Каменица https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,бул. Цариградско шосе 99, Офис сграда Алфа Банк, ет. 3&markers=Пловдив,бул. Цариградско шосе 99, Офис сграда Алфа Банк, ет. 3

Не мога да ви разбера, колеги, които пишете в този своеобразен форум... нещата които се случват , предизвикателствата, те са си наши лични , лоши добри , това е положението...... мрънкате скрити под никове... чета и се ядосвам...проблемите са наши, нека не ги решаваме във форуми ......тъпо е...

Мисля,че тук не е мястото да се кометира отделните продукти, а да се дават мнения за фирмата като цяло!!!!!!!
По отношение на социални придобивки и заплати маи нямаме равни. Що се касае до отношение и работна среда има какво още много да се желае!
Преките началници-супервайзори са станали според поговорката "между слепите и едноокия е цар".
Много лошо ръководство което и за миг не тидава спокоиствйе и сигурност, така необходими за един успешен екип.Моя съвет е да се ореантирате към друга фирма!В тази само ще си късате нервите с "казармените" всекидневни простотий.CVC ЩЕ НИ ОПРАВИ :)

Момчета и момичета затягайте коланите,Kamenitza не е даденост това е "История'' ,ако губим битката това не значи ,че  ще загубим войната,най лесно е да има виновен . А ако това си ти?

Каменица е най-добрата бира! Всяка вечер, когато имам възможност пия Каменица! За съжаление, местата където може да се пие Каменица стават все по-малко и то в града на бирата - Пловдив! Маркетинговата стратегия на фирмата куца много яко. Вярно е, че не всички проблеми се решават с пари, но ако такъв е начина, трябва да се действа! На мен лично ми писна да обикалям по един час кръчмите за да намеря къде предлагат Каменица! Любимата бира се предлага в много по-малко заведения дори от Шуменско (което също е хубава бира) дори. Нямам идея с какво самочувствие някой шеф от фирмата би заявил, че е някой там. Променете си политиката, в противен случай бъдещето въобще няма да е розово!
Аз лично десетина пъти съм кандидатсвал за работа в Каменица, но засега неуспешно. Предполагам, че и там също важи шуробаджанашкия принцип, който винаги е в основата на всяка простотия.
Все пак Каменица е най-добрата бира и се надявам винаги да мога да разчитам на нея!:)

Напускат търговските представители.Ами защо да стоят,да не са хамали?Карат ги да влачат тежките каси с бира в мини-купъра си.

Колеги казвате мениджърите стараят се, добре, но аз имам чувството че много пъти и те низнаят какво правят. И нещата се решават с викане или с перчене. 25 годишен да не казвам какво и нали мениджър, а аз мога да съм му баща. Не може така да бъдат поставени нещата. Незнам вие какво мислите но аз съм разочарован от мениджърския ни състав.

Като чета кво си написал ЛИМИТЕ и другите ти мнения и публикации си мисля че най-вероятно си акционер в Каменица . Истината си е че ни смачкаха тази година -нека да си бъдем обективни. Но нека бъдем оптимисти - с новите собственици може да се напънем догодина

На колегата от Плевен ще кажа,че при нас в Пловдив и по конкретно в района който аз обслужвам колегите търговски представители плячат на магазинерите да не спират да ги продават.Днес пак имах такъв случай.Просто колегата отказал да направи тента на обекта и другата седмица витрината му CMV550 ще бъде подменена с такава на Шуменско.Ние присъстваме в обекта със 800-тка и дисплей.И не сме инвестирали в тента нито в чадър даже,дори и малък.Плащат си тези които не могат.И в живота е така.На баровците дето си плащат и купуват на гаджетата и съпругите си скъпи коли и дрешки,същите ги е..т разни младежи от село дето едвам си плащат наема,ама ходят на фитнес,кола маска и солариум.От опит го казвам и то богат.

Искам само да кажа че см много зле от страна на активности и промоции спрямо конкуренцията. Те се покъсаха цяло лято с асортиментни промоции и какво ли още не. Визирам колеготе от Загорка - то не беше БАРКАСИ "АРИАНА" то не беше "купи 2 загорки и печелиш или бира или чаша" то не бяха карти и дюшеци Ариана, то не беше 2 Ариани с чаша
и не случайно тяхната Ариана четвърти месец е най-продаваната бира за наше и мое съжаление. Имат големи изисквания ама си плащат за всичко - и за 2 точки и за витрини и брандват наред. Може и на това да се дължи но факта си е факт
А ние наистина я изливаме в канала, за съжаление
А и Шуменско напредват много, И те пуснаха шуменско с чаши и Пиринско с чаши

Това аз го знам преди повече от 2 години за наш Стойо,макар че не го приемам за вярно.Човека си е способен.Не прави чест на човека който го е написал това за него.Тук всеки се изкарва за супермен а изкарва всички останали некадърници.За да кажеш на някого,че  некадърник ти трябва да си по добър от него.ама малко са добрите в нашата фирма.