Телерик /img/frontend/nomap.png"

Познавам доста читави хора работещи в Прогрес. Не знам обаче защо само негативни коментари има в този форум. Вземете направете нещо позитивно и градивно освен да пишете глупави коментари за Васил и сие.

Маслото трябва доста да е западнал, че да се шиба с Кадъната. Цела София знае, че е хомо, ама преди се ебеше с чужденци и им приписваше фирмата, примерно Фарис Суаъс го праскаше анално на третия етаж в кенефа.

Маслото Васко Терзиев е играч, просто хомо и иска да лапа пишки, и затова си продаде фирмата и сега мизерства - иска шпация по дупето.

Ма това за Кадъната не го вервам, това означава, че Маслото е яко западнал с тоя пропадняк да се шиба.

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

Като чета последния коментар ме е срам че съм от тази фирма. Всички знаят че Маслото, Каданката-Каданов са любовници и за тва са не тези позиции :) А за тоз прочут сейлс екип на Каданката се знае и за хомосексуалните услуги на Пламен Спасов и сие със чужденците..., а яйчарите във фирмата земат само познатите на познатите , и никога квалифицирани...
П.С до последния коментар-доста пари сте зели май за да го напишете да защитите каданката,- който е в прогрес, знае истината
П.С до кандидатите- не падайте на нивото или контракт като мен или ше плувате в помията на помиярите от тези коментари :)))))

Здравейте :]Настоящ служител съм на фирма Прогресс и последните мнения за Димитър Каданоф ме шокираха.
Истината е, че това е един от най-ценните кадри на компанията и всеки достатъчно грамотен човек, интересуващ се от бекграунда му, може да влезе в LinkedIn и да види, че опита му е доста богат. Истина е също и че той никак лесно не наема хора в екипа си, но това е и причината всеки един от Сейлс екипа да е толкова успешен.
Последните няколко мнения, написани по-долу, са всъщност написани от бивша служителка на име Диляна Сотирели, която уволнихме през месец май.
Причината беше, че девойката е освидетелствана с шизофрения, за което не бихме уволнили човек по принцип. Проблемът беше, че стана физически опасна за хората работещи около нея, поради което се наложи да бъде отстранена, тъй като кризите и станаха видни за хората работещи в компанията.
Също така, Митко Каданоф не е уволнил абсолютно никой, за времето, в което е в Прогресс и това може да бъде проверено доста лесно. Единственият човек, уволнен в този период е горе назованата дама - Диляна, но тя не беше уволена от него, а от HR екипа, поради гореспоменатите причини и поради неспиращите оплаквания от други служители на компанията. Митко нямаше как да я уволни, тъй като тя не е била част от Сейлс екипа. Девойката беше просто BDR, за която позиция, изискванията са доста по-ниски.
Съветът ми към всички кандидатстващи във фирмата е да не вярвате на всичко написано тук. Голяма част от нещата могат лесно да се проверят - чрез познати, от LinkedIn и тн.
Разбирам, че има и такива от вас, които са били разочаровани от това, че не са били наети или са били уволнени, но причината за това едва ли е в HR-a, мениджъра или интервюиращия. Както се сещате, идват доста хора на интервюта, няма как да наемем всички. Наемаме тези, които смятаме за най-добрите.
За Сейлс екипите, всеки трезво мислещ човек, ще се сети, че се наемат само хора с много висока квалификация, защото се изискват определени резултати в края на периода. Ако наемем хора, които нямат нужните умения, резултатите няма да са толкова успешни.

E на всички е ясно, че Каданов и Васил Терзиев - Маслото са любовници. То и от там му е прякора - кадъната, от търски мадамата, за анални ласки.

Но вече Маслото му свършиха парите да му плаща и си показа зъбките.

Като цяло всички знаят, че сейлс в София на фирма в Бостън... кво, тоя селянин дето е правил свирки на маслото до вчера ще продава Сайтфинити ли? Той мое си мисли, че чужд език е неговия в задника на маслото, на реално е английски, то Кадъната това нема как да го знае.

Държат го, че там са клика педалчета Веско Колев, тоя грозния сисадмина дето си мисли, че е завършил Харвард и тоя пендел.

ако сте в друг отдел просто не се занимавайте с този Каданов, пък ако сте в неговия отдел бягайте

Много е shit този Каданов, съгласен съм. Миналата седмица имах интервю за позицията Junior sales with Spanish и едвам не се издрайфах... освен че прилича на латентен гей и е мазен...
Питам го каква е перспективата за позицията, той ми се ухили мазно и вика: зависи дали ще се разбираме и дали ще слушаш
Всъщност не търсят човек с испански май....не ме питаха нищо за дипломи, образование и т.н, а само дали ще съм послушен...Както се досещате няма да приема офертатата :):):)

За Мария- Мой приятел също има опит с Димитър Каданов, ще се окаже известно лайно :)
Виждам че си е пуснал човек и тука (коментара)...хах както се пее в песента на Ъпсурт
Та моя приятел и колега работеше на позиция мениджър за германския пазар- с много труд и тръпение и професионализъм. Отива този Каданов при него, без да му е шеф или каквото и да е, и му казва че има негов човек ( жената на един приятел) за немския пазар- той да кажел на мениджмънта че не може да се справя и иска втори човек с немски. Естествено моя приятел му е обяснил че това не е така и не би го направил...
Естествено Каданов завърта такава интрига и слухове заради този отказ и след 2-3 месеца борба , на моя приятел му платиха обещетение и той се съгласи да напусне доброволно- в крайна сметка не му се работеше в ингригантски екип с такива лайна като Каданов. Каданов естетсвено веднага слага тзи мацка на немския пазара и оттам започва бавно и славно да гони всички от бизнес екипа и да слага негови познати.
Извода е обаче, че от цялата работа губи прогрес, а не че каданов е постигнал нещо...:):):) Хората които той гони с интриги и репресия вземат обещетения, защото фирмата знае че те са прави и може да ги съдят.... за това горе главата- изгонените сега правят пари (както моя приятел си основа фирма и то успешна), а лайнените хора в един момент им блесват интргите. Сигурен съм че Каданов и хората му ще бъдат изгонение като мръсни кучета, и за разлика от другите , те няма да си намерят работа

Нито си Мария,нито си настоящ служител, нито си truth teller. Почеркът ти издава коя си. И при последните две мнения, и при това от юни.