ЧДГ "Славейче" /img/frontend/nomap.png"

ЧДГ "Славейче"

Стойте далеч от тези изроди г-н и г-жа Радулови и техните (силно казано) фирми. Очевидно единствената им цел в живота е само и единствено да взимат пари на всяка цена и с МИНИМАЛНА инвестиция от тяхна страна. Без значение дали това означвава да наемат хора за по месец, след това да ги изгонят като мръсно коте и със заплахи, и разбира се без заплащане, или пък на цената на човешки живот.
Хапнах от храната която другата им фирма доставя на Пирогов, и след това дни на ред по три пъти в тоалетната ‘фонтан’. Пак добре че стомаха ми е от по-издръжливите, та леко ми се размина. Въпроса е бебетата, малките деца, и хората с повреден стомах как ще оцелеят след тая помоя с изтекъл срок която съвсем умишлено, целенасочено и безкруполно им давате. Дори от коментарите ви тук личи що за долни хора сте (колкото и да се опитвате да се правите на коректни и добрички).

Така да ви осъдят че да поседите в затвора няколко годинки минимум, и да сте в дългове за десетилетия напред. И пак ще ви е малко. Бог да си ви съди най-добре.

Мислите се за много умни като плащате подкуп на някой инспектор от БАБХ, за да ви предупреди преди проверка, или като сте изхвърлили повечето неща с изтекъл срок преди точно преди последната ‘изненадваща’ проверка.

Някой ден ще ви се случи нещо лошо и ще чуите защо. Замислете се що за хора сте, спомнете си всички мизерии и лъжи които най-безкруполно сте вършили и ще осъзнаете че ви е малко.

Уважаема Женя, не мога да си обясня поставения от Вас коментар, най- вече поради факта, че Вие и екипът ви бяхте хванати в кражба още на първата седмица от работата си при нас. По отношение на трудовият ви договор-вие не предоставяхте данните си, въпреки изискванията от управата...Явно сте предполагали, че ще бъдете разкрити... в ЕТ Ира- Ирена Георгиева имаме високи критерии към служителите си, затова кадри като Вас и екипа ви( по кражби) няма как да останат на работа при нас...

Изключително нагъл човек г - н Борислав Радулов и още една тяхна служителка на име Виолета Крумова , която се представя за управител . Бях техен служител за кратко време и в знак на "коректност и точност " от тяхна страна накрая не ми и платиха изработеното от мен . Г - на след като беше помолен от моя страна да ми плати започна да ме обижда и ми каза , че съм помияр и луда и беше безкрайно "любезен и ми каза , че няма да ми бъде заплатено за положения от мен труд, но не съм единствената на която не и бе платено има и още хора на , който не им беше платено . Лъжат хората , че ще им бъдат направени трудови договори , а това нещо не се случва . Работят в обектите си без касови апарати и не издават касови бележки на клиентите си . Хигиената им под всякаква критика . Постоянно публикуват обяви за работа от една или друга фирма не се лъжете да започвате работа при тях . фирмите им са ЕТ ИРА - ИРЕНА ГЕОРГИЕВА и СЛАВЕЙЧЕ не се лъжете.

„Найс Къмюникейшън“ ЕООД , "Ирена Георгиева - Ира" и "Бомара" са трите фирми на семейство Радулови - Борислав и Ира Радулови. Стойте далеч от тях! Некоректни работодатели, 90% от персонала няма трудов договор, служителите не си получават заплатите, и преждевременно ги гонят. В детската кухня има постоянна смяна на персонала, а хигиената е под всякаква критика. "Развиват" бизнес в София, а за параван имат и ферма за зайци в с. Сопот.

Семейната политика на Радулови е да имат големи изисквания към служителите, а да не плащат редовно. Дори да гонят служители през 1- 2 месеца при неизплатени заплати. Борислав Радулов не плаща редовно на служителите и ги манипулира. Частната детска градина е на Ирена Георгиева Радулова, която явно води подобна кадрова политика. Не ми се коментира техния "професионализъм" и човеконенавистническо им отношение.

От това, което видях за няколко часа прекарани в тази градина е един пълен хаус. В яслата децата бяха адски много .... над 25 със сигурност и то в една стая. Бях предупредена, че е по-натоварено, ама чак пък толкоз...

Защо толкова често пускат обяви за работа?

