Айгер Инженеринг /img/frontend/nomap.png"

Айгер Инженеринг

И аз съм доволен и спокоен. Всеки месец ми превеждат бонус, и приятели ми намират, и на приятелите помагат – на един таксата на детето за университета, на друг кола, на трети – държавна служба, на четвърти повишение от кмета, а на пети данъчно облекчение.
Супер благородство, достойно за канонизация.

Доволен съм от фирмата.
Има великденски бонус 300 лв.
Обстановката е спокойна.

Бойке, кога ще ми върнеш заема?
Как е бившият служител Бон Бончо?

Чети кандидате, новостите от духовната палитра на Пловдив :)

Нямало смисъл от писанките. Кучетата лаяли, а керванът си вървял.
Ама не съвсем… Кога иначе ще видите леля Бойка да купува мартеници за 2000 лв. със социална цел. Други години разпъваше по една сергия и просеше от служителите да купят, за да я наградят след това. Тази година нещата се промениха. Браво, дано лелята само по такива поводи да отваря чекмеджето.
И все пак мили кандидати, каквото и да се пише тук, Айгер е по-добрата алтернатива в сравнение с техния приятел и достоен конкурент по подвеждащи реклами Профилинк, известен с дигиталната си мощ. Но за жалост там дигиталният гълъб не е прелитал, а пощенската гълъбица носи заплатите повече от 20 години.
Иначе за отговора на киуза по-долу - на който му се проверява да се обърне към някой, който има човек в НАП.

Какво е общото между пиленцата на Дубай и Монако, луканките на Къртеви, магазинчето Хилс и Айгерското копие на Филип Плейн? Приятелствата и ..инвестициите от пералнята.
Получават ли си служителите на Айгер заплатите от износ на машини?
“Чадър над фирма ПИМК, която ощетява бюджета по схема с ТОЛ таксите. Нейни камиони се разследвани за наркотрафик в четири държави. Самият собственик на фирмата се изявява като рекламно лице на Филип Плейн и се носи като „Пилинцата от Монако“, парадира в Пловдив с имена от първия ред на парламента“

Приятелки любими, честит празник!
Да си пожелаем да сме все така успешни!
#ниесмесемейство

Да размърдаме мозъчетата с куиз за гении!

През коя година фирмата отчита обложена печалба, състояща се от петцифрена сума:
А. В годината, в която има заведени само 15 дела срещу нея
Б. В годината, в която продава за шестцифрени суми придобитите за 8 лева държавни стругове и фрези
В. В годината, в която застроява безпроблемно държавен плаж
Г. През нито една от посочените по-горе години, но три пъти за последното десетилетие

Комунистическа пералня, мили кандидати е:

-Когато нямаш поръчки, но получаваш заплата
-Когато имаш ново поколение ERP система, но си поръчваш каквото си пожелаеш, от когото си поискаш и на каквато цена ти е кеф
-Когато покажеш снимка на работното си място на дядо ти, и той си разпознае струга, на който е работил в завод Хрушчов
-Когато инженерите ти се ровят години наред в държавна техническа документация от ГДР, но станеш Иноватор на десетилетието
-Когато упорито звъниш на мениджъра Франк от Швейцария, но винаги ти отговаря Гошо от село Царацово
-Когато можеш да си позволиш да крещиш и обиждаш служителите като див звяр, но няма легална сила, която да те спре.
-Когато си учил до 12-ти клас, но имаш софтуерна академия и знаеш повече от всеки, завършил я
-Когато срещу 100 лв. ставаш Майка Тереза

Това е дефиницията, кандидати. Ако имате съмнения за нея, спрете някой случаен гражданин на улицата и го попитайте. Има огромна вероятност да е работил там.

Приятели ето начин как може да си докарате малко странични доходи от този сайт: