МиБМ Експрес ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,проф. Цветан Лазаров 117&markers=София,проф. Цветан Лазаров 117

МиБМ Експрес ООД

1 точка от 26 мнения

Шокиращо некомпентентни хора. ОчеВадно неграмотни и немотивирани. Тази организация е направо криминална. Дано най-накрая медиите обърнат внимание на тази престъпна структура, за да се привлече и по-сериозно обществено внимание, на проблемите, които създава това бледо подобие на организация.

Напълно безмислено е да се пишат писма, оплаквания или някакви подобни. Тази компания НИКОГА не се е интересувала от това, дали накрая на месеца има печалба, дали клиентите са доволни, дали ще работят отново с нея. Това е ЧАСТНО-ДЪРЖАВНА КОМПАНИЯ С ЧУЖДЕНСТРАННО УЧАСТИЕ.
Има се в предвид, едни МАЛОУМНО-БЕЗМОЗЪЧНИ УПРАВИТЕЛИ, уредили си тяхните любовници, братовчеди, лели, чичовци, племенници, няма нито един служител, когото да е назначен след интервю за работа. КАЗВАМ ГО СЪВСЕМ ОТКРИТО, ПОНЕЖЕ АЗ БЯХ ЕДИНСТВЕНИЯТ СЛУЖИТЕЛ НАЗНАЧАВАН СЛЕД ИНТЕРВЮ ЗА РАБОТА И СЪВСЕМ СЛУЧАЙНО ГИ СПАСИХ ОТ ФАЛИТ. ИМАХ ВЪЗМОЖНОСТТА ДА ВИДЯ ОТВЪТРЕ ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС И РАЗБИРА СЕ СЕ УПЛАШИХ ОТ ИСТИНАТА И ИЗБЯГАХ ДАЛЕЧ ОТ ТЯХ. ДЪРЖА ДА КАЗВАМ НЕЩАТА ОТКРИТО, ЗА ДА МОЖЕ, КОЛКОТО Е ВЪЗМОЖНО ПОВЕЧЕ ХОРА ДА ГО ЗНАЯТ. Не си правете друдът да работите с тях или да си губите времето, средства, нерви и подобни. Просто не работете нищо свързано с компанията. Там е важно да се пишат фалшиви фактури, едни и същи пратки се превозват в много точки на страната, само и само да има оборот за ПРЕД ЧУЖДЕНЦИТЕ. Всичко е за сметка на Българският данъкоплатец. Реално, НИКОГА не са имали печалба и НИКОГА не са наблягали на това. ПРОСТО НЕ РАБОТЕТЕ С ТЯХ!!! БЕЗМИСЛЕНО Е!!!. ВИНАГИ ЩЕ ВИ ОМАЗВАТ ПРАТКИТЕ, ЩЕ ИДВАТ НАПОЛОВИНА И ПОДОБНИ. БЕЗМОЗЪЧНИТЕ УПРАВИТЕЛИ СА УРЕДИЛИ НА РАБОТА ТЯХНИТЕ СИ БЛИЗКИ И ЗА ДА СЕ ПРОМЕНИ НЕЩО, ТРЯБВА ВСИЧКИ ДА БЪДАТ ПРЕМАХНАТИ И ПОДМЕНЕНИ С НОВИ, КОЕТО ЗА СЪЖАЛЕНИЕ НЯМА КАК ДА СЕ СЛУЧИ... ПРОСТО НЕ РАБОТЕТЕ С ТЕЗИ!!!

Очаквам писмо от София, което е в централния Ви офис, логистичен отдел от 28.12.2023гВъпреки ежедневното ми обаждане на вашите служители и няколко жалби ,до този момент никакъв ефект.Не е мръднало от централния Ви офис.За толкова години живот не съм попадала на безотговорна фирма като фашата.Нищо не ви трогва и тревожи.Условията ви са написани само на книга и нещо не се изпълнява.Мисля вече да пиша до телевизията.

Приятели вместо да четете мнения за конкретна фирма дали е коректна или не. Ето начин как може да си докарате малко странични доходи от този сайт:
Плащат в биткойн, ползвам го вече повече от 5 години и си докарвам до 0.02 BTC на месец, което в паричен еквивалент е около - 750 $. тъй като успях да си развия акаунта почти на макс.

