Магазини Tendenz и Fiorelli

Здравейте, и аз ще споделя мнение за фирма Тенденз. Бивша служителка съм преди 1 месец бях освободена от работа заедно с управителката на магазина.По принцип бях доволна редовно заплащане,аз бях на 700 лв. като касиер, много добре знаех условията, че не осигуряват на по малко, по банковата карта едни пари взимаме на ръка други.Работата си е доста имам едни и по слаби дни,но при приемане на стока си е доста тежко, но пак казвам, че човек щом остава на едно място по собствено желание се съгласява с условията. Но преди един месец не освобождават от работа и регионална управителка С.Б., от която в началото бях много доволна,но се оказа че тя няма своя преценка за персонала,а разчита на вътрешни хора и на базата на техните думи прави своята преценка,тя ми заяви, че няма да си получим парите на ръка за февруари и март, а само тези по картата с основанието,че ревизията не е излезнала с много пари,но не казва колко и на какво основание ни ги спира парите,като ревизията е направена 2-3 седмици след освобождаването ни без наше присъствие, но така и изнася. Мислим да си потърсим парите по законов път,но не знам дали ще имаме успех с пари, които не са декларирани. Направете си вие сами извод за фирмата и внимавайте много като постъпвате там на работа. Не във всички магазини е така зависи от регионалните управители,как се държиш с тях ,трябва да бъдеш послушно куче без изказване на собствено мнение.А и камерите в магазините служат само за подслушване на персонала,а не да следят в обекта дали има кражби. Имаме право на 30 мин. почивка от 10 часов работен ден,но и тях ги ползваме под напрежение в момента като видят на камерата, че липсваш и се почва със позвъняването къде си, откога те няма.В последно време бяхме подложени на психически тормоз от страна на С.Б. Не казвам тези неща от яд или някакви такива чувства,това ми се случи действително. Вярно на всеки му трябват пари днес,но е много важно отношението и здравето никой не може да ти го плати.
Човек трябва да си търси правата!

Здравейте, защо не зареждате повече номера от белите български маратонки? Служителките ми казват, че се очакват, но засега няма резултат.
Аз съм от провинцията и идвам рядко в София. В интернет магазина също изчезнаха. Толкова ли е трудно? Ако няма да ги получавате някой да уведомява клиентите.

Здравейте, искам да ви кажа как Тенденз ме излъгаха, когато напуснах, че всичко което съм си изработил за последния месец ще ми бъде изплатено.Отношението към служителите е под всякаква критика. Постоянен тормоз от страна на регионалния управител С.Б. която пред служителите се прави, че за всичко са виновни шефовете, а на тях казва,  че за всичко са виновни служителите, но това е друг въпрос. Повярвах на думите им, че всичко ще ми бъде изплатено, но уви. Засъжаление това не се случи само с мен, а и на другите служители, които напуснаха. Имайте си едно наум, когато почвате работа във фирмата или когато решите да напуснете.
Ще пиша пак след края на месеца за развитието по въпроса с неизплатените заплати!!!

Работата не е тежка, но няма по неорганизирани хора и работа. Шефа Николай превежда парите когато си иска от 12 до 18 число. Прави се, че е стриктен за чистотата в магазина, обслужването и д си коректен към него. Да заплатите са хубави, но зависи в кой магазин работиш. Добре е да работиш там ако има на кого да разчиташ да ти помага. За това ако е за временна работа д става но за постоянна не си заслужава. Аплодисменти за поредната фирма която не зачита работниците си. Защото ние сме хората които му изкарват парите. Ние му пробутваме боклуците.

Не знам в каква държава живеем, щом тази фирма се дава за пример по отношение на отпуски и осигуровки.
1. отпуски
всеки служител на фирмата получава по 10 дни годишен отпуск, като ги карат да се подписват, че са ползвали 20 дни и това е практика , която се налага на всеки служител и е незаконно
Сами преценете дали ви се работи в такава фирма.

2. осигуровки
не осигуряват служителите си на реалните заплати

Клиент съм на магазини Тенденз от около 1 година.Мога да кажа с чиста съвест , че това са едни от малкото магазини , където те посрещат с усмивка , не те гледат на криво и не чуваш как си шушукат зад гърба ти.Страшно много съм доволна от обслужването , изключително мили и добри момичета.Ако не са доволни от работата си , то със сигурност не си личи.Адмирации към ръководството за подбора на персонал - ще продължавам с удоволствие да пазарувам от там

Заради лоши коментари почти се бях отказала да отида на интервю.Сега когато вече съм няколко месеца в магазин Тенденз Велико Търново мога да кажа с чиста съвест на всички , че фирмата е коректна относно заплащане, осигуровки ,отпуски и т.н. Относно управата -визирайки лично управителката на магазина мога да кажа че рядко съм попадала на такъв тип човек , който съумява да ни накара хем да си вършим работата добре ,хем и да сме доволни и да ходим с желание на работа.Много е точна и в колектива си цари разбирателство .По този начин и работата върви и не тежи на никого.Ако в другите магазини не е така, то някой не се справя добре или управителя на магазина или просто продавач-консултантите не умеят да се нагодят.За сега съм много доволна и дано и занапред да е така.
Успех на всички настоящи и бъдещи служители.

Здравейте, управител съм в мазазините TendenZ в гр. Стара Загора, заповядайте в новия ни магазин, който се намира на бул. Никола Петков  52- Парк мол Стара Загора ,както и в м-н TendenZ, на ул. Цар Симеон Велики 119, ще се срещнете с наистина любезен и компетентен персонал, прекрасна атмосфера и страхотни намаления. Разгледайте невероятните модели още сега на www.tendenzstore.com

Нека не забравяме едно: в Tendenz работят много хора, има редица магазини във всички големи градове в страната, броя на персонала е наистина голям. Искам само да кажа, от името на доволните служители, че ни има. Поздрави на колегите от гр. Варна, Бургас, Ямбол, Стара Загора, Велико Търново, Силистра, Сандански, Габрово, Несебър, Слънчев бряг, Златни пясъци, Плевен, Пловдив и коректните колеги от софийските магазини:)

Като гледам само какви сте от екипа на Tendentz, че да си пишете сами коментарите. Всеки който се загледа може да види, че последините 3 коментара(които са единствените хубави за фирмата) са през период от 10-15 минути на същия ден и на всеки му става ясно че са нагласени, поне да бяхте го изпипали малко за да ви повярват. А иначе какво да кажа прочетете останалите коментари и сами ще си направите изводите за фирмата няма нужда да им повтарям думите.