Асист пропърти /img/frontend/nomap.png"

Асист пропърти

Слаба агенция!Слаби брокери!Бедни душици!

Поредното фалшиво мнение от проимоти...не се спряхте:)работете и правете сделки стига с тая злоба

Много интересно как си измивате ръцете затова, че агенцията ви е пълна с измамници. Как така всичките ви недоволни клиенти станаха фалшиви? Навсякъде в интернет четем за това колко сте некоректни и то от години и сега изведнъж не били реални мнения! Лошата ви репутация е трупана с години и както всички виждат не се и няма да се подобри.

Всички негативни мнения от 14.11.18 до днешна дата 21.11.18 са от служители на фирма ПроИмоти и не кореспондират с истината

Нищо добро не мога да кажа за тези измамници.
Стойте далеч от тях!

УЖАС!!! С по-ужасни хора не се бях сблъсквала.
Не стига, че ми загубиха една седмица от живота в това да водим безумни разговори по телефона, като се започне от това да ми обясняват пълни лъжи за обявата за която съм се обадила, продължим с това, че ми се предлагаха какви ли не други апартаменти, които бяха по-скъпи и не в района, който искам с обяснение, че такъв бил пазара и като ги попитам за обявите, които са публикували и искам да видя ми казват "ооо ама не гледай обяви в интернет, ние ти предлагаме всичко, което има" и стигнем до това, че са супер нахални и досадни, мисля, че е достатъчно за да се разбере, че са просто едни ефтини и смешни измамници, които си мислят, че могат със смешните си лъжи и постановки да изкарват пари. Жалки сте! Като разгледах в интернет пространството, видях, че навсякъде има лоши отзиви за вас и то напълно с основание, съжалявам, че преди да се обадя по ваша фалшива обява, не се разрових за да видя какви сте. Смешници!

Некоректни обирджии! Никакъв професионализъм! Мислят само как да ти вземат комисионна, а след това се крият и не си вдигат телефоните. Измамници!

НЕКОРЕКТНИ! И по-специално брокерката Лора Димитрова!!!
Лъжци и измамници. Никога повече с тази агенция!

Пародия на агенция! Кара брокерите си И приятелите си да пишат лоши отзиви, за да прикрият поне малко лошата си репутация, която е всеизвестна и да петнят колегите си, само защото не умеят да си вършат работата. Смешници!!!

Некоректни! Измамници! Лъжат клиентите и искат да им се плаща един наем комисионна. Бягайте от тези измамници!