DAGA POLICE / ДАГА - ПОЛИС ООД

това е най скапаната педераска фирма за нищо не става бих ги запалил всичките са тъпи комунисти да си ебът маиките нищо неим е коректно даже и държанието зотова само ще им кажа да си го НАЧУКАТ

Това е най ама най долнопробната охранителна фирма!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Само изкукали пенсии!!!!!!!!!!!!!!!!4етвърта възраст!!!!!!В Русе фалираха,,,,,защо ли????Хората им се смееха като им видеха колата на сота и два беловласи старци с памперси вътре!!!!!!!!!!Скорост 5 км в час!!!!!Реакция ден два !!!!!!!!!!!!!!Заплата най ниската възможна!!!!!!!!!!

16 години работя във фирмата това което ми е обещано като заплата винаги съм го получавал дори и болничните .нима бих стоял толкова години ако не получавах заплата, както пишат някои. за да пишат негативно зачи че са биле уволнени за нарушаване на трудовата дисциплина.

За нищо на света не започвайте работа в тази измислена фирмичка и след 6 месеца няма да видите нито лев заплата. Директорите са едни оглупяли дърти пе.....и, които гледат как да те излъжат, не им вярвайте на нито една дума. Такива боклуци като тях заслужават само едно- ЖИВИ ДА ГОРЯТ НА КЛАДА. Между другото доста дела се водят срещу тази пародия на фирма, било от недоволни клиенти или от излъгани с парите служители

педа,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Преди 4 години работих в тази фирма. Заплатата ми беше 320лв. на 2 пъти в месеца ми я превеждаха, никога не е закаснявала или да е била по малко. Не че 320лв са много , но за тази работа която вършихме- толкова. По- добре отколкото за тея пари да висиш цял ден прав в някой хранителен магазин.

За пореден път оставиха служителите си без заплати (заплата 240 лв.!) за Коледа и Новата 2013 година.

В провинцията се работи на минималната заплата за страната.Нощните и дневните смени са 12 часови.Заплатите не се изплащат навреме(понякога се ,,изпуска"по някой месец). Много некоректна фирма! Стойте настрана от Дага Полис.

Това е фирма напринципа работете за здраве. Работиш но ти плащат след 3 месеца ,Вярно е и това за фамилната принадлежност на служителите във фирмата, Отношението към служителите е като към неудушовени предмети, т, е, унизително,Силно разочарован съм и се махам,

Аз съм един от вас, измамен от ДАГА ПОЛИС. Не знам какво сте предприели да си търсите правата, но аз в продължение на 5г. водя дело срещу същата фирма, за документна измама. С особенно мнение съм от допуснати грешки на СРС и СГС. Сега делото е на разположение пред ВКС. Не се задоволявайте само с едно писане. Няма те ли чест и достойнство?! До кога ще ни правят на маймуни?! Залейте Министерство на вътрешните работи, Главна прокуратура, дори и телевизията със сигнали. Аз продължавам да търся справедливост, докато не се разкрие истината.