Дал Сиат АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Любен Каравелов 73&markers=София,ул. Любен Каравелов 73

Дал Сиат АД

Дългогодишен клиент съм на кантората и смея да твърдя, че са едни от най добрите в тази сфера. Изключително съм доволен от предоставените услуги и ги препоръчвам на всички.
Поздрави на целият екип на ДАЛ СИАТ и не обръщайте внимание на коментари с неясен източник с цел уронване на престижа ви

Както лесно може да забележите в долния коментар, едно изречение е в женски род, друго в мъжки!
Абе ти транс джендър ли си или трол?

Аз лично ще споделя мои впечатления от първо лице, за да е ясно. Повече от 3 години работя във фирмата и съм реално единствен специалист на тази длъжност.
Най-много ми харесва отношението на Управителите - с много уважение, коректни, изключително приятелски, винаги мога да разчитам на тях, дават ми свобода на действие и възможност за допълнителни курсове, обучения и т.н. Изключително са позитивни и отворени към нови идеи. Винаги се стараят да създават удобство на служителите, което е важно за всеки един от нас.

Като цяло сме млад екип, помагаме си, намерих много приятели в Дал Сиат.

Откакто съм във фирмата виждам как тя се развива и съм сигурен, че ще продължи така, което дава възможност за кариерно развитие както на настоящите служители, така и да наемем нови.

Харесва ми, че са много толерантни по отношение на работното време, сама организирам работата си и мога лесно да изляза за кратко при необходимост или да си взема отпуска без много бюрокрация.

Доволен съм от допълнителните придобивки, макар и да не са колкото в ИТ сектора. Ползвам карта за градски транспорт, имам допълнителна медицинска застраховка, служебен телефон, имам карта за спорт, организират се фирмени партита и тиймбилдинг и др

Има какво да се оптимизира по отношение на заплащането, но като цяло съм доволна, защото получавам твърда сума и бонуси и така мога да изкарам отлична заплата.

Фирмата дава възможност на хора без или с малко опит. Препоръчвам Дал Сиат като изключително коректен работодател и отлично място за всеки млад човек, който търси възможност да се докаже като професионалист. Успех на всички!

Ама за коя фирма си чел, за Б.М.Инвестмънтс или за Дал Сиат? Омотахте се, вече бъркате страниците.
Или ви плащат да защитавате фирмата независимо къде се пише за нея?

Работя в Б.М.Инвестмънтс над 2 години вече и след като изчетох около 3 страници коментари, спокойно мога да кажа, че около 99% от хейтърските изказвания са абсолютен булшит и нямат нищо общо със самата атмосфера и отношението.

Фирмата си е абсолютно прозрачна, със стандартен трудов договор, осигуряване на реална заплата, платени отпуски и какво ли още не.

Заплатите се изплащат напълно редовно, не съм виждал закъснение нито веднъж и всички са адски доволни като си видят сметките.

Хората са много сплотени- нещо, което не бях виждал в нито една от компаниите, за които съм работил преди. Уважение си има мецду колегите, както и готовност винаги да се помогне.

Няма какво повече да обяснявам, както е посочено от мои колеги- нека всеки дойде и види сам за себе си!

Работя във фирмата от доста време и мога да кажа само положителни неща към момента. Изплащането на заплатата е винаги навреме, офисът е готин, колегите също.
От Ръководството винаги са били изключително коректни- никога не са отказвали молба за отпуск или почивка, винаги влизат в положение, когато има затруднение, което е много важно за работния процес.

Ходим всяка година на зимен и летен тийм билдинг, с колегите ходим на кино, да спортуваме и пием по някоя бира от време на време. Работата си е понякога натоварваща, понякога спокойна, но това е нормално, когато професията е толкова отговорна и се работи със срокове. Компанията се разраства с бързи темпове и е уважавана от доста години в бранша, което само по себе си представлява привилегия ако работиш и успееш да се задържиш там.
Не знам кой е трол, но самият факт, че толкова хейтват и завиждат значи има за какво и се радвам, за което!

