DAGA POLICE / ДАГА - ПОЛИС ООД /img/frontend/nomap.png"

DAGA POLICE / ДАГА - ПОЛИС ООД

няма по измислена фирма.бавят заплатите и не плащат това което е договорено

аз работя в дага полис от 4 години и съм много доволен , имам достатъчно свободно време , за да работя и на друго място през почивните дни , работата ми е спокойна и приятна , защото аз съм профисионалис в тази сфера, не мога да кажа че заплащането е малко , ами за такава работа толкова

в тази фирма никога няма яснота кога ще си получиш парите,а ако поискаш справка по въпроса,се сблъскваш с невероятна секретност. а такова понятие като "фиш за заплата" там просто не съществува

Без съмнение наи мошеническата фирма не само в Варна а и в България. НЕ РАБОТЕТЕ ТАМ !!!

Страхотни са ДАГА-та, направо нямам думи! За 6 години работа там на минималната РЗ за страната по 12 часа на ден са ми внасяли само здравните осигуровки, нищо друго, а трудовия ми стаж, признат за целия период беше точно 1 месец! Бачкане по 60 часа на седмица, нерядко по 72, шефа се държи с тебе като с боклук и те ползва тебе и колегите за да му вършите и негова лична работа, за 6 години работа ползван отпуск веднъж за 5 дни... За съд са такива!