СЪНЕКО СТРОЙ ИНЖЕНЕРИНГ EООД /img/frontend/nomap.png"

СЪНЕКО СТРОЙ ИНЖЕНЕРИНГ EООД

1 точка от 11 мнения

Сашко е уникален мошеник. Знаеш ,че те лъже и пак до някъде му минава лъжата. Много обича аванса от новия обект. За тези дето работят за него не коментирам. Вземеш ли си парите на време добре в противен случай лошо . Много ми е интересно как още ползва тази база в Саранци ,явно не е лично негова ,а на някой поставен и близък човек .

Като гледам май Сашо си е писал сам хвалба...кога при тоя някой е бил в болничен?Като не ти плаща никакви осигуровки,как държавата щети осребри болничния лист?Видите ли обява в Jobs от Сънеко 1 и 2 или Таро консулт Еоод бягайте далече!Пак търси будали като техници,монтажници,заварчици....тоя си продаде електродите за скрап за да има пари за ядене,ИЗМАМНИК!!!!!!Лошото е че хората не знаят за този сайт та малко е информацията

И аз съм бивш работник. Всичко, което съм изработил ми е платено до стотинка. Но имах и колеги, които вместо да работят само се скатават и мрънката и накрая чакат да получат наравно с нас. Изплатиха ми и болничния, когато ми се наложи да изляза. Незнам за какво държавно предприятие говорите, но базата в Сарация е на Игнатов и е купена преди повече от десет години.

Тоя я пак си смени името,не мога да разбера няма ли органи които да го разследват?Тоне беше Сънеко,Таро,сега и груп сложил,наглец!

Здравейте, Пари има ама само за управителя- александър игнатов, да си кара пасата и по машинките на комар, Долен лъжец!!!
Със сигурност на интервюто ще намери начин да ви убеди, че фирмата му е стабилна с много обекти, но вече и инвеститорите го знаят какъв мошеник е и не му гласуват доверие. Просто с 4- 5 човека работници иска да вземе 5- 6 обекта, а се осира накрая, но парите си ги е взел предварително от всички обекти. Остава набутвацията за хората дето работят по 12 часа, включително и събота и неделя. Никой не е е чувствал удовлетворен от работата и от заплатата си, ако може да се нарече заплата- 200 300 лева за месец. Заплаща се на заработка, металната конструкция е на килограм- 15 стотинки, боядисването е на квадрат, ама как се смятат квадратите на око! ЗА затворя е, но се възползва от незнанието на хората.
Пуска обяви от фалирала фирма, отваря нови фирми защото не го знаят и му се връзват.
Завлякъл е всеки, с който е имал вземане- даване. Такъв човек ще набута теб, няма как да се набута сам.

Управител- Александър игнатов
Или по- добре четете за "Таро консулт" еоод
Там всичко е верно!!!

искам да помогна на тези хора,които все още не са излъгани от Александър Игнатов!тази личност незаплаща труда и осигуровките,няма собствена работилница,публикува обяви и от Таро консулт.дължи ми трудово възнаграждение за 6 месеца плюс осигуровките

Не е плащал осигуровки от 2013 година. Имам да взимам пари от минали години и не съм само аз. За Коледа и Нова година 2013-2014 ни остави без пари от ринг мола!
Този има и друга фирма!!!     Таро Консулт

Не се лъжете да кандидатсвате в това подобие на фирма!Обещанията са велики,но когато дойде време за получаване на заплата може да се наслушате на всякакви оправдания - "запорирани сметки","некоректни инвеститори",и "защо да ви давам утре пари,като може да отложим една седмица и да получите по-голяма заплата"!
Работи се на акорден наряд - абсолютно мошенничество!Работят се по 4-5 обекта наведнъж с пет човека!Парите от обекта се взимат след като се започне новият обект,но не стигат до работниците защото се започва с оправданията описани по-горе!Пари все няма,нито за заплати,нито за консумативи,нито за материали.
Всичко се вдига на ръка без машини - тонове желязо!
Когато започнеш да си искаш парите настоятелно те уволняват от работа!

Е този измамник още ли съществува....чак се учудвам :)