Юнион-Ивкони ООД

Къде са паричните гаранций господин мошенник, от по 1000 и 2000 лв.на напускащите шофьори и стюарди,трупаш ли лихви в банката с чужди пари!? Добре си го дресирал и онова лъжливо подобие на хипопотам- главният счетоводител. Но все пак нищо не остава безнаказано от горе, рано или късно,това се однася и за протежетата ти!

Почти всички от негативните мнения относно услугите им не отговарят на истината.
По скоро ги има при Биомет, Етап-адрес и Карат-С…
Винаги може да се случи някаква ситуация с техниката- автобуси …
А и всички хора не са еднакви за да се правят крайни изводи мнения за дадена фирма, без да си се убедил многократно /не само един или два пъти/ или пък да си повлиян от нечия мнения тук и там. При другите фирми го има и се случва.
Ами пътувайте с БДЖ, там няма да питате за закъснения от 15-20м. а за от 1ч. например или пък защо Ви прехвърлят на автобус заради ремонти, защо миреше на пот и др…, колко е топло или студено. Да ли има достатъчно време да карате ски във вагона, защото има нужния сняг. Да ли раздават противогази за тоалетните във влака… Защо няма ТВ и защо кара бавно.
Аман от претенции и от конкуренти от други фирми.

Оня олигоФрен "тебе гледа мене види" дет няма и средно образование Пернишки кретен и толуп Ясенчо, закопа тотално фирмата, ама нали е братовчед на Ивайло
А ти Спектра ли си не те знам каква си ама ми мязаш на Андромаха, и ти колко народ си затрила за няма нищо, ама той господ си знае работата ще си прибере вересиите,иначе добре си се научила да ближеш задни части на накадърни началници

запоцнете и се уверете сами само един де ще е достатъцно

Здравейте, днес 26,10,2014г.изпраштам синът си до Русе от Автогара Плевен в 13,10ч. При закупуването на билета, Вашата служителка ни казва ,че има място само на първата седалка, но трябва да заплатя не 11лв.,а 11,55лв.при което, дори не ми върна и рестото от 0,45лв.Първо пътува ученик отстъпка 0 ,второ чакам 10мин.за билет, трето не ми се връща ресто да не говорим че автобуса тръгна със забавяне от 10 мин.предвид и пътната обстановка прецених, че ще сакъснее и понеже правим прехвърляне на друг автобус от Русе се ядосах от неорганизацията на вашите служители, те си говореха така спокойно, за никаде не бързаха, по -голяма неуредица не съм виждала.съответно има закъснение от15,20по разписание престига15,50 ,изтървахме  автобуса в 15,30, следващият е в 16,00 -няма място и чакаме за 17,00ч.питам ако имах закупен билет предварително?нямам думи ...........и не се случва за първи път.

Здравейте искам да кажа че живея в чужбина и работата ми налага да пътувам често до България и из страната.Винаги ползвам услугите на Юнион Ивкони за пътуване в страната и на никоя друга фирма.Ако се налага чакам час два но не се доверявам да други фирми.Много ми допада онлайн закупуването на билети,защото не се налага да нося пари в брой,отделно служителките ви на касите са супер като отношение.Искам да изкажа специална благодарност на двама ваши шофьори и супер професионалисти, и супер готини хора
1. линията София - Русе 7:00 на 16.07
2. линията Русе - София 8:30 на 02.08
Отделно имате един колега на който му викат Попа е той е суперпрофесиналист и готин пич:поздрави и за него.
Искам да споделя че вашите служители се отличават от останалите, особено в провинцията,риза,панталон и много приличен вид спрямо останалите с къси гащи и джапанки
Успех развивайте фирмата и все по вече доволни клиенти

Искам да изкажа мнение в отговор на последните няколко едни и същи драскача / един единствен - може би /.: Когато по някакъв начин някой ти спре кранчето, благодарение на което  така жадно и напоително си смукал, без да мислиш, че има и други хора, които не живеят на фотосинтеза и също имат нужда от вода и храна, тогава всичко става порочно и пошло.
Принизявайки толкова атмосферата в Юнион -Ивкони, се замислете дали и вие самите не допринасяте за това. Не може само да мислите откъде и най вече, колко да откраднете, непрекъснато да изказвате мнения за некадърността на този или онзи, без да им давате шанс да направят нещо и винаги да мислите, че вие знаете и разбирате повече.

от Уикипедия, свободната енциклопедия -
Шофьор, наричан още водач на МПС е човек, който управлява моторно превозно средство като например лична кола, такси, автобус и други. Съществуват както професионални шофьори, така и шофьори любители.

Тази фирма е пред разпадане, всеки граби с 2 ръце, новия Шеф Ясен Бачев, (братовчед на Иваило Константинов)е абсолютен некадърник не се знае дали има и средно образование,но момчето е от Перник и е от родата , да не говорим за началника на сервиза Сашко, и комисионерчета Киро (Закупчик) и Тоци (Склададжия) тия 3-та колко са одкраднали от Светозар и Ивайло не се знае
100% от шофиорите ги принуждават да карат без карти за тахограф,да ходят по сами  с неизправни автобуси,да надвишават времето за шофиране и т/н, само и само да има лапачка
Да не говорим за сервиза, че 130 автобуса се обслужват от 10 монтьора и 1 жичкаджия,и всичко се прави авариино ,там думата текущ ремонт не е ПОЗНАТА
Условия за труд също няма в сервизната база,няма питейна вода,няма WC, има 2-ве миризливи химически тоалетни които не са чистени от 1г

Да кажа и аз няколко думи за фирмата. Условията за работа са ужасни- един върху друг в офиса,а отскоро съвсем. Няма въздух, няма нормални работни места. Непрекъснати интриги, просташки взаимоотношения-както се полага на дупнишка фирма. Заплатите-когато решат или когато може. Възможности за развитие-само ако натопиш някой или правиш мили очи на големия бизнесмен-Константинов и неговите мекерета. Пълно е с моми, на които целият свят им е крив- особено колегите, които не споделят техните ценности. А те са  - кавги, селски радости, пазаруване по интернет и клюкарене с топене. Никакъв шанс дори самата фирма да изплува със счупените си рейсове, с начина на работа, отношението и към клиенти , и към служители. В крайна сметка всичко се вмирисва откъм главата. Старите служители донякъде са се нагодили да работят в тия условия, донякъде са измислили начин да си "докарват" допълнителни доходи-но всички са в този кюп и в тази пумия. Няма абсолютно никакво спазване на законодателството, Кодекса на труда, нормите за каране на автобус- на абсолютно всичко. Самата дейност се крепи на магия ,но магията с всеки ден отслабва и съвсем скоро всичко ще се срине. Няма и зачатък за светъл лъч в работата им. Положителните неща са пренебрежимо малко и може би единствено някои свестни колеги, които са и добри професионалисти, опита ,че си работил в такова отвратително място и някакси си се справил и тренирането на работа под стрес са някакво преимущество ,но не задълго. Не препоръчвам на никой , на каквато и да е позиция да постъпва там на работа... . Няма ниво в йерархията ,което да си заслужава от чистачка до управленски позиции. Силно не препоръчвам да се започва трудови отношения с тази фирма.