Каменица https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,бул. Цариградско шосе 99, Офис сграда Алфа Банк, ет. 3&markers=Пловдив,бул. Цариградско шосе 99, Офис сграда Алфа Банк, ет. 3

Точно защото си го ползвал като СТИЛАЖ,а не по предназначение затова са ти го взели.

аз съм собственик на хр.магазин в с. Загориче питам ви защо представителите на КАМЕНИТЗА вземаха пластменния стелаж за 20си броя двулитрови бири слет като ми обештаха че ще ми го подновят със нова стана 6 месеца .с Загориче общ.Каолиново обл.Шумен

Привет, за първи път пиша във форуми и такива неща, но искам да кажа, че съм голям фен на каменица пия бира постоянно независимо от сезона и за мое щастие даже спечелих чаша и тениска вчера Защо сте го направили толкожа трудно човек да си вземе наградата аз не мога да разбера Важното е да се пие каменица и това е :)

Следя сайта на каменица и ми прави впечатление че повечето от мненията се изказват от търговски представители и колеги от Пловдив.На първите ще кажа,че вместо да се 'ДАВЯТ' като кучета, да започнат най - сетне да ПРОДАВАТ, а не да я изливаме в канала, защото тяхните колеги от ЗАГОРКА,ШУМЕНСКО и др. не се заяждат по между си, а си вършат работата и вървят напред.На колегите от Пловдив ще кажа; Не разбрахте ли колеги, че завода ви е обречен.Няма как да съществувате в центъра на града. Всичко друго с което ви заблождават е въздух под налягане. Моля да бъда извинен за по острите думи но това е истината. Навсякъде се пие ШУМЕНСКО и ЗАГОРКА , а ние само си говорим.

Уважаеми Тропчо,
аз съм един от мениджърите в Пивоварна Пловдив и нещо не ми идва отвътре да уважа мнението ти. Защо? Ами защото всеки може да хвърля обвинения във форумите! Бих уважил мнението ти МЕНИДЖЪРИТЕ СА НЕКАДЪРНИ ако продължаваше със ЗАЩОТО........ Това първо, второ - нали има из целия завод кутии за идеи? Ако виждаш потенциал за оптимизация на нещо, защо не дадеш някоя конструктивна идея? Ама не! Плюенето по форумите е по-лесно! Нали идеята е, че всички ние работим там и за да направим фирмата по-добро за работа място отговорността е на всички ни! Само Стойко от Пивопроизводство е човек който мисли с главата си и е осъзнал, че давайки идеи за подобрение, подобрява целите процеси в пивоварната. Личното ми мнение за Каменица е, че е много социална фирма с постоянна грижа за здравето и просперитета на работещите. Ако можеш - обори ме! Работя там с удоволствие въпреки голямото напрежение.

Колега искам само да ти разкажа един виц:

Събрали се мениджърите на Каменица, Загорка и Шуменско в една кръчма да се веселят.Идва сервитьорът, и пита кой какво ще пие.
Първи мениджърът на Закорка:
-За мен една загорка!;
Втори мениджърът на Шуменско:
-За мен едно шуменско!;
Трети си поръчва мениджърът на Каменица:
-За мен една кола!;
Учудени другите двама го питат:
-Защо си поръча кола???;
-Еми щом вие няма да пиете бира...какво да си поръчам;

:) а щом си ценител на бирата просто пий Стела :)

втори съм да търся инфо за тази длъжност.ако може някой да пише за да можем да си правим сметката дали да се конкурираме сколегата писал другото мнение

дайте инво за позицията ФИНАНСОВ АНАЛИЗАТОР – ПРОИЗВОДСТВЕНИ ДЕЙНОСТИ, Пловдив - задължения, екипа как е, заплащане, бонуси, други привилегии.Благодаря предварително.

Аз пък се дразня на тъпите им реклами на Каменица- най вече на таква от сорта"мъжете знаят защо"Абе да ви попитам вие нормални ли сте?Това е напитка за малки деца, бебета и жени и няма нищо общо с бира.Незнам кой и дава право на тази фирма да ползва подобни лозунги.Че аз не познавам хора, които пият каменица, просто ако има такива са много малко.Всеки предпочита истинска бира-Загорка, Шуменско,Туборг..дори и Бекс(която нали е техен продукт-наистина странно...).

Работните условия в Каменица са много добри , но ръководството ( особенно това в Пловдив ) е много зле.Вътрешния климат изобилства от интриги , но трябва да се търпи защото заплатата е добра , пък и в тази криза......