Дал Сиат АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Любен Каравелов 73&markers=София,ул. Любен Каравелов 73

Дал Сиат АД

Здравейте, работя от известно време във фирмата и ми харесва това, че що-годе лесно дават отпуски и почивки, влизат в положение, когато ти се налага.
Работата не е тежка, а всъщност е лека и приятна.
Голяма част от коментарите са положителни и винаги ще се намери някой, който да оплюе всичко, но ви гарантирам, че всичко във фирмата си е наред и няма никакви проблеми нито със служители, нито с клиенти- Не казвам, че е перфектното място, навсякъде има проблеми, знаете как е, но до сега е най-доброто на което съм била. Нямало е никога бавене на заплати, а почти на всички други места на които работих имаше, все пак изплащам кредит и не мога да чакам забавяне. Това е важно за мен и реших да го споделя. Колегите са много печени и дните ни минават бързо и лесно. Понякога има моменти, в които се струпва работа покрай ДДС и приключване, но навсякъде, където съм била е така и го приемам за нормално за тази сфера.
Благодарна съм на ДАЛ СИАТ и колегите, че са ми пример за подражание на работа и в живота.

Dal Siat е най долнопробната счетоводна къща в Cофия, всички лоши коментари за истина всички добри са лъжа, ако искате да сте роби на някакъв похотлив арабин това е вашето място ...

Работя в компанията от почти вече 2 години и спокойно мога да кажа, че няма изглед да ходя на друго място. Дала ми е толкова възможности за развитие и растеж, както никоя друга фирма в България (а съм бил в 3, 4 други). Идвайки, нямах никакъв практически опит в счетоводството, само хъс и желание да се развивам в тази професия. Но ми дадоха шанс и ми помогнаха да преследвам мечтите си. Това е едно голямо семейство, всички имат една обща цел и това се усеща в отношението с колегите, ръководството и общо взето- цялостната атмосфера. Колегите са уникални, управлението също. Условията в началото не са много добри, но хубавото е че във времето те оценяват справедливо и се вижда, че не си работил напразно, което е важно за мен лично. Това е, което мога да кажа на този етап.

Много ясно, че служител със заплата на чистачка няма да ви бачка като собственик! Бачкали сме били само да ни мине работния ден, а вие какво очаквате? Деси ми вика аз след 6ч вечерта тепърва започвам, как пък да не искам и аз да съм така. Нали печалбата не отива в моя джоб, а само заплата на общак, колкото за квартира и сметки. Храната трябва да си я плащам от спестяванията.

Имах удоволствието да бъда служител в тази фирма. За много, много кратко. Напуснах по лични причини. Издължиха се до стотинка, въпреки, че изкарах там по-малко от месец. Много свежи, компетентни и развиващи се! Пожелавам успех! Както и на всички кандидати!

За разлика от всички "АНОНИМКИ", аз ще кажа истината и няма да спестя нищичко.Работя близо година в тази фирма и до сега не съм видяла, служител който си върши съвестно работата да е бил ощетен от към заплата или отношение. Чета всички негативни коментари и виждам или махнати служители, поради злоупотреба с даден пост, или обидени от това, че са махнати поради НЕ справяне със задълженията си във фирмата или не одобрени на интервю

За управителката мога да кажа само, че е човек, която СИ върши съвестно работата и е нормално да следи всичко в офиса да е наред. Е тогава е нормално, служителите, които идват колкото да мине работния ден и да дойде заплата - да негодуват срещу нея. Тя е човек, който ако има забележка към някой служител ще я каже така, че хем да не го засегне, но и да се оправи даденото нещо.Никога не е било да дойде и да не поздрави , да не попита как сме, имаме ли проблеми, нужда от нещо. Е ако това е гаднярка, странна логика имат някои хора.

А на АНОНИМНИТЕ, които без да са наясно, че знаем, кои са, които се изказва негативно, ще кажа : Аз съм от работещите извънредно и не съм била никога принуждавана, а напротив- настоявах да дойдем в почивен ден да си свърша на спокойствие работата и да обуча новите хора, за да си помагаме.

Ето такива хора пишат тук и петнят името на фирми, които са осигурили по-добри условия на труд и заплащане от останалите в бранша. И да уточня НИКОЙ не ме е накарал да пиша тук, не съм робот или да ми е платил, писах по съвест, защото бях потресена от лъжите които прочетох.

Няма да споря повече, то след всяко истинско мнение следва плеяда от хвалебствия. Всеки кандидат за работа сам да прецени на кой да вярва при евентуално интервю. Ако иска да ходи да провери на място, дори да започва работа, всеки има глава на раменете си и си носи кръста.

Изключително добра и успешна компания, което предполага и много завистници и злонамерени хора около нея, което пък от своя страна не е нищо ново в условията на нашите географски ширини :))

Условията са доста конкурентни спрямо останалите, както и обстановката, отношението и др..
Който не вярва да отиде сам да се увери- това си личи отдалече. А бившата колежка Симона, по-добре да не пише, защото стана вече банална..
Местоположението е в широкия център и има наоколо доста заведения за хранене и кафета.
Заплащането е спрямо резултатите и старанието, а и има бонуси, както ежемесечно, така и на тримесечие-така че не може никой да се сърди за нищо.
Винаги се влиза в положение за отсъствия и отпуски, а ако някой си има лична работа, винаги има разбиране и уважение отсреща.
Инвестира се в нова техника и програми, удобствата са налице.
Колегите са приятелски настроени и отзивчиви- никой няма да те отпрати или да ти откаже нещо. Атмосферата е чудесна за работа!
Има възможности за развитие ако си по-амбициозен- всичко е заложено в правилника и стандартите за работа

Със сигурност е място, където ако искаш да се развиваш и да св реализираш- ще успееш, но ако си мързелив, с непрокрито самочувствие, лъжеш и се скатаваш- нямаш място!! Винаги се плаща навреме, няма напрежение между отделите, както обикновено се случва

Минус е ако идвате с кола, звлвна зона в и няма къде да се спре за по-дълго, а също и това че когато излезе нещо спешно трябва човек да се ангажира, за да се свърши, но пък в тези случаи е хубаво, че колегите са сплотени и помагат и реално никога няма да те оставят сам да се оправяш или да те зарежат.

Друго не се сещам, екипът е с млади хора, работещи във фирмата от повече от 5 години като има от време на време такива като тази по-долу, където ги уволняват и после пишат под различни имена в нета по форумите от злоба, но като цяло нещата са доста спокойни, работи се по планове за работа, правят се оператовки всяка седмица и тн. Успех на всички пожелавам!

Най - скапаната счетоводна къща, където служителя е буквално роб, бива ежедневно унижаван, принуждаван да стои след работно време до 10ч вечерта ежедневно, не се допускат мобилни телефони и разговори, трябва да се дава писмена молба ако ще напускаш града през уикенда, предизвестие 3 месеца.Положителните коментари ги пише управителката, така е от години за да успее все пак да излъже някой да започне работа при тях!

Май някой си тества чат-ботовете.