Каменица АД

Страх ме е, че ще се саморазпрвят с мен.Ако имам гръб, директно отивам в комисията за защита от дискриминация.И за до болка ясните конфликти на интереси ми се иска да сигнализирам.

Какъв срам колега ? Важното е да цоца цицата възможно най-дълго.По добре питай С.В как е станал регионален ...

Това което е написано за Пловдив е много вярно.Какво прави шурея на клана Вардарлиеви на длъжност съпервайзор в Пазарджик от скоро?
Стойо Вълчанов,как допуска това,или е .....
Срам ме е Стойо,срам ме е....
Имаше ли анонс за длъжността,или така тихомълком мина?

Предлагам компанията Каменица да съкрати своите разходи по време на криза , съкращавайки отдела Човешки ресурси.Той им е абсолютно ненужен.В Пловдив разбира се за да почнеш работа като обикновен търговски трябва задължително да си препоръчан.Дори доколкото разбрах автобиографии на кандидати по обява от job не се отварят, няма смисъл.Каква е вероятността трима търговски представителя на Каменица да живеят в един блок?Малък жокер : улица П.Васков,Пловдив.После да ми говорят че няма шуробаджанащина.

Безобразието и шуробаджанащината в търговския отдел стигнаха своята връхна точка - в Пловдив вече се назначават хора на ръководни длъжности без дори да се организира конкурс. Хора, не какви да е, а с глава куха като гъдулка.

Не е добро място за работа... Не правете моята грешка: да си напуснете работата заради каменица... Останало им е само името нищо повече !!!

Ели,май мразиш да четеш.Колегите са писали много по темата.Ако не си избрана ще разбереш след като очакваш няколко месеца обаждане.Ако не си препоръчана,забрави да те потърсят,освен ако не си прикрепила снимка по бельо в CV-то си.Важи с особена сила,ако имаш късмета Й.И и К.Р.Г да ти разглеждат CV-то.

Здравейте, бихте ли ми казали как стоят нещата за търговски представител, по какъв критери се избират и има ли изобщо някаква комуникавия от страна на фирмата с канидатите за работа, т.е. обаждат ли се да кажат, че не си одобрен например? Всяко мнение ще ми въде много полезно. Благодаря предварително на включилите се.

От Каменица,са се сезирали.Единия от "Братя Галеви" в Дупница-Благоевград,е "помолен да напусне".И е напуснал.Има светъл лъч,но не е достатъчен.

Този Бойчев верно e много зле. От както Коста си тръгна и този зае мястото му няма кой да защитава търговския екип и положението става все по-нетърпимо,а ако има и един регионален като него и всичко е изгубено. И имам чувствуто, че найстина в последно време по високите мениджерски нива найстина става въпрос за сериозно усвояване на средства за лична облага.