ОБЕДИНЕНА БЪЛГАРСКА БАНКА АД / ОББ https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,пл. Света София&markers=София,пл. Света София

ОБЕДИНЕНА БЪЛГАРСКА БАНКА АД / ОББ

Нито заплатите са ни заплати, нито допълнителното здравно е здравно. Всичко е една голяма пудра отвън.... нито стимулите стимули... пуснаха по един бонус и това бе....

Обидно ниски заплати. Едва връзваш двата края. Натякват ти за ниски продажби и как ти си виновен, че нямаш пари. Да си си изпълнявал таргетите, които са 838529374 на брой. Само краставици вече не се продава в ОББ.Хората с образование не се ценят, може би , аз попаднах в такъв колектив, но се чувствам подтисната от подигравателното отношение и липсата на уважение. Вика се и се крещи по мен все едно съм в 4-ти клас. Разбира се , това се отрази на здравето ми. Докато управленските функции са дадени на неадекватни хора, които не ценят човешкия капитал ще има постоянно текучество. Вече от кол и въже са „банкери” завършили селското школо, дори не могат да работят с ексел, а какво остава да управляват парите на хората.

От както работя в Банката се научих да чета мисли и да гледам на боб, защото колегите не ме копират в имейлите... какво ви говори това?

Здравейте хора, с няколко реда да обясня какво е да се работи в новата стара банка - много зле! След сливането наистина малката баничарница взе големият супермаркет и започна да управлява така сякаш продаваме баници и персонала е от "черен" произход! Заплатите от страна на ОББ си стоят замръзени до колкото знам от последни 7 - 8 години и ще ви го кажа директно -> няма увеличение и няма да има! Това е банката с най-ниско заплащане в сектора, но за сметка на това ще бъдете натоварени максимално с работа. Вършите цяла работа на баничарите от Хси, защото те до сега не са свикнали да работят, защо да го правят и сега? От тях има няма 20% от персонала им работи наистина, но останалите 80% са ухо на някой и се порти и се въртят сериозни интриги! Ще го осъзнаете когато започне да те привиква шефа с ... ъъъъ какво си казал ? За сметка на това те взимат заплата наподобяваща за сектора - над 2000лв чисто, говорим за Централното управление. Колетите от банковите офиси не се приемат за хора, там заплащането е още по-зле и за двете банки. Царе са на двойната работа. Ако едно нещо не се направи по възможно най-сложния начин, след това да се пренаправи и ако може поне още 2 пъти да бъде направено , значи не работите в новата банка. Харчат луди брутални суми за всякакви глупости , но все нямат за увеличение на заплатите. Да станеш Човек! Постоянно напускат хора, заливани с нови свободни позиции и така ще бъде. На моменти се учудвам как работи изобщо тази банка. Имат неадекватно ръководене за всички звена. Обясняват ни колко сме били Важни и ценени , но когато си погледна банковото извлечение друго показва. От както работя в тази банка за последните няколко години , за последната 1 година едвам преживявам! Радвам се ,че след дни няма да работя на такова място където никой не те цени! Заливат ни с постоянни имейли как не трябвало да има корупция KBC колко много цените нас и работата - Нормално да има корупция -> на тия смешни заплати дето са ни оставили мога да ви кажа за колко пари всеки всичко ще си каже. На тел 0700 117 17 се продава информацията. Загубите тепърва ще се разбират, не може да управляваш банка така сякаш е квартален супермаркет! В момента няма нито един директор от УС който да има адекватно мнение и да знае какво се случва. Взимат по една торба с пари, а даже не са обикаляли да видят има ли проблеми в тая банка? Какви са? Какво може да се направи? Има отдели които са готови почти всички да напуснат с тия смешни заплати! Занимават ни редовно с тестове които не са за нас и ни обясняват как всичко било важно .. Ако започнете в новата банка има огромен шанс да работите за повече пари от този който е преди вас нает - Парадокс, но това е Хси, няма как да има нещо умно при тях. Като цяло се радвам ,че напускам. Не препоръчвам на никого да идва и да им робува за малките заплатите. В град който трябва да взимаш над 3000лв чисто, те са ни оставили на по 1000лв подигравка с персонала от всякъде. KBC не знаят какво се случва с банката иначе много хора ще летят от постовете си!