Понеже господина се е объркал да се интересува от позиция в тази компанията, а и с целта да няма други обърквания. Позиция "Мениджър склад и логистика, няма много общо с името и това, което трябва да бъде. Над теб ще има една бабичка, която не разбира нищо от логистика, по цял ден стои в офиса на компютъра и си играе игрички и по някое време отива в склада и започва да ти задава въпроси, кое, как да се подобри, кое не е наред, защо еди какво си. В същото време, тя самата освен да повтаря, че нямало много пратки, друго не знае. Лелята на управителшата е все пак... В същото време се заплащат възнаграждения по 800-1000лв. нетно, никога няма персонал, набират се някакви цигански паралелки от 7, 8, 9, 10 клас. Идват по 2-3 часа и само пречат, все пак циганета. Персонал в логистиката, НЯМА, идват от време на време едни ученици, които остават по 2, 3 месеца и си тръгват. Няма вариант да се платят някакви високи възнаграждения, понеже от Австрия и Унгария, постоянно се изпращат глоби към МИБМ, НАП, ДАИ, КАТ всякакви дружества ги глобяват, защото всички са РОДНИНИ, компанията е частно-държавно предприятие, които глоби трябва да се заплатят от някъде, те се заплащат от възнагражденията. Средствата за техниката си се инвестират, понеже са от държавната хазна и няма как те да бъдат използвани за възнаграждения или нещо друго ( ТЕ СА СИ ОТДЕЛНО ) Накрая се получава, че Мениджъра, за да си свърши работата, хем САМ трявба да бъхти, да товари и разтоварва стоката, хем да търси персонал, когото да работи за 800-1000лв. Хем за капак на всичко ЛЕЛЯТА и БРАТОВЧЕДКИТЕ идват и само ти задават въпроси, а в същото време не се хванат да свършат нищо. ТО НА ТЯХ РАБОТАТА ИМ СЕ СИГУРНА...!!! АКО СТЕ СЪГЛАСНИ ДА СЕ БЪХТИТЕ САМИ, ДА НЯМА ПЕРСОНАЛ, ДА ВИ ДЪРЖАТ СМЕТКА, ХОРА, КОИТО СИ НЯМАТ ПОНЯТИЕ ОТ ЛОГИСТИКА, СКЛАД И КАТО ЦЯЛО РАБОТАТА. ЗАПОЧВАЙТЕ! УСПЕХ...!!!

може ли някой да сподели повече информация за позицията "Мениджър склад и Логистика"?
Интересува ме заплащане, натоварване, отговорности, проблеми, условията така ли са, както са Ви обещали... общо взето всякаква информация би ми била от полза.

За да бъдем още по-точни трябва да се спомене и това, че управителя и жена му са някакви ДЕБИЛИ, нямат никакъв езиков речник, никакъв подход към ситуация или мислене. Просто чуват какво им казва едната страна, разбира се роднинската и нападат другата, опитвайки се да повторят думите казани от близкият. Чак е смешно, когато си имал възможност да чуеш и двете страни, как едната ( УЖ ПО-ВИЗШЕСТОЯЩАТА ), се опитва да повтори думи на подчинен. Като някакви безмозъчни дебили с три думи в езиковият им речник. КОГОТО ИМА ЖЕЛАНИЕ ДА СИ ГУБИ ВРЕМЕТО В ТАКАВА КОМПАНИЯ, МОЛЯ ДА СТАРТИРА РАБОТА ВЕДНАГА!!!

Тази компания е жалка картинка. За съжаление, не се вижда изход от ситуацията, ще си остане така, докато държавата не реши да я фалира ( понеже си е държавен бизнез със управител, разбира се за сметка на данъкопладците ). Проблемите са им много, жалкото е, че цялото ръководство са едни роднини, които ръководят държавният бизнес и всичко е за сметка на данъкоплатеца...!!! Няма шанс да получите, това за което сте се споразумяли, нито осигуривки, нито заплащане, нито уважение, нито перспектива. Проблема им е, че никой от ръководството няма представа защо е там и какво прави ( хора, които не разбират, работят работа, която не им е ясна ). В следствие на всичко това се получават едни постоянни глоби от всякакви дружества ( НАП, ДАИ, КАТ ). Понеже има и Австрииско участие в компанията, се получават и солидни глоби от Австрия също и то над 50000лв. В крайна сметка се тегли една черта и се получава, че не остават средства за друго, просто няма от къде да се дадът, било то за възнаграждения, било то за бонус или нещо друго, всякакви компании свързани с тях, постоянно ги съдят, понеже не са им платили, осъждат ги и отново разходи... Всичко отива е един ПОРОЧЕН КРЪГ ОТ КОГОТО НЯМА ОТЪРВАНЕ. За да се промени това, трябва цялото ръководство да бъде подменено, което единствено държавата може да го направи. А не случайно, точно това ръководство е назначено там. Най-жалкото от всичко, е това, че накрая всичко излиза за сметка на данъкоплатеца, понеже компанията се финансира от държатата ( разнасят пратките на БЪЛГАРСКИ ПОЩИ, понеже са най-добрите )...!!! Жалко за българина, че съществуват и винаги ще съществуват такива бизнеси...!!! АКО СТЕ СЪГЛАСНИ ДА РАБОТИТЕ ЗА ДА ПЛАЩАТЕ ГЛОБИТЕ И НЕКАДЪРНОСТТА НА РЪКОВОДСТВОТО, ЗАПОЧНЕТЕ МОМЕНТАЛНО РАБОТА ТАМ...!!!

