Окта Лайт АД / OctaLight. /img/frontend/nomap.png"

Окта Лайт АД / OctaLight.

Заводът, тоест производствените мощности на фирмата, са във Годеч, ако това ви говори нещо. Което означава път от 1 час, на отиване, и 1 час на връщане, със фирмен транспорт. Иначе централата им е във София, близо до Околовръстното, но там едва ли ще ви предложат свободни позиции, като за инженери. Заплатата - можете да договорите 1500 лв, като начало, или дори и 2000 лв, и ще ви ги изплащат. Осигуровката - май беше на пълната заплата, но това не си го спомням точно, но нищо не ви пречи да питате. Това са плюсовете. А минусите - нервна обстановка в цеха и голямо текучество, второто е следствие от първото. Но, ако сте със железни нерви - може и да се пробвате. Накратко, нещата са такива, ако на някой му е интересно.

Кажете нещо за фирмата, гледам имат доста обяви за работа. Всяка информация относно заплащане, местоположение, работна среда ще бъде от полза.

Недей много да мислиш, ами напускай, защото нервите после никой няма да може да ти ги върне. А за това, че не бавят заплатите - то е, защото работите като луди. Но човек да търпи и крясъците на Киро, дето и той крещи като луд - не си заслужава. Тъй че, прави си сметката!

работи... съм в много фирми, но такава пародия досега не съм вижда.... никакво уважение към служителите, ръководството под всякаква критика. трябва да отбележа и нещо положително, за времето през което съм във фирмата нито веднъж не са закъснявали заплатите. СЕРИОЗНО СЕ ЗАМИСЛЯМ ОТ ДВА ТРИ МЕСЕЦА ДА СЕ МАХАМ ОТ ТЕЗИ НЕНОРМАЛНИЦИ.

Погнуса,робовладелско отношение,унижение към работника.Хора ако уважавате себе си не започвайте работа там.

Бегай далече от недоносчатата на мама и тати.
Не е за хора със слаби нерви.
Не си струва да се забърквате!

Освен това фирмата е на загуба от основаването си.

Ако си държите на нервите - не ходете там, това е моят съвет. Иначе ако искате да станете редовни клиенти на аптеките, или имате волски нерви - това е ТОЧНО вашата фирма!