Банка ДСК ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Банка ДСК ЕАД

Хора,да си рискувам ли сигурната работа,за да започна в банка ДСК,имам предвид заслужава ли си до толкова?Стартова заплата 870лв...,нормално раб време...

Предстои ми интервю в РЦ Бургас. Някой може ли да ми каже как протича интервюто, от каква област са въпросите и т.н. Благодаря на отзовалите се предварително!

Ако искате да научите много и да навлезете в дербите на банковото дело, Банка ДСК е вашето място. Относно заплащането, това, което повечето ви вълнува, заплатите се коригираха в последните години и са от порядъка на 1600 - 1800 лв. за експертна длъжност в ЦУ. Допълнително се получават 2 заплати бонус.
Отношението на колегите и ръководството - ако се докажеш, печелиш уважението на хората.
Аз напуснах, защото получих по-добро предложение за работа, но ми беше трудно да се разделя със страхотните колеги.

Първо да започнем от позицията, за която бях извикана - на интервюто се оказа, че е друга, и се опитаха мен да изкарат неразбрала, но както и да е... Толкова и тези от отдел човешки ресурси ги бива, явно... Второ - още на първото ми изречение видях гримаса в сбръчканото лице на една от лелките срещу мен... Това, ако не е неуважение и преднамереност... Пък аз само си казах имената и на колко години съм (29), нищо от това не би предизвикало такава подигравателна гримаса... Позицията беше за Анализатор на кредитни сделки, като казах каква начална заплата искам - над хиляда лева, всички присъстващи се ококориха... явно не дават повече от 1000лв... имало всякакви смени, 2/2 и обикновени от 9 до 6, работата била изключително натоварена, оставало се овъртайм... Не си заслужава.. Единственото хубаво бе местоположението на въпросният отдел - до метростанция Люлин.

Деница Димитрова от ДСК ми е съученичка от ПМГ Враца, която едва търпях понеже е проста и нахална. Момичето е кривокрако без гърди и оплешивяваше, а от 6 години ме следи по света със сателит и тормози с гласове от сателита 24/7. На снимките може да има фото шоп и да заблуждава, но на живо е много дразнеща и няма нищо общо с красива жена като каквато се изживява. По-долу е приятеля й...Уродливото същесто ме изтезава системно по цял свят. Инженер съм с 4 езика и обикалям света под системния тормоз на уродливата Деница и останалите ми съчуеници. Последно знам, че е заминала при Коста в Лондон...

1 - Заплащането е доста ниско като цяло(минималната работна заплата + смешен бонус ,които я се хване ,я не се).
2 - Неустойка по договор ако напуснеш преди да имаш една година в банката(нещо ,което разбира .когато си подписвате документите ,защото на интервюто ви се спестява).
3 - Меко казано враждебна среда от страна на колегите ви от другите банки( вярно е че сте конкуренция ,но за тези смешни заплати да си късата взаимно и нервите??????????).
4 - Нулево обучение и възможност за развитие ( от 1вия ви ден ,ви хвърлят в джунглата и нещо аналогично с малки изкл. си остава така до последния).
5 - Това е възможно най-неподходящата работата за един студент (виж точка 2,3,1,4),но в обявата им и на интервюто съвсем друга песен пеят.

Не съм работил на по-долно и лошо място за работа.
Заплата супер смешна,мениджъри за нищо неставащи,обучение нулево,привилегии също.
Молиш се накрая на месеца да си вземеш цялата заплата.
Крайно не препоръчвам като място за работа, защото може да съжаляваш до края на живота си,ако започнеш в ДСК като мен.

Отидох на интервю за консултант стокови кредити и в последствие бях одобрена, но се отказах. Най-голямата причина да се откажа беше, че когато ми се обадиха да ми кажат да си подготвя документите ми казаха за една политика на банката, която гласи, че ако служител реши да напусне преди да е изминала 1 год. от назначаването трябва да върне на банката 1 брутна заплата. Друга причина е, че твърдо получаваш около 420лв. на месец + каквото си докараш от "бонуси".

Здравейте, какво се крие под съкращението СБО? Бихте ли казали какво е заплащането за фронт офис(кредитен специалист) в град Варна. Отделни ли са тези длъжности или едно и също лице ги изпълнява, каква е структурата в банката? Всички служители ли работят с каса? Имате ли бонус, на какъв принцип се определя? 13та,14та заплата? Ваучери, карти за спорт... Имате ли преференции в лихвата за ПК и ЖК като служители на банката, какви са те? Работи ли се през събота и празничните дни? Ако да, двойно ли е заплащането? Има ли офиси с удължено работно време? Често ли се налага да се остава извън работното време? Благодаря!

Заплащането е според човека. Варира между 700 и 800лв. Зависи колко ще си поискаш.
Натоварването е голямо. Изискванията за таргети за високи и неуспеваеми. Работната атмосфера е добра, но повечето клиенти са враждебно настроени.
Има голямо текучество на кадри.