Банка ДСК ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Банка ДСК ЕАД

Въпреки предшестващите лоши коментари някой може ли да ми каже повече за работата и заплащането във фирмата.Тъй като всяка вдна компания има и недоволни служители.Ще се радвам на обективна оцекна.

Може ли да ми кажете какви са условията във фирмата към момента за работа.Конкретно клоновата им мрежа за облужване.

Здравейте искам да попитам за позицията СБО какво е заплащането и отговорности.И като цяло фирмата и работната среда

Здрвейте оскам да попитам за позицията СБО в момента-заплащане и въобще отговорности.Като фирма мнение.

Пълна пародия и цирк е измислената система на бившата държавно-вогонска система. Бачкатори на по 12 часов работен ден, изисквания за продажби на малоумните продукти, застраховки, фондове и какво ли още не...! Навиквания от обезумелите и бездънно прости "мениджъри", които лапат бонуси, а за аргатите нищо не остава освен стрес, работа с пълни малоумни и прости клиенти, цигани...! Имате желание да работите и ще сте:
-обезличени като хора просто едни бачкатори;
-ще ви натискат да покривате обезумелите таргети за всевъзможни идиотии от кредитни карти до фондове;
-ще трябва да сте и касиери, което е длъжност за хора с икономически техникум;
-едновременно трябва да работите с пари, клиенти, да продавате, говорите по телефона, да сте административни асистенти, архивари, деловодители, счетоводители и психолози на простите като талпи "клиенти"
И това за почти минималната заплата!
Успех на всички желаещи да са бели роби...!

През малкото време което прекарах в "Банка ДСК" осъзнах, че това не е нормална работна среда в банка. Обучението, което получих, беше под всякаква критика. Системата им в тестова среда не работеше. Обаче си задължен да си платиш една заплата от 750 лв. за великото обучение. Когато трябваше да сме уж вече обучени ни пуснаха да работим с клиенти. Следователно станаха много грешки, и някой нови служители си платиха солидни суми за направените грешки. За бонуси е почти невъзможно да се говори. Няма нормално отношение нито от колегите, нито от клиентите. Но съжаление ми се налага да работя отново с тях и виждам, че продължават да поставят в клоновете си необучени кадри.

Интервютата са 2- с мениджърите на клона, за който кандидатствате и с Лилия Иванова, която Ви обяснява с нагло държание, че Вир сте никой, а тя определя каква заплата да получите. Само ще вметна, че тази жена през цялото време, докато говореше ПУШЕШЕ цигари на ЗАКРИТО.
Ако се съгласите на условията на Лилия Иванова, подписвате договор, в който пише, че ако напуснете преди да навършите година в даден клон дължите БРУТНА заплата като компенсация.

Моля за бързо мнение и обективна оценка, относно следното ми питане :одобриха ме на позиция СБО Дск с брутно възнаграждение 790. Оправдано ли е заплащането и колко мога да си докарам допълнително от бонуси. Благодаря!

Банката е абсолютно коректна към служителите си относно заплащане и осигуровки. Проблема идва от малката заплата и голямото натоварване... психическо най-вече.Клиенти клиенти, клиенти и пак клиенти. А народа е изпростял в буквалния смисъл. Опашки, скандали постоянно. На мен самата работа не ми е тежала толкова, без значение че е много и е трудна. Проблема е когато се открива сметка и работи едно или две гишета... 40 минути и ако се прави застраховка, ако се прави нещо допълнително... скандали оплаквания... Отделно колко нови колеги СБО има. Повечето от тях не знаещи. Има и такива, който не искат да се научат. От там идват грешките и мнението на някой клиенти за банката. Иначе като предлагане на услуги не мисля, че има по добра банка с по добри условия.

Само едно не мога да проумея. Защо на интервю за работа ми зададоха съответния въпрос: " За дете мислиш ли?" Едва ли не понеже съм жена на 30 години и ги плаши следното: че след като нямам дете все още ,да не би да им съобщя някоя новина след година- две.С кого живея , на квартира ли.И накрая след броени дни ми звъннаха да ми кажат,че не съм класирана. Странен вид класация (по лични въпроси). Почувствах се,че кандидатствам за ЦРУ . Уби ми се цялото желание да работя за тази банка, а винаги съм била с добро мнение преди да участвам в това пълно безумие. Просто ни гонят постепенно от тази държава, накрая българите ще станем едно дребно малцинство в собствената си територия.