Радвам се, че съм и част от екипа и не съм Деси, обаче ние знаем коя си ти и те разбираме защо си толкова ядосана :)) take it easy

Да, и аз съм го забелязал това! За Б.М. Инвестмънтс не дай си боже някой да напише мнението си, веднака, като по поръчка взлизат няколко доволни служители да хвалят! Тук е абсолютно същото. За Дал Сиат обаче знам, че няма нито един доволен бивш или настоящ служител и всички хвалебствия са пълна измислица, нямаща нищо общо с истината.
Не знам дали плащат на една и съща агенция да им пише коментари, Дал Сиат са стиснати, но може би Деси си е копирала на десктопа от профили на други фирми положителни фирми, понагодила ги е да пасват, примерно вместо кол център - счетоводна къща.
Аз съм чел коментари ( те все още са си по-надолу), които са писани за други фирми и са копи пейстнати.
Не се лъжете по коментарите тук, а вярвайте на очите си.Ако случайно се излъжете да отидете на интервю (в никакъв случай не пътувайте от друг град специално за него) питайте задължително:
- Заплата, осигуровки
- Работно време ( често ли се случва оставане до много късно)
- Какво е предизвестието (3 месеца)
- Може ли мобилния ти телефон да е с теб на работното място ( има майки с деца, на който хич не им е по - важна някаква си работа от собствените им деца!)
Обърнете внимание на това какво те ви питат, какви лични въпроси ще ви бъдад зададени и с каква интонация!
После си преценете сами. Не вярвайте на мнения туку така в БГработодател.

П.С. Хайде сега платения трол или ДЕси (който пише позитивите) - ти си имаш работа!

Сравнете последното хвалебствено писание с тези:

"Във фирмата съм от година и половина. Имаш ли желание - sky is the limit . Екипа е страхотен , Локацията няма да я коментирам , защото малко компании могат да се похвалят с такъв офис..."
"От 2 години съм във фирмата. Не съм видял нито веднъж неуважение или каквито и да са глупости. Компанията е страхотна и се грижи за хората повече от всичко. Удобства- всякакви!..."

Те са писани за СЪВСЕМ ДРУГА ФИРМА: Б.М. Инвестмънтс
Тоест и двете фирми (ако не са една и съща) са си наели една и съща тъпа патка да копи-пейства хвалебствия :))))

Правете си сметка за колко жалки фирми става дума и колко верни неща има в хвалебствията.

От няколко години съм в компанията. Не съм видял нито веднъж неуважение или каквито и да са глупости. Добро заплащане и готин екип. Локацията няма да я коментирам , защото е в центъра на София- води се широк център, има метро, както и трамваи, автобуси- доста комуникативно.

Компанията е страхотна и се грижи за хората повече от всичко. Удобства- всякакви! Тийм билдинги, различни културни мероприятия, офис партита, бонуси. Работата е много, оценява се и поне знаеш за какво го правиш,
общо взето -имаш ли желание - sky is the limit
Който не вярва да дойде да провери сам за себе си.

Това е добро работно място за млади и амбициозни хора поне според мен!

В момента съм вече бивш служител на компанията и съм в друг град. Времето, което прекарах в Дал Сиат ми даде много. Научих страшно много нови неща и успях да развия нови умения и компетенции.
Имах възможността да общувам с най-различни колеги. Те са не само са добри професионалисти, но и страхотни хора. Винаги, когато съм имала нужда от съдействие, помощ и подкрепа съм го получавала. Самата фирма има някакси доста различна аура и атмосфера-чувстваш се значим и ценен

Ако сте намерили подходяща позиция за вас в компанията, не се колебайте да кандидатствате - това е фирма на над 25 години, утвърдена и авторитетна в бранша и няма да сбъркате.

Това, което бих лично посъветвала всеки кандидат за работа е да посети офиса и сам да се запознае с условията. Писанията на разни хейтъри не носят стойност за никого, освен за задоволяване на личните комплекси на пишещия.
Препоръчвам на всеки, който иска да стане част от счетоводната наука. Желая Ви успех в тази прекрасна професия и чудесни и усмихнати летни дни