Hello people, in a few lines to explain what is to work in the new old bank - very bad! After the merger, the small banquethouse really picked up the big supermarket and started to run as if we were selling banitsa and the staff were of "black" origin! Wages from UBB are as cold as I know from the last 7 to 8 years and will tell you directly -> no increase and there will not be! This is the bank with the lowest pay in the sector, but you will be busy at work. You do all the work of the Hunkers of Banichiers because they are not used to working now, why do they do it now? Of them there are no 20% of their staff working really, but the remaining 80% are someone's ear and gates and rooting serious intrigues! You'll realize it when the boss gets used to ... what did you say? On the other hand, they take a salary resembling the sector - over 2,000 leva, we talk about the Central Government. Bailiffs from bank offices are not considered to be people, the pay is even worse for both banks. Kings are on a double job. If one thing is not done in the most complicated way, then it is re-arranged and if at least 2 more times it can be done, then you are not working in the new bank. They pay crazy brutal sums for all kinds of nonsense, but they still do not have to raise wages. Becoming a Man! They are constantly leaving people flooded with new vacancies and so will be. At times, I am surprised how this bank works. They have inadequate leadership for all units. They explain how important and valued we are, but when we look at the bank statement another shows. Since I've been working in this bank for the past few years, I've been through for the last 1 year! I'm glad that in days I will not work in a place where nobody appreciates you! We have permanent emails about how there should be no corruption KBC how much we and our work costs - Normally there is corruption -> of those funny wages they have left us I can tell you how much money everyone will say. On wire 0700 117 17 the information is sold. Losses are yet to be understood, you can not run a bank as if it is a neighborhood supermarket! There is currently no director of the board who has an adequate opinion and knows what's going on. They take a bag of money and have not even walked around to see any problems in this bank? What are they? What can be done? There are departments that are ready for almost all to leave with these funny wages! We are doing regular tests that are not for us, and they explain how everything is important. If you start at the new bank, there is a huge chance to work for more money than the one you have hired before - Paradox, but this is Hsi, you can not there is something clever about them. Overall, I'm glad to quit. I do not recommend anyone to come and slave them for small wages. In a city that you have to take over $ 3000, they have left us a 1000 - pound mockery with staff from everywhere. KBC does not know what's going on in the bank.. Who care?

Не се претиснявайте бъдещи кандидати, дори шофьорите в Градския ще взимат повече от вас като "банков експерт".

Работодател на който не му пука за служителите си! За неговите хора заплатите са сериозни - едни карат Q7 други A5 .... Бягайте от тук! Вече всички бягаме! Останалите просто съществуваме! На кратко.

Смятахме, че при гърците сме зле, но дойде г-н Андронов и разбрахме, колко добре сме били... Некомпетентно отношение от страна на представителите на новите собственици, създадено аграрно самочувствие от същия човек на всички служители от Сибанк- нямам представа на какво се дължи! Обединението се извършва, като всъщност се разчистват сметки с всички служители на бившето ОББ с изключение на тези, които са защитени. Само интриги се въртят, ниски заплати, отвратителна работна среда, цедят те като лимон! Пълна шуробаджанащина, некомпетентни мениджъри нива В, В1, В2 умряли от страх да заявят позиция и защитят подчинените си, загубили собствената си едентичност за да не изтърват топлия стол със заплата от четири или пет цифрена сума. Това са еничарите в новата история на България!!! Това са "Царе на сметището гледащи през облаците"!!! Намеря ли си нова работа няма да се сетя за тази банка!!! Не ходете там да работите!!! Тези хора не заслужават Вашето желание за работа, усърдие, компетентност!!! ТЕ НЯМА ДА ГО ОЦЕНЯТ!!!

Самият факт, че на мениджърски позиции се назначават некомпетентни, безкрайно мързеливи, безотговорни, откровено дебилни същества, на които "положителните" им качества се изчерпват с лакомия, лоша хигиена и бягане от всякаква отговорност и работа, като госпожица И. Спасова от Перник, говори достатъчно за себе си. Явно политиката на "професионалистите" от СиБанкя е да съсипят всичко постигнато, за което белгийците платих рекордна цена.

В момента ситуацията е следната - селската баничарница е изкупила големия супермаркет и бившите баничари сега си мислят, че много добре управляват супера. А той потъва, защото околните супери вече предлагат повече.. И служителите, и клиентите бавно се местят към тях. Тази работа явно на е за баничари, но белгийската сладкарница, собственик на капитала, все още не е видяла отчетите за 2018 г. Сигурно ще се сетят, ама жалко за банката.

Работата в клонова мрежа в под всякаква критика. Корпоративна култура не съществува. Директори и мениджъри на клонове се държат абсолютно неадекватно по отношение на останалите служители. Клиентите са важни само, ако може да получим нещо от тях. Невероятно обидна работна политика, където служителите са продавачи, нищо общо с банковата дейност.
Не се залъгвайте, че ще водите нормален начин на живот, работейки за ОББ АД, нито че ще работите за и с професионалисти.
Потресена съм от случаите в които на клиент се отказва дадена услуга, тъй като е ниско платежоспособен, а отказа е оправдан с лъжи. Това не е банкова институция, а цирк и то не от най-добрите.