч. например или пък защо Ви прехвърлят на автобус заради ремонти, защо миреше на пот и др…, колко е топло или студено. Да ли има достатъчно време да карате ски във вагона, защото има нужния сняг. Да ли раздават противогази за тоалетните във влака… Защо няма ТВ и защо кара бавно.
Аман от претенции и от конкуренти от други фирми.

Оня олигоФрен "тебе гледа мене види" дет няма и средно образование Пернишки кретен и толуп Ясенчо, закопа тотално фирмата, ама нали е братовчед на Ивайло
А ти Спектра ли си не те знам каква си ама ми мязаш на Андромаха, и ти колко народ си затрила за няма нищо, ама той господ си знае работата ще си прибере вересиите,иначе добре си се научила да ближеш задни части на накадърни началници

запоцнете и се уверете сами само един де ще е достатъцно

Здравейте, днес 26,10,2014г.изпраштам синът си до Русе от Автогара Плевен в 13,10ч. При закупуването на билета, Вашата служителка ни казва ,че има място само на първата седалка, но трябва да заплатя не 11лв.,а 11,55лв.при което, дори не ми върна и рестото от 0,45лв.Първо пътува ученик отстъпка 0 ,второ чакам 10мин.за билет, трето не ми се връща ресто да не говорим че автобуса тръгна със забавяне от 10 мин.предвид и пътната обстановка прецених, че ще сакъснее и понеже правим прехвърляне на друг автобус от Русе се ядосах от неорганизацията на вашите служители, те си говореха така спокойно, за никаде не бързаха, по -голяма неуредица не съм виждала.съответно има закъснение от15,20по разписание престига15,50 ,изтървахме  автобуса в 15,30, следващият е в 16,00 -няма място и чакаме за 17,00ч.питам ако имах закупен билет предварително?нямам думи ...........и не се случва за първи път.

Здравейте искам да кажа че живея в чужбина и работата ми налага да пътувам често до България и из страната.Винаги ползвам услугите на Юнион Ивкони за пътуване в страната и на никоя друга фирма.Ако се налага чакам час два но не се доверявам да други фирми.Много ми допада онлайн закупуването на билети,защото не се налага да нося пари в брой,отделно служителките ви на касите са супер като отношение.Искам да изкажа специална благодарност на двама ваши шофьори и супер професионалисти, и супер готини хора
1. линията София - Русе 7:00 на 16.07
2. линията Русе - София 8:30 на 02.08
Отделно имате един колега на който му викат Попа е той е суперпрофесиналист и готин пич:поздрави и за него.
Искам да споделя че вашите служители се отличават от останалите, особено в провинцията,риза,панталон и много приличен вид спрямо останалите с къси гащи и джапанки
Успех развивайте фирмата и все по вече доволни клиенти

Искам да изкажа мнение в отговор на последните няколко едни и същи драскача / един единствен - може би /.: Когато по някакъв начин някой ти спре кранчето, благодарение на което  така жадно и напоително си смукал, без да мислиш, че има и други хора, които не живеят на фотосинтеза и също имат нужда от вода и храна, тогава всичко става порочно и пошло.
Принизявайки толкова атмосферата в Юнион -Ивкони, се замислете дали и вие самите не допринасяте за това. Не може само да мислите откъде и най вече, колко да откраднете, непрекъснато да изказвате мнения за некадърността на този или онзи, без да им давате шанс да направят нещо и винаги да мислите, че вие знаете и разбирате повече.

от Уикипедия, свободната енциклопедия -
Шофьор, наричан още водач на МПС е човек, който управлява моторно превозно средство като например лична кола, такси, автобус и други. Съществуват както професионални шофьори, така и шофьори любители.

Тази фирма е пред разпадане, всеки граби с 2 ръце, новия Шеф Ясен Бачев, (братовчед на Иваило Константинов)е абсолютен некадърник не се знае дали има и средно образование,но момчето е от Перник и е от родата , да не говорим за началника на сервиза Сашко, и комисионерчета Киро (Закупчик) и Тоци (Склададжия) тия 3-та колко са одкраднали от Светозар и Ивайло не се знае
100% от шофиорите ги принуждават да карат без карти за тахограф,да ходят по сами  с неизправни автобуси,да надвишават времето за шофиране и т/н, само и само да има лапачка
Да не говорим за сервиза, че 130 автобуса се обслужват от 10 монтьора и 1 жичкаджия,и всичко се прави авариино ,там думата текущ ремонт не е ПОЗНАТА
Условия за труд също няма в сервизната база,няма питейна вода,няма WC, има 2-ве миризливи химически тоалетни които не са чистени от 1г