Тези са толкова трагични, че не могат да си платят глобите към НАП, да не говорим за тези от ДАИ, КАТ и от Австрия. Жалкото, е че са Български ДЪРЖАВЕН БИЗНЕС, работещ от години на загуба и разбира се на гърба на данъкоплатеца. Такава трагедия не бях виждал никъде. Ръководството си е назначило роднините, постоянно им се пишат глоби, не могат да си платят задълженията към никого и така от години. Всеки един магазин, сервиз, автомивка, офис, когото е партньор ги псува и не иска да се занимава с тях. За съжаление бях Ръководител на автопарка и преживях всичко това на гърба си. МОЛЯ ВИ НИКОГА НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА ТАМ. НИТО ЩЕ ВИ ПЛАТЯТ, ТОВА, ЗА КОЕТО СТЕ ГОВОРИЛИ, НИТО ЩЕ ВИ ОСИГУРЯВАТ НА ТОВА, НА КОЕТО ТРЯБВА И ВИ Е КАЗАНО. Жалките некадърници не могат да покрият месечните си разходи, няма как да се очаква от тях да направят нещо хубаво или да се развиват. ЗА СЪЖАЛЕНИЕ, САМО И ЕДИНСТВЕНО ДЪРЖАВАТА МОЖЕ ДА ГИ ФАЛИРА. ОТНОВО ВИ МОЛЯ, НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА ТАМ, НЯМА ДА СПОМЕНАВАМ, ЧЕ НЯМА ДА ПОЛУЧИТЕ, НИТО УВАЖЕНИЕ, НИТО ВЪЗМОЖНОСТИ ЗА НЯКАКВО РАЗВИТИТЕ. САМО СЕ ВОДЯТ СЪС АВСТРИЙСКО УЧАСТИТЕ. ПРАВИЛНОТО Е ДЪРЖАВНО УЧАСТИТЕ. ДА НЕ СПОМЕНАВАМ, ЧЕ РЕДОВНО АВТОСЕРВИЗИ И МАГАЗИНИ ГИ СЪДЯТ И ОСЪЖДАТ, ЧЕ НЕ СА СИ ПЛАТИЛИ ФАКТУРИТЕ, ТО КОЕ ДА ПЛАТЯТ ПО-НАПРЕД, ГЛОБИТЕ НА РОДНИТИТЕ ОТ НАП ИЛИ ДАИ ИЛИ КАТ ИЛИ АВСТРИЯ! КОЕ ДА БЪДЕ ПЪРВО...!!! НЕКАДЪРНИЦИ ПЪЛНИ.

Като един бивш ръководител във въпросната компания, мога съвсем съвестно и открито да заявя, с думите - МОЛЯ ВИ, ОСЪЗНАЙТЕ СЕ, В ТАЗИ КОМПАНИЯ, НЯМА ДА ПОЛУЧИТЕ, НИТО ЗАПЛАЩАНЕТО, ЗА КОЕТО СТЕ ПОДПИСАЛИ, НИТО НЯКАКВИ ВЪЗМОЖНОСТИ ЗА РАЗВИТИЕ, РАЗБИРАНЕ, УВАЖЕНИЕ И Т.Н. Трябва да бъдеш меко казано малоумен, за да започнеш работа там и след 2 месеца да не си тръгнеш с радост. Не успях да видя един служител, когото е напуснал и да не е щастлив, от горе на всичко, нямат възможност да заплатят собствените си разходи, всякакви компании ги съдят и съответно осъждат. Жалко за България, е че съществуват такива компании и те се субсидират от държавата, разбира се за сметка на данъците на българското население. МОЛЯ ВИ, НЕДЕЙТЕ ДА ЗАПОЧВАТЕ НИКАКВИ ВЗЕМАНИЯ И ДАВАНИЯ С ТАЗИ КОМПАНИЯ, ДАНО В НАЙ-СКОРО ВРЕМЕ ДА Я ФАЛИРАТ ИЛИ ПРЕКВАЛИФИЦИРАТ СЪС НОВ ПЕРСОНАЛ, ЧЕ ДАНЪКОПЛАДЦИТЕ ЕДИНСВЕНИ ГУБЯТ ОТ НЕЯ. МОЛЯ ВИ НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА ТАМ!!!