Преводаческа Агенция Нов Век https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,Отец Паисий 14&markers=Пловдив,Отец Паисий 14

Преводаческа Агенция Нов Век

1 точка от 52 мнения

Много отрицателни впечатления натрупах за тази фирма. Натоварването е много голямо и постоянно се увеличава. Заплащането е що годе редовно, макар и да не осигуряват върху реално получаваната заплата, но при напускане не на всеки се издължават. Нямат редактори и карат служителите освен всичко останало да четат преводипе да коригират цифри и пр. Освен това за хигиената отговаряш ти и се чистят подове, тоалетни, витрини, тротоари...
Заплащането е ниско. Отпуска повече от 5 дни е трудно да се вземе. Има голямо текучество и често се налага да носиш по някой нов на гърба си. Това, което се пише в обявите, че разширяват дейността си е пълен абсурд. Търсят човек с филологическо образование, защото измежду работата ще го карат да превежда за без пари докато е в офиса, а парите ги пребират мнимите собстеници.
По Коледа и Нова година трудно се почива, на официални празници правят сериозни опити да те задържат в офиса без това да се заплати и ако не си удобен не плащат, забавят и ти натрупват още работа и ти крещят.
Всеки ден пращаш отчет по мейла и вътре описваш колко си работил и от време на време получаваш унизителни отговори на "всеослушание".
Следят те с камери и те глобяват от заплатата за неща като да си оставил чаша вода на бюрото или др. Нямаш право на личен телефон, компютърът ти се следи дали не влизаш в интернет и какво пишеш с колеги.

Работих като преводач за тази фирма. Много голяма грешка. Заплащането е ниско и постоянно опитват да го подбиват. Не дават договор на преводачите си и много късно изплащат парите, понякога дори не ги плащат и се налага да звъниш и да напомняш. За капак, ако има проблем с клиент и някой ваш превод е бил за легализация и те са объркали, така извъртат нещата, че да ви отнемат хонорара и да си замажат грешката си пред клиента. После иди докажи, че си превеждал и ти дължат пари.
Карат ви да ходите по офисите и съвсем незаконно да подписвате празни листове, на които да печатат преводите ви. Но дали само ваши преводи се печатат никой не знае.

Некоректна фирма.Няма време да се нахраниш нормално,нито има нормална отпуска и те карат да пускаш неплатен отпуск през който да работиш.Осигуряват те върху по ниска заплата от уговорената и ако не им харесаш просто не ти плащат заплатата.Бягайте далеч и като служители и като клиенти сте пре***ни с тези.Не се лъжете от малкото хубави мнения които са написани от м.георгиева.

Тези още ли съществуват, не са ли ги окошарили вече задето подвеждат хората с фалшиви оферти за работа в чужбина?!
Не се залъгвайте да започвате работа като преводач при тях, защото не един или двама са били излъгани с парите. Нямате сигурност, дори договор, не можете да докажете, че сте си изкарали парите от преводи към тази фирма.
Дано ги пукнат от проверки, има защо.

Здравейте! Когато си студент и започваш сега кариера това е уникално място. Ще Ви обиждат, ще ви обсъждат, ще Ви коментират, ще Ви карат да се чувствате като най-долното същество на планетата. Ще ви подготвят за истинският живот. Въпреки това шефът е умен, типичен гражданин на България, който се бори за съществуване измъчкайки българският беден индивид. Аз лично се научих на много неща, но не затова, че предлагаха добро обучение, а затова, че се борих с нокти всеки ден. Това не беше работа, а война. Постоянни обиди - само не разбирам при положение, че давате такива смешни суми, кой ще работи за Вас. Хора докато работите за без пари такива смешни фирми ще продължават да съществуват и такива шефове също ще има. Нонстоп си сменят персонала. Вместо да сменята персонала защо не стегнете управата, а назначавате някакви гъзолизци за ваши заместици шефе! Защо искате нонстоп да Ви се докладва кво правят служителите Ви! Смешно е! Какво могат да правят служителите като мозъкът им се е разтопил от мисълта за страх от Вас и за живота без смешната сума, която давате.
Веднъж недейте да мислите за себе си, а мислете за човека, от който печелите пари. Служителят никога няма да се оплаква затова, че от платения до неплатения, до болничните, до работните дни и часове не Ви е наред, а служителят го тормози психическият тормоз. Реванширайте им се с добро държание за сметка на другите неща. А за тези, които искат да почват там им пожелавам много успех, като отивате на работа самочувствието си го оставете в къщи.

Интересно е мнението под моето. Забележете, че е написано в женски род. Знаете ли защо? Ще ви кажа. Ами, мъже не се наемат на работа. Това е фирмена политика и груба дискриминация. Още нещо за тази жалка фирмичка - както може би навсякъде, така и там, има приближен кръг до ръководството - гъзолизци и подмазвачи, обиращи трохите чрез постоянно четкане. За липсата си на достойнство те получават суверенитет и изпитват извратено удоволствие да доносничат. Сигурно е, на 99.9%, че въпросното мнение е написано от госпожица или госпожа част от това съсловие. Останалите простосмъртни получават ежедневни унижения, обиди, заплахи и се изгърбват от работа, докато богопомазаните доносници благоденстват. Направете си сметка дали искате да сте част от тази фирма като имате предвид, че местата за доносници са вече заети. Със здраве!

Преди да се реша да пиша изчетох внимателно коментарите.Прави впечатление, че коментарите са на няколко страници, а мнението е преобладаващо от един човек.Работих около година във фирмата, настроена съм положително,защото такова беше отношението към мен.Не подкрепям коментарите по-долу за унизителност и грубост.Ако човек си върши коректно работата дали ще получи такова отношение.А и за тази година текучество нямаше,има наемане на допълнителни служители за нови места.В началото заплатата ми беше средна,но на по-късен етап беше коригирана нагоре,и договорът безсрочен.

Обявите си за куриер за София за работа пускат от други фирми или анонимно, но като отидете да работите разбирате, че фирмата е Нов Век - в един офис с агенцията им Висталис в забутана улица. Не ви се предлага трудов договор и заплащането е нищожно. Адски нагло държание с постоянно текучество. Правете си сметката и не стъпвайте там!

Бях на интервю за офис мениджър. Заплатата е под средната за страната, работното място не разполага с нужните санитарни условия, но пък за сметка на това изискванията към кандидатите са големи. Интересното е че за тези изисквания в интервюто не се проведе изпит на нищо, сякаш отчаяно търсеха просто някой да започне работа.

Не започвайте работа там.
1. Ще ви измамят с осигуровките.
2.  Ще ви карат да се подписвате,че получавате много по-ниска от реално получаваната заплата.
3. В случай на болничен като следствие от горното ще получите жълти стотинки,защото не са ви внесли осигуровки върху реално поручаваната заплата.
4. Заплатата ви може да бъде променяна надолу без предизвестие и съгласие от страна на служителя.
5. Нямате ясно дефинирани задължения,а длъжностната ви характерика ще бъде без оглед на това,което реално вършите.
6. Отношени към служителите под всякаква критика.
7. Липсва перспектива за развитие и кариерно израстване.

Нашите хора са поставени на ръководни позиции и не са особено натоварени, докато на външните хора се струпват куп задължения, често унизителни. Замислете се какъв е плюса за вас в такава работна среда под видео контрол и отчитане на свършената работа всеки ден.