Да кажа и аз няколко думи за фирмата. Условията за работа са ужасни- един върху друг в офиса,а отскоро съвсем. Няма въздух, няма нормални работни места. Непрекъснати интриги, просташки взаимоотношения-както се полага на дупнишка фирма. Заплатите-когато решат или когато може. Възможности за развитие-само ако натопиш някой или правиш мили очи на големия бизнесмен-Константинов и неговите мекерета. Пълно е с моми, на които целият свят им е крив- особено колегите, които не споделят техните ценности. А те са  - кавги, селски радости, пазаруване по интернет и клюкарене с топене. Никакъв шанс дори самата фирма да изплува със счупените си рейсове, с начина на работа, отношението и към клиенти , и към служители. В крайна сметка всичко се вмирисва откъм главата. Старите служители донякъде са се нагодили да работят в тия условия, донякъде са измислили начин да си "докарват" допълнителни доходи-но всички са в този кюп и в тази пумия. Няма абсолютно никакво спазване на законодателството, Кодекса на труда, нормите за каране на автобус- на абсолютно всичко. Самата дейност се крепи на магия ,но магията с всеки ден отслабва и съвсем скоро всичко ще се срине. Няма и зачатък за светъл лъч в работата им. Положителните неща са пренебрежимо малко и може би единствено някои свестни колеги, които са и добри професионалисти, опита ,че си работил в такова отвратително място и някакси си се справил и тренирането на работа под стрес са някакво преимущество ,но не задълго. Не препоръчвам на никой , на каквато и да е позиция да постъпва там на работа... . Няма ниво в йерархията ,което да си заслужава от чистачка до управленски позиции. Силно не препоръчвам да се започва трудови отношения с тази фирма.

Здравейте! Бих искал да искажа мнението си за  прословутата фирма „Юнион Ивкони“ и разбира се нейната дъщерна такава  „София Бус“ в един полезен за всички нас сайт  като този.    Няколко години работех (като на инат може би) в тази фирма като шофьор и мога твърдо да заявя,че определено не става за работа там..сложно се работи,поне според мен уважаеми  бъдещи служители.  Глоби,неправомерни удръжки,не спазване на определените часове за шофиране на ден, седмица ако щете и на месец  най-вече за вътрешните линии.      Отношението между началници и шофьори е под всякъква критика, а пък директора на фирмата страда от фобията,че постоянно някой го краде!  Дори и да е така и някои от служителите да си го позволяват по някакъв начин това, трябва да ни е ясно защо може би е така.. ,а именно: не изплащане на месечните възнаграждения,ниските работни командировки и тяхното забавяне,постоянното висене в гаража когато си в почивка за щяло и нещяло и какво ли още не.  „ Г-н Константинов както е тръгнало напоследък, май ще останете без нито един свестен шофьор, а те са лицето на фирмата, не ви се иска да го проумеете обаче.   Все пак едва ли ви пука след като направихте свой замесник някакво смешно, и до някъде простовато лапе,но все пак няма значение какъв е и кой е,важното е да има някаква  кукла на която да дърпате конците. Лапето ви обаче се взе много насериозно и си помисли,че е хванал господ за шлифера,но не му и идва на ум,че е следващият пътник без билет и ще бъде изритан в някой слънчев ден както всички останали преди него“. Не на последно място искам да обърна внимание пред уважаемите бъдещи служители и за пътниците които ще превозват или поне 70% от тях ,но на външни линии,които са: "приятни, учтиви и  интелигентни" предимно цветнокожи от родните гета (защото едва ли ще допуснат в другите фирми  цял катун да им се качи и разнообразява обстановката в автобуса с плачещите пеленачета, викове на чужд език и „благоуханята“ около тях) и някои видове турци,които се имат за „Али Баба" като се качът, по думите им : „в техните автобуси“ -защо ли казват така???  Иначе автобусчетата на пръв поглед са лъскави.. ама от вън,за разлика от вътрешният „комфорт“ с изпочупеният интерьор и вонящи седалки от които човек може да пристигне на спирката си обринат или трайно заразен от вид  дезинтерия. Напрвете си сметката сами ‚някои може би ще си кажат,че от опит глава не боли,но в тази случай си наболва ..! Все пак успех и нека сме живи и здрави,ръцете и краката никой няма да ни вземе ;) Поздрви!