Асист пропърти /img/frontend/nomap.png"

Асист пропърти

Здравейте! Пиша Ви, за да се опитам да информирам хората за лъжливата агенция Асист Пропърти и колкото се може по-малко хора да пострадат от нея. Тази агенция е една сбирщина от изпечени измамници, които целят само и единствено да Ви измамят и да Ви вземат парите. Толкова са „талантливи“, че с лекота превръщат търсенето на апартамент в истински ад. В продължение на седмица (която ми се стори като цяла година) успяха да измислят цял арсенал от лъжи в опит да ме накарат да им оставя капаро за имот, който ще може да бъде нает след месец и последствие се оказа, че този имот имат наематели и няма да се освободи. Разиграваха ме, лъгаха ме и ми загубиха времето. На всичкото отгоре, когато им заявих, че са измамници и че не желая да ме безпокоят (защото нахалните им брокери ми звъняха по пет пъти на ден, само за да ме попитат дали търся имот) техният „мениджър“ и какъвто се води Цветан Лалев започна да ми звъни със заплахи и обиди, как аз трябвало да наема с тях апартамента и ако не съм го бил направил съм им дължал комисионна за загубеното време. Това са безочливи измамници с фалшиви обяви, които не гледат как да ви свършат работа и да ви помогна, а искат само да ви излъжат. Внимавайте с тази агенция и стойте далеч от нея и от безкруполните им брокери!

Некоректни,непрепоръчвам на никого и специално брокерката Нели Звездева! По-добре друга агенция , за тук има доста оплаквания!

Приятен и коректен колектив, чудесно мсто за първи стъпки в този бранш.

Работих 9 месеца във фирмата. Ако сте решили, че искате да работите като брокер, то това е едно от най-добрите места. На мен лично ми трябваха месец-два за да посвикна с начина на работа и атмосферата. Плюсовете са, че наистина може да научите доста...за продажбите, маркетинга, изкуството да си убедителен и потребността от това. Случих и на много готини колеги и са ми малко странни някои от долните коментари. Има голяма доза тръпка, постоянно се съревноваваш с някого, я с другите агенции на пазара, я с колегите и това доставя удоволствие, но не е за мързеливци. И нещо важно, никога не съм си броил парите в джоба, докато бях там. Разделих се не с фирмата, а с професията, главно заради различното ми образование.

Работих над две години във фирмата като започнах в офиса в кв.Г.Делчев и след това бях в този в центъра.Доволна съм от фирмата във всяко едно отношение-мн добра работна атмосфера,готин екип и разбиране от страна на мениджъра за всичко.Хората знаят как се работи и може да се научиш на много от тях ,а и те самите имат желанието да го направят.Заплащането е според резултатите ти,но ако не си мързелив може да си докарваш по над 2хиляди на месец,работата не е лесна работи се с хора все пак ,но е мн готина и динамична ,аз напуснах по лични причини,но определено препоръчвам фирмата.

Коментарър ми относно агенция Асист Пропърти в гр. София е във връзка с брокер в агенцията с името Цветан Лалев. Не знам дали е практика във фирмата или е въпрос на личен избор, но този човек направи търсенето на квартира за мен един изключително голям ад. Всичко това ми костваше освен загубената сума пари, измамно изтръгната от нас, но и висока доза нерви и психологичесо натоварване. Не е нормално един служител, който е част от имиджа на тази компания и благидарение на неговата работа се изрисува част от облика на агенцията да борави с нечестни, манипулиращи и измамни тактики с цел направата на по-голяма комисионна и буквално "скъсяване на живота" на своите клиенти. Не ми е работа да разказвам тук случката си с него, тъй като разказът е твърде дълъг и се развива в рамките на близо 2 месеца, но предупреждавам всеки, който се е сблъскал с брокер от компанията да бъде предпазлив. Напоследък доста често се случва брокерите да злоупотребяват с това, че клиентите им бързат и са под натиск в търсенето на имот, което от своя страна им дава изключителното удобство да боравят по агресивно манупулационен начин, изкуствено завишаване на комисионна, претискане и т.н. тактики, които според мен са много далеч от професионаланата етика. Много съжалявам за горчивия опит, с който се сдобих при сблъсъка си с тази фирма.

Здравейте :) Аз съм наемодател на апартамент. Искам да изкажа благодарности на Кристиян от фирма Асист Птопърти. Той беше изключително любезен и достатъчно настъпчив за да доведе пръв своите клиенти на оглед и съответно да сключим договор за наем с тях. Независимо от факта, че наемателите бяха негови клиенти, а не аз, той обясни всичко много коректно и на мен.
Благодаря Крис!
Успех и за напред :(

Здравейте, кандидат съм за работа. Интересно ми е какъв е процентът, който самият брокер получава? Бях на интервю за работа ( в друга агенция),казано ми беше, че през изпитателния период брокерът получава 10%!!, а след това можело да нарасне на 20-25%. Ставаше въпрос само за НАЕМИ. Това не е ли прекалено малък процент? Поне за наемите, защото все пак там са малки суми. Как стои въпросът в Аистс и нормално ли е това, което са ми казали на другото интервю? Твърдата заплата почти не съществуваше (200 лв). За момент си помислих, че си правят шега.

Фирмата ме научи на много и за мен работата там беше удоволствие. Мениджърите знаят как да стимулират и всички работехме с удовоствие. Парите са според това колко и как работиш, можеш да направиш и малко и много пари. остановката беше приятна.
Благодарение на тази фирма напреднах много в сферата на недвижимите имоти и сега имам свой собствен бизнес. Винаги ще съм благодарен за това!

Бях на интервю във фирмата, бяха любезни. Обясниха ми, че имат доста изисквания и ще се свържат с мен до края на седмицата при евентуален интерес. Много държа на тази позиция, но негативните коментари ме възмутиха?