Драга Милана Петрова ( писала под псевдоним "анонимен"),
би било добре когато уронваш престижа на една фирма (която толкова години работи за да се наложи) да имаш доблестта да застанеш с името си!Както виждаш не беше трудно да се сетим кой е написал този коментар,защото при нас текучество на кадри няма!Да,уволняваме понякога,но не мисля,че има работодател,който задържа незаинтересовани служители!Това е в интерес и на децата!
Относно всичко грозно,което си написала- обидно ми е да го опровергавам,но не мога да подмина 2 от твърденията ти:
1."Заплащането естествено няма нищо общо с договореното"- това не се отнася за нашата фирма-няма служител,който да получава заплата,различна от договорената-ВКЛЮЧИТЕЛНО ТИ и ти го знаеш!,няма служител,който някога да не е получил възнаграждението си при това никога дори с 1 ден забавяне,никога не е имало невнесена осигуровка!По-лоялен работодател трудно ще намериш и ти го знаеш!
2."И върнете парите на родители,от които сте взели под предлог "ДАРЕНИЯ"..."-това пък съвсем не знам как да го коментирам......... Даренията вече са дарени на Любчо,на фб страницата ни е качено платежно,баба Саня може да потвърди,но лошото е,че едно толкова добро дело се опорочава толкова грозно... А най-лошото е,че и бившата служителка знае,че лъже .....
Ей това не им харесвам на тези сайтове за оценки-че всеки уволнен служител започва да излива помия и ходи доказвай,че това не е информация "от кухната",а измишльотини .........

И не на последно място -Диана Йотова-благодаря,че сте отделила от времето си за да напишете нещо хубаво за нас!Със сигурност наблюденията ви като дългогодишен наш клиент са по-качествени от тези на едва задържалата се няколко седмици служителка!

Милана,ние шанс сме ти дали-това,че не си оправдала очакванията ни е твой пропуск.Не ние сме ти виновни!Децата можем да поверим само на съвестни учителки!

Дъщеря ми посещава детската градина вече 3 години (сградата в близост до паметника на Васил Левски). Изключително съм доволна, както от педагогическия персонал, така и от помощния персонал и директорката. За тези 3 години имам спомен само за един човек, който напусна, което мисля е показателно за условията на труд. Тъй като преди това сме посещавали общинска детска градина, мога да направя разликата и тя е огромна в полза на тази детска градина. Простата разлика е, че детето ми се чувства обичано, че никой не го изключва от тържеството "под предтекст, че не й се разбира какво рецитира", както ни се случваше в общинското детско заведение (тогава тя беше на 3 години). Чудесно е, че децата се приемат в градината без да се тестват и подбират, както обикновено се случва по другите частни учебни заведения. Не ми се налага и да заплащам за "допълнителни дейности" както в общинската градина, дейности като рисуване, апликиране, игра навън с топка са просто част от деня на детето ми. А за репликите на госпожата за децата със специални нужди, просто не ми се коментира. Моето дете е без специални нужди и когато го записвах в общинската детска градина ме накараха да го заведа "за да го видят", така, че явно госпожата е свикнала с този подход.

Аз само не мога да си обясня как може вашата малка "идилия" да продължава да действа по този безскрупулен начин вече поне 5 години...толкова ли ги е страх бившите ви "служители" или по - скоро роби,да изразят мнението си за вашата смешна и супер измислена "частна" градина...вие въобще си нямате понятие какво означава Детска Градина!Шефката ви до скоро плюеше Държавните институции и градини,но тя си няма и представа колко енергия и усилия са нужни за да може родители и деца да се чувстват добре и да им бъде угодено.Учителите който преподават при вас са пълна скръб...преподават езици без дори да имат определеният за това сертификат или диплома...Заплащането естествено няма нищо общо с договореното,а и да не обясняваме сега врътките и там...пълна липса на уважение показвате към новите си колеги,все едно са ви длъжни с нещо и започвате веднага с нападките,жужейки си в своя малък кошер пълен с жени,които се мразят,но си лицемерничат ... да не говорим за "войната" между двете ви сградки.За 10-часов работен де имаш привилегията да седнеш да си хапнеш на обяд и до толкова!Сигурността във "фирмата" явно е на ниво ,след като за 5 години,аз ще съм 2-рият човек написал реалността,горките жени който са работили при вас,ако наистина сте ги манипулирали и унижавали по-този мръсен начин,а аз не се и съмнявам,че сте !
Натоварването от своя страна е също една ваша позитивна черта ,желаете 1 служител да се разкъса на 3 в 4 групи...и да не обясняваме за децата със специални нужди,които имат нужда от професионално обучение т.е. ресурсен учител,а да забравих,че тези дечица са при вас неправомерно и нямат докторска анамнеза,естествено това за вас са нови добре дошли 540лв месечна такса.Потенциал за развитие в тая фирма няма!!!Както вече и сама се убедих,това явно си ви е частна практика...не градина... Местоположението е добро,наистина!Но къщите са ад през лятото,като и през зимата най-вече...децата умират от студ и на никой не му пука,а за влагата да не говорим ...имат една мед. сестра която се появява 2 пъти седмично за 2 часа и си тръгва,не дай си боже да се случи нещо с някое дете!Дори на екскурзии и лагери си нямат медицинско лице с тях!Колегията пък от своя страна беше кой-кого ще прецака първи...работната среда просто не ми се обсъжда,да не говорим за една проверка на ХЕИ ,ако набара тайните скривалища.В крайна сметка ще завърша с това ,че сте много черни твари и живота е кръговрат и се върти и всичко ще ви се върне!
И върнете парите на родители,от които сте взели под предлог "ДАРЕНИЯ"...