Явор Златни пясъци ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Явор Златни пясъци ЕАД

Некоректна фирма. Най-лошото съчетание между руски мениджмънт и българска шуробаджанащина. Липса на адекватна реакция от страна на изп. директор, в конфликтни ситуации.
Промяна "в движение" на първоначално поети ангажименти относно вменени отговорности и задължения, период на заетост и възнаграждение.
На всички нови кандидати препоръчвам преориентиране към друг работодател.

УЖАСНО ОТНОШЕНИЕ НА УПРАВЛЕНИЕТО КЪМ СЛУЖИТЕЛИТЕ В РЕСТОРАНТА! КАЗВАТ РЕАЛНА ЗАПЛАТА 650 ЛВ. А В ДОГОВОРА ТЕ ОСИГУРЯВАТ НА МИНИМУМА!! ОТЗ-ТАТА СА УЖАСНО НЕУКИ БЕЗ НИКЪВ ОПИТ И ЗНАНИЯ НО СЕ ПРАВЯТ НА УМНИ!! ХВЪРЛЯТ ХРАНА А ПЕРСОНАЛА ОСТАВА ГЛАДЕН И УНИЗЕН!!

"ЯВОР ЗЛАТНИ ПЯСЪЦИ" ЕАД или още казано "Апарт хотел голден лайн". Работих три сезона в хотела. Всичко беше що годе добре миналите два. Но тази година хотела е с нови собсвеници,които не разбират нищо от хотелиерство. Тръшкат луди пари за консултатни с 1 година трудов став в хотел с 19 стаи.Но това не е толкова важно. В края на краищата собствениците постоянно се заяждат с персонала и се чудят как да ни намалят заплатите. Когато се кандидаства за работа ти казват хубавите условия "голямата заплата" 680лв.Като те осигуряват на минималната 440, транспортни разходи по 6 лв на ден и допълнително трудово възнаграждение за положен труд от 240 лв по преценка на работодателя. Е точно тези 240 лв ти режат. Без предпреждение, че си направил гаф. Работата в хотелското домакинство е много тежка. Тази година бяхме малко камериерки с много врати. Казвам врати, защото обекта е с студия, едноспални, двуспални и триспални апартаменти. В кухните има не много малък кухненски бокс, с посуда. Три пъти в седмицата имаш пералня. Като изцяло камериерките се занимават с нея.Пълна загуба на време от час и половина. Собствениците постоянно те проверяват като седят в едно студио 40-50 минути и започват да турсят косури с цел рязане на заплати. Много от колежките бяха отрязани с цяла премия, други с някакви проценти. В края на краищата все се оправдават с нас, че рейтинга е паднал на хотела 8,1 е. А когато се чете в букинг.цом основно се пише за храната в ресторанта.
Забравих да допулня, че в хотела има собственици на апартаменти, които искат да им се правят генерални уборки, като за тази цел ти трябва да претупаш гостите си и да отидиш да чистиш на тях. Пари на камериерката, че чисти на собсвеник не се дават.
Надявам се да съм била полезна.

За съжаление и аз изпитах на гърба си грубо и несправедливо отношение към служители. Мога само да съжаля управителя, че позволява психически нестабилната старша камериерка да възпрепятства обективната му преценка относно персонала.

Ако искате да разберете как се гаврят със персонала си,  да работите 8 месеца за 300лв и 4 за500/ако управителят не ви  глоби/ без храна, без пътни  за месец и половина, да чуете  по свой адрес интриги и обидни думи сте на правилното място. Да не забравя да благодаря на счетоводството за задължителното объркване в изчисленията и забавянето на  заплатите. Успех!