АРКУС АД / ARCUS Co. /img/frontend/nomap.png"

АРКУС АД / ARCUS Co.

Наистина е така!Сега от вашите думи,г-н Marrss разбирам защо винаги нищо неразбиращи хора се уреждат на скъпоплатени изделия и наблюдавайки от 01.06/откогато е вашето мнение/,до сега,всяка ваша дума е вярна.Тези хора постоянно търчат като "сянка" на началниците за да им оближат рунтавите задници във всеки удобен момент или поне да им извъртят по един сочен минет,те чак нямат време да си погледнат машините от това си занимание и поръчват на някой друг да се занимава с изкарването на заплатата им срещу возене до завода и обратно.Аз бях един от тези дето им гледат машината,но откакто отказах вече нямам транспорт.Подлизващия началнически ануси мухльо ме изхвърли като лайняна капеща пачавра от потрошената си умирисана и скрибучеща развалетина която той настоява да се нарича "кола"!!!

Сега пак няма работа,нали:)Потърсете казаното от мен на 31.03.2010 в 00:30h!Пак ще си говорим...

Бих искал да попитам,редно ли е приемането на детайлите които произвеждаш да се основава на лични отношения с приемащия?Защото на някои приемат калпави детайли,а сега на мен ги искат позлатени с инкрустирани диаманти по периферията и малка перла в средата/допуска се и рубин ако няма перли/.
И втори въпрос:Редно ли е тази приемка да се заяде,защото не и казах ЕГН-то си,щото искала да ми провери по интернет 2рия ми задължителен пенсионен фонд???М-у др,аз незнаех че има такъв!
Заядоха се с мен заради едно ЕГН!Няма да им го кажа и толкоз,не ме интересува!

Дори да дойде някаква проверка от министерство,дали ще се пребори с тежката корупция и шуробаджанащина,утъпкана през годините в "Аркус"!Колкото пъти са идвали проверяващи,толкова пъти са завършвали протокола на тежка маса някъде из Арбанаси или в "..........."!Сега дали ще е по -различно...?

То всеки знае че е така,това е обществена тайна,но нали сега ще следят и докторите за неправомерно издаване на болнични листове!И сега кво,ние съвестните дето досега неможахме да се уредим от такива тарикати дето се появяват за по 1 седмица и като не им хареса машината и разценката,пердашат наред отпуски и фалшиви болнични за още 3 седмици,даже по време на болничните работели при частници/се хвалят после/.......Май пак се налага да пиша писмо/е-mail/до министерството на социалната политика,този път да дойдат директно на място да проверят!!

вярно е всичко което е написано по долу- за тези отпуски!!!!!!!!!!!!!

За отпуските : Вие не разбрахте ли,че насила ни карат да си вземаме болнични ! Така си беше и пак е така !Дори са го казвали директно в прав текст: "Отпуските са забранени,отивайте на лекар!"

Няма ли директорите поне да изнасят списък с дати на портала,та хората да знаят предварително кога са разрешени и кога забранени отпуските и да не си губят времето в попълване на молби и купища глупости.На мен примерно за 2-ри пореден път ми отказаха отпуската от 2008,защото видите ли "сега били забранени" ,демек Трифонов не давал!Bull Shits!!!Глупости на колелца!!!

Май събитията с гранатата се повтарят,този път в Арсенал-Казанлък и то със жертва!!!Кога властимащите ще разберат защо стават подобни инциденти,при условие че преди е нямало такива....когато заплатите са били що-годе нормални!!?

Трябва да се инвестира в машини и техника,които произвеждат. От там идва печалбата,не от тоалетните.