SE Bordnetze Bulgaria https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Карнобат,Индустриална зона 18&markers=Карнобат,Индустриална зона 18

SE Bordnetze Bulgaria

Първо се научете да пишете правилно-без правописни грешки,колеги Синдикати и каквито и да сте.Не забравяйте,че всеки има право на собствен избор.На който не му харесва(работа ,работно време,заплата и т.н.)е свободен по всяко едно време да си върви.Много хора са без работа и чакат да започнат,опашката е голяма.Това е една от малкото фирми,които плащат извънаредни.Повярвай ми,работила съм и другаде където не дават и стотинка извънаредно.И моля те престанете с това българи,турци ,роми.От всеки етнос и вяра има както съвестни и точни хора така и боклуци.

Blagodarq kolega za to4nite dumi.Radvam se 4e imam symislenici,ako vsi4ki razsyjdavaha po tozi na4in bihme jivqli mnogo po-normalno,bihme rabotili vyv firma,v koqto ima normalni usloviq na trud i syotvetnoto zapla6tane i smqtam 4e produktivnostta bi bila dvoina s mnogo po visoko ka4estvo.

Сладурано !
Не си права за образуванието, защото има ЕКСПЕРТ логистика със средно. Учел за висше, ама още е без него.
Следващия и той без висше , ама сложен от негови хора на сладка работа и мислиш ли , че си върши работата. НЕ !
В тази японска фирма , управлявана от турци се работи по следния начин. Не се намира и поставя на място , човек с висше, а работа за наш човек на скатана работа за 1000 лв заплата.
Ей за такива като тях ще ни режат от извънредните и втория месец, защото ни завидяха, че ще вземем пари колкото тях.
А питат ли ни как се карат тези 12 часови смени почти всеки ден?
А в режещи и вода не ни дават да пием. Никъде няма машини с вода !!!
Защо бре управители драги ?
Защо ни оставате да се потим на затворени врати през деня?
Защо?

Ама ще си направим стачка за тези наши извънредни и то тогава като има най-много работа и ще спрем да режем кабелите .
А онези новите от Турция как я мислят?
Хем не са в страната си , а и в чужд град са . Да се вземат в ръце и да се поспрът малко, ще да не ги върнам от там от където са дошли с тъпан и гайда.

Мизерии много при нас !

Мислят си , че като няма работа в Карнобат и могат да си правят каквото с искат. Да ама не!
Всичко с време и още малко като ни прелее чашата с търпението и ще им се върне двойно та дори и тройно и неочаквано.

Да се организираме другата седмица и по 4 часа да не режем с машините, докато не ни изплатят полагаемите извънредни и за двата месеца !!!

Братя РОМИ, БЪЛГАРИ и ТУРЦИ .
Обединение и сила срещу мизерниците.

Престанете с тази завист-кой с висше,кой без висше;администрацията нищо не правели,само пушели и постоянно били в почивки и т.н.Всеки да гледа себе си и това е. Какво си мислите,че това образование някой им го е подарил ли?Който не е учил ,той не знае за какво става въпрос.А си личи че тук пишат и злословят само завистливи хора без работа.

Много чиновници — несвършена работа.-японска поговоркал

XORA OT MEZDRA DOKOGA EDNI RABOTIAT A NA DRUGI NEMOJE DAIM SE KAJE NI6TO ZATOVA SME NATOZI XUS IGRAEM NA NA6I I VA6I

Стига сте изнервяли хората с разни изказвания за турци, българи и цигани. Нали сме всеки ден с тях, заедно си пием кафето, хапваме в столовата, лафим се по време на почивките, дори и на гости си ходим, ...

Стига с тези курви и тъпаци, миризливи и лъскави !

Вижте себе си и от какви семества произхождате?

От турците се започна...
Първо те почнаха да крадат. Кебелчета, после дебели кабели, макари с кабели, ...
Не им стигна и се почнаха едни далавери с фактури, със съмнителни сделки, комисионни от брак, от разни пробутании стоки, работно облекло и обувки. Наги се купуваха стаки с завишени цени или от уж най-скъпите магазини.
Дриги завъртяха далавери с транспорта, осигуряващ превоза на работниците и материалите в различни посоки, за и от Европа. И от там се вземат добри комисионни.
Ако се направи разчет на дохода на разни хора, как са дошни с колко са дошли в завода, а сега до къде са стигнали ... едва ли е със заплата от по 1000лв.
Ама и българите неизостават по-назад с далаверите. Коли , разни мили женички по салони за развлечения, спални от по 3800лв, кухни е вградени уреди от по 8000-11000лв, ексурзии до Китай и САЩ, ...

Сега новата шваба ще ги намести по местата им !

Sa6estvyva kolektiven trydov dogovor

колеги от карнобат молим ви ако някой знае съществува ли колективен трудов договор , в мездра ще ни затварят ,а след изборите идва и вашия ред,при вас ще останат само режещите и планиране ,формените маси ще ги дадат на подизпълнителите казанлък,разград и сливен чао и умната