Магазини Tendenz и Fiorelli /img/frontend/nomap.png"

Магазини Tendenz и Fiorelli

Заради лоши коментари почти се бях отказала да отида на интервю.Сега когато вече съм няколко месеца в магазин Тенденз Велико Търново мога да кажа с чиста съвест на всички , че фирмата е коректна относно заплащане, осигуровки ,отпуски и т.н. Относно управата -визирайки лично управителката на магазина мога да кажа че рядко съм попадала на такъв тип човек , който съумява да ни накара хем да си вършим работата добре ,хем и да сме доволни и да ходим с желание на работа.Много е точна и в колектива си цари разбирателство .По този начин и работата върви и не тежи на никого.Ако в другите магазини не е така, то някой не се справя добре или управителя на магазина или просто продавач-консултантите не умеят да се нагодят.За сега съм много доволна и дано и занапред да е така.
Успех на всички настоящи и бъдещи служители.

Здравейте, управител съм в мазазините TendenZ в гр. Стара Загора, заповядайте в новия ни магазин, който се намира на бул. Никола Петков  52- Парк мол Стара Загора ,както и в м-н TendenZ, на ул. Цар Симеон Велики 119, ще се срещнете с наистина любезен и компетентен персонал, прекрасна атмосфера и страхотни намаления. Разгледайте невероятните модели още сега на www.tendenzstore.com

Нека не забравяме едно: в Tendenz работят много хора, има редица магазини във всички големи градове в страната, броя на персонала е наистина голям. Искам само да кажа, от името на доволните служители, че ни има. Поздрави на колегите от гр. Варна, Бургас, Ямбол, Стара Загора, Велико Търново, Силистра, Сандански, Габрово, Несебър, Слънчев бряг, Златни пясъци, Плевен, Пловдив и коректните колеги от софийските магазини:)

Като гледам само какви сте от екипа на Tendentz, че да си пишете сами коментарите. Всеки който се загледа може да види, че последините 3 коментара(които са единствените хубави за фирмата) са през период от 10-15 минути на същия ден и на всеки му става ясно че са нагласени, поне да бяхте го изпипали малко за да ви повярват. А иначе какво да кажа прочетете останалите коментари и сами ще си направите изводите за фирмата няма нужда да им повтарям думите.

бивша служителка съм на фирмата и мога с чиста съвест да кажа, че това, което чета тук ми прилича повече на лично отношение на няколко момичета, отколкото на компетентно мнение по въпроса -що за работодател са Tendenz. Заплащането беше много добро, в сравнение с наши колеги, работещи в магазините до нас. Заплащането беше винаги на време. Имахме редица привилегии, когато пазарувахме за себе си. Неразбирателства с управителките има на всякъде, все пак и те се опитват да си вършат работата, но когато работиш за някой, просто трябва да играеш по неговите правила. А и ние не сме отишли там да се харесваме, а да вършим работа. Аз лично съм доволна...

Работната среда е чудесна, отношението на управителите също, когато си на работа се иска едиствено да си усмихнат и добронамерен към клиентите. Има и някои други критерии, като това да си отговорен и постоянен. Да работиш за Tendenz или където е да е другаде се изисква малко усилие за това клиента винаги да е доволен. От нас зависи всичко

клиент съм на тенденз от зимния сезон,преди време пазарувах от паоло ботичели,но персонала ви в пловдив е изключителен,толкова красиви усмивки имат всички до един,а отношението им е прекрасно,никъде не сам получавала толкова внимание,адмирирам на ръководството,което е подбрало този колектив,всички мои приятели и познати са вазхитени,няколко пъти съм връщала обувки,поради дефекти и децата на касата никога не са ми отказали,дори напротив извиняват ми се,днес за жалост разбрах,че те си отивали,дори ме обслужи някакво ново момиче,което стоеше пред мен,..(като маруля)пазарувала съм и в стара зогара,но незная причината,поради,която си трагва така цял персонал,пожелавам им късмет и много позитивизъм.

Поредните некоректни работодатели!!!
Държат се с теб все едно си някакъв роб на фирмата и не дават и дума да им се каже.Работното време е под всякаква критика -214 часа месечно!
НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ ДА СЕ РАБОТИ ТАМ!!!
PS:Обувките им са КИТАЙСКИ и има много рекламации!!!

БГ СИТИ ФЕШАН ЕООД и КАМ ЕНД ГЕТ ИТ ЕООД са една и съшта фирма Tendenz. Пари дават редовно но оставате без здраве, за десет часа работен ден почивате 30. мин. през другото време сте като в BIG BROTHER да же там са по добре, нимате право на нищо не може да отидете по нужда защото в тоя момент  шефа трябва да ви вижда. Назначават и уволняват когато си пискат, днес няма работа сакращения утре има работа хаиде назначения и така се подиграват с вас. каквото и да правите никога не е това кето те искат.

Парите те правят алчен експлоататор. Шефовете на тази фирма са такива. С маймуни трици ловят. Лошото е че маймуни винаги има. За ръководството на тази фирма служителят е най простата единица и НЕ Е приравнен към човешкото същество. До кога народе няма да си цениш труда, здравето и времето за семейството, а ще изкарваш парите на бързо забогатяли самозабравили се персони? Тук важи с пълна сила поговорката - Не е луд тоя дето яде баницата, а тоя който му я дава!
Успех на всички нови дарители... опс, служители!