Банка ДСК ЕАД

Чета и се възмущавам. Всеки има право на мнение и е възмутително, когато тези които са доволни обиждат другиете, че ги мързи или са некомпетентни и т. н. без да са били на тяхно място.
Не може да си на постоянен догор и да разправяш на човек , който е на граждански колко е хубаво, няма база за сравнение.
Видях как идват хора в ДСК на граждански дог. и след няколко месеца напускат, видях как пратиха две момичета сами в магазина да се оправят както могат, те не знаеха нищо само по системата им били показвали, поне бяха на постоянни договори с изпитателен срок. И въпреки че сме конкуренция сме им помагали. Можеха да вземат повече клиенти ако бяха обучени както трябва, не крия че не сме се възползвали от ситуацията като конкуренция. Моя колежка постъпи в банката (ДСК), но там условията са далеч по-различни от тези в магазина.
И при нас е така, едно е да си в банката, друго в магазин, трето в колцентъра на фирмата и съвсем различно в София.

Здравейте,обръщам се към всички служители работи в БАНКА ДСК ЕАД, бих искала да попитам за смените в банката, до колкото знам работното време с клиенти е до 19;00 ч. и колко дни от месеца трябва да се работи  тази смяна от даден служител?  И заплащането ако някой може да ме опъти ???? На мен ми казаха 600 чисто като СБО ??? Много ще съм благодарна ако получа отговор на въспосът си :)

Василка, а заплащането горе долу какво е?

отп факторинг е не по-добре или по- зле от Дск. Имат стеахотно много изпълнителни дела и малко недомислена организация. Недостигат служебните коли. Иначе си има всички благини на големия и стабилен работодател -бонуси, синдикат, отпуски, болнични....

недей! Не прави тази грешка! Знам, че сега не вярваш, но точно след един месец ще мислиш като повечето от нас! Това унижение, което там изтърпях, не го пожелавам на никой! Работа за трима я работи един и все е виновен! Само задачи за изпъление , а от страна на банката- нищооооооо!

аз се интересувам от  нивото на зплащане на експерт   МСП клиенти.
Моля ,ако някой има  реална информация и желание да сподели.

здравейте,
кандидат съм за работа в клон в Търговище  на позиция   СПЕЦИАЛИСТ „БАНКОВИ ОПЕРАЦИИ” (Банков служител, обслужване на клиенти) но нищо не ми казват като заплата.Ако може да ми кажете оринтировъчно колко ще е заплатата ми.

Служителителите на каса, т.нар. СБО и СБСОК работят по 10 часа на ден без обедна почивка или каквато и да било друга почивка. Някои работят и в събота, зависи от офиса. Заплата - 600-700 лева. Бонуси -трудна работа. Гърч за продажби - нонстоп/ гамата е изключително широка: банкови сметки, кредити и кредитни карти, застраховки, пенсионни фондове, договорни фондове, някави измислени инвестиционни продукти и какво ли не още изискват да се продава в комплект с обслужването и работата с пари, която носи достатъчно материална отговорност/. Отношението на клиентите към "касиерите" е доста унижаващо - в повечето случаи си го изкават за всичките такси и удръжки точно на тях. Пропуснали сте да вземете такса или в бързината и напрежението се объркали нещо - е, стават грешки, но те се плащат от джоба. Също така не свиквайте с даден колектив или работно място, защото ще бъдете премествани многократно да замествате в други офиси поради голямото текучество, отпуск или друго. Местенето от офис в офис определено е изтощаващо и много напрягащо, но си е практика. Работните места са тесни, мизерни и не много чисти, в някои малки офиси дори няма чистачка и чистачка ставате в такъв случай Вие, след работа с метлата - много престижно. НО всичко си заслужава в името на това да бъдете банков служител

Към Човека с опит: Нещо май не сте наясно с работната атмосфера и начина на работа в БДСК по търговски обекти със стоково кредитиране. Написаното е далеч от истината. Не си правете просто труда да се занимавате и да пишете глупости относно работата и мениджърите.
Първо ще започна със заплатите. Няма нищо вярно в посочените цифри. Проблема е у вас, ако получаавате толкова пари колкото пишете. Заложените таргети са постижими и носят добри парични облаги. Това, че вие сте далеч от това, е проблем на мениджмънта и ако ви освободят от задълженията ви ще си направят услуга. А това, че не ставате за тази работа си е ваш проблем.
Второ - Регионалният мениджър (жена), е много в час с цялата ситуация в кредитирането и продажбите в ритейла. ОЩЕ ПОВЕЧЕ, че има опит и рутина в тази работа. Не си правете труда отново да я хокате за каквото и да било, защото служители на конкурентни компании се бутат едва ли не да работят в БДСК. Ако ви харесва повече регионалната мениджърка на УКФ или Джет кредит, то се предложете като много ценен кадър и дано ви оценят там. Ако се чувствате недооценен(а), то прав ви път. Пазарният дял и без вас ще продължи да расте, както и резултатите на БДСК.И това е под ръководството на РМ. Добре че е тя!!! И като и стигнете стила тогава говорете уважаеми(а).  Добре, че са служебните ви ризки, за да прикрият вехтото ви излъчване. Работете повече и вадете пари, за да имате стил.
Трето - Кога сте присъствали на такива 3дневни обучения..кажете моля, за да поискам и аз да отида..и че конкуренцията ви мачка е поредното показателно обстоятелство, което сочи, че трябва да си седите у дома. И друго - вие ако работите в обект на БДСК, да работите ли сте отишли или да се държите за ръце с някакви служители от други финансови компании..Безумно е !!!
Това е моето становище по тъпия пост. Не коментирайте, не си заслужава.

Каква е атмосферата на работа?Целите които се поставят ,постижими или утопични?
Заплащане без бонуса, нето колко е? Под 1000 лв  или нещо ориентировъчно ако може да споделите!
Благодаря предварително!