SE Bordnetze Bulgaria https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Карнобат,Индустриална зона 18&markers=Карнобат,Индустриална зона 18

SE Bordnetze Bulgaria

Мирка,ако КГ,както казваш "незнаят какво и как да гледат и ви връщат КК за доработване",Вие монтажниците какво правите?...Не трябва ли ,така да работите,че да не ви ги връщат?Вие също получавате заплати,за да работите качествено.И още - защо всички си мислят,че КГ са пъдари?....Физически не е възможно 1 човек да уварди 50 ,дали са изработили целия КК,или са си оставили за доработване?И не мога да разбера,защо на всички КГ са им виновни?....Ако ти не можеш да си свършиш работата както трябва,защо търсиш вината у другите?Все пак КГ не Ви правят КК.И да уточня,че когато един монтажник не си е свършил работата,както трябва,на КГ им се налага да проверяват по 100 пъти - хиляди КК,защото ,както казваш има много рекламации.И да не забравя , за всичките онези грешни КК ,открити от КГ и спестили още хиляди рекламации,защото всяка открита от тях грешка е една спестена рекламация.
Kолкото за новите мениджъри в Мездра,нещо пак не е доразбрано.Ако не ги искаха в Карнобат,нямаше да пътуват дотам и обратно,а щяха да останат тук.Незнам защо,когато някой иска да научи друг на нещо,което той незнае е некадърник?...И какво общо има това - какво си работил преди да започнеш работа в СЕБН.Срамна работа няма.Дали си бил тракторист,учител ,чистач или нещо друго.Спирам,че сайта заприлича на форум.Не бих казал,че фирмата е лоша - има лоши хора в нея,от всички отдели-администрация и производство,хора,които незнаят защо са отишли там(или може би,те много добре го знаят).

Rabotata be6e extra kolegite sa6to, no prosto doide edin slyn4ev den, v koito trqbva6e pak da mahat rabotnici i po4naha s tezi, koito namaha 6 meseca.Nikoi ne ti obqsnqva po kakva pri4ina te sykra6tavat. prekratqvane na izpitatelniq dogovor i tva e. Nito gi interesuva na kakva dlyjnost si , nito ni6to. Prosto ti pra6tat edin rabotnik da ti kaje da otide6 v 4ove6ki resursi i 4e ne e za tova, koeto si misli6 (6toto na4alnicite nqmat smelostta da doidat da ti kajat) i tva e vry4vat ti beliq list i po natam se opravqi ,kakto moje6. Mno go gotini hora si otidoha i ostanaha samo podmazva4ite. Qd me e za malkoto gotini hora, koito ostanaha. Ne vi zavijdam.

Незнам за немските мениджъри, ама има и едни нови мениджъри в Мездра, дошли от Карнобат.
Защо ли не ги искат в Карнобат?
Или езиците им са доста големи , та и гърлата им и не плюят, а направо гълтат, помията облизана от нечии задници.
Трактористи има и при диспонентите. завършили селскостопански техникум и седнали трактористката седалка в мекия стол на някой офис.
Ами нашите КГ-та в Мездра?
Те за какво са, като изпратенета стока в Карнобат се връща за доработка, понеже незнаят какво и как да гледат в кабелните комплекти. Ракламации ..... много!!!

А няма ли какво да кажете за немските мениджъри!!!И скоро назначения началник (вишиста - тракторист) в Мездра...

kato cialo zavoda e hubav no niama dobro upravlenie.az sam edna ot sakratenite i poviarvaite mi nikak ne e priatno.taka i ne mozah da razbera po kakvi kriterii sakrachtavat rabotnicite si i za6to horata koito upravliavat zavoda ne kazvat ni6to po vaprosa a napravo vra4vat zapovedite za sakra6tenie.za zapla6taneto da ne govorim to e pod vsiakakva kritika.ne moze s 200 lv.na mesec da gleda6 semeistvo i da pla6ta6 smetki.po otno6enie na na4alnik smianata niamam nikakvi oplakvania.edin dobar 4ovek koito se bori za interesite na rabotnicite si.no ima mnogo takiva koito ne znaiat za kakvo sa tam.po cial den se 4udat kade da se skriat i kolko cigari da izpu6at.osobeno na vtorite smeni kato si idat na4alnicite postoianno sa navan.ima mnogo za presiavane v tazi firma no sam sigurna 4e tezi koito se podmazvat na na4alnicite 6te si ostnat makar 4e v tozi zavod niamat nikakvo bade6te.vsi4ko tam e napraveno izkustveno i niama da prosa6testvuva dalgo.taka 4e colegi spasiavaite se dokto e vreme.

Който е способен и отговорен, ще успее !

Останалите остават в СЕ Борднетце ЕООД България и филиал.и

Kolegi !
Otishliste da rabotite,ami rabotete!!!Samo pishete ,a mi kato ste kompetenti otidete v dryga firma i se dokozvaite,shtom v tazi ve4e ste go napravili.
See you later!

Тази фирма за нищо не става.Хората са под всякаква критика,а заплащането е никакво ,съветвам ви най-приятелски не ходете там.ЩЕ СЪЖАЛЯВАТЕ ПОСЛЕ ЦЯЛ ЖИВОТ.

към -"отишъл,за да работи":
След като си отишъл,за да работиш защо не работиш ,а следиш само кой кога излиза и кой на кого е удобен?!казваш за "белите престилки",че си излизат когато поискат да пушат,особено шефката на КГ-тата(че аз сам не съм я виждал да пуши,интересно защо не напишете и за някой друг,ми се в нея се чекнете,явно много ви пречи с изискванията си),а що не обясниш на хората какво става след 17ч.-всички работници къде сте и то със знанието на началничките ви?!
Докато ги има такива като теб в тая фирма-само да клюкарствате и интригантсвате,няма да има напредък и все по-зле ще става.
Айде сега отивай да работиш и хубаво се оглеждай,да не пропуснеш нещо!

Съкращенията започнаха.Една чистка,но на кого.Отиват си неудобни за началниците хора,протежетата и подлизурковците остават.Не ,че от тези ,които си отиват няма такива,които отдавна трябваше да са навън,ама това е друг въпрос.Има доста за чистене още.Един колега е измислил даже начин за спестяване на средства от излишни длъжности.Вика,че кагетата ще останат на работа,защото могат да изработват качествени комплекти и няма да има нужда ,някой да ги контролира.То това си е истина,ама си предствям как шефката им Х......,наместо да ходи вънка да си пуши ,ще мотае кабели и ще прави комплекти.....ха-ха-ха........Тия бели престилки нямат страх от нищо - по всяко време са навънка да пушат.Че тях не ги ловят никакви закони,даже и съкращение не ги плаши.Новия германец го нямаше днес и ела гледай какво ставаше навън,че те дали изобщо влизаха да работят?....Честно ли е това?За обикновения работник съкращение,за Вип обществото повишение(то си е цяло повишение да си излизаш по всяко време).Няма кой да ги сложи на място.Те също са работници в тази фирма.Айде стига съм злословил,че току виж утре и аз съм в съкратените......................знае ли човек?..................