Преводаческа Агенция Нов Век https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,Отец Паисий 14&markers=Пловдив,Отец Паисий 14

Преводаческа Агенция Нов Век

1 точка от 52 мнения

Грубо отношение,системно унижение,интриги,заплащане което не съответства на предварителна уговорка,задължения които не влизат в характеристиката,постоянен извънреден и незаплатен труд,постоянно текучество.

ниско заплащане, опити за извършване на няколко позиции от един човек без увеличение на заплатата,никакви бонуси,без възможност за развитие,некоректен договор

ниско заплащане, опити за извършване на няколко позиции от един човек без увеличение на заплатата,никакви бонуси,без възможност за развитие,некоректен договор

ако искате да работите за без пари и да ви цакат отидете там,хора не се хабете

В работни взаимоотношения с въпросната фирма съм от около 3 години и познавам добре собствениците и персонала - бивш и настоящ. Представил съм се с истинското си име и е желателно всички да правят така, за да бъдат вземани мненията им на сериозно.
Обикновено избягвам да пиша по сайтове, но горните две мнения ме накараха да го направя, за да внеса малко равновесие и представя нещата от различна гледна точка. Ами много елементарно е да напишеш негативен отзив като си бил отхвърлен на интервю, вместо да приемеш загубата с достойнство. Дамата от първия отзив е засегната, не само от отхвърлянето й /очевидно има високо мнение за себе си/, но и от директната и искрена аргументация на интервюиращият я. Явно е било по добре да не й се обяснява човешки защо да не се надява на одобрение и да й се замажат очите с лицемерното "Ще ви се обадим". Това да бъдеш отхвърлен на интервю е нещо нормално, а и къде пише, че всеки кандидат, който САМ смята, че отговаря на дадени условия трябва задължително да бъде нает?! Ако при мен кандидатства дама в същото положение, бих постъпил по същият начин ,поради същите причини, колкото и брутално да звучи. Решението да имаш наследници носи своите последици и една от тях е да си неконкурентноспособен на пазара на работа. Не виждам защо работодателят трябва да е виновен за това.
Относно вторият отзив- отново прозира една неадекватност относно реалната ситуация. Ами нормално е, отначало, когато човек е на изпитателен срок да го държат изкъсо. Че и след това - пак. Все пак не става дума за магазин за хранителни стоки, а за голяма преводаческа агенция, т.е. гонят се срокове на изпълнение, точност , и т.н.
Относно заплащането - понятие си нямам какво е то в момента. Защо не е цитирано от недоволните, а е споменато само, че е ниско? Така, оценката е доста изкривена, като се има в предвид, че вероятността българин някога да каже "Плащат ми добре" е нищожна и човек, от страни, не може да заключи за себе си какво е заплащането в крайна сметка. Разбира се най-лесно е човек да изръси "Работа много, пари малко"
Лично, за да работиш във фирмата, обект на тази тема, трябва да си сериозен, корав и да не те е страх от работата и напрежение, защото на моменти става напечено. Както казах вече, за тези които не искат да ги следят изкъсо и да бъдат наети без щателен оглед си има магазини за дрехи и хранителни стоки. А какво получаваш в замяна?- сигурна работа и заплащане, и уважение от всички колеги и шефове.