ВИП Пропъртис /img/frontend/nomap.png"

ВИП Пропъртис

Тая фирма е толкова смешна. Има някакъв, който води интервюто и 100 пъти ти казва, че е от София (много важно да се знае.) Като цяло с недомлъвки и половин уста ти се казва какво точно ще правиш (как трябва да лъжеш хората, той като лъжел нищо не му било станалало) и какъв договор ще сключиш - граждански. За парите не става ясно, през повечето време се говори за величието на фирмата. На байганьовски принцип ще ти се обадят само ако си удобред, въпреки, че казват друго.
Като цяло несериозна фирма не си заслужава губенето на време.

Аз бях единствено на двуседмичното обучение и много лошо впечатление ми направи, че бяхме трима, които се борехме за една длъжност и никой не ни беше уведомил за това, т.е.казват ти, че ако се справяш с работата, ще те вземат, но всъщност не е точно така. Другото, което е, че те карат да се правиш на идиот и да говориш глупости по телефона на хората, което няма много общо с т.нар. "офис дейност". Иначе работата не е лоша, местенцето е приятно и хората изглеждаха нелоши. Но заплатата е малка и отношението е малко странно, например мръщят ти се за това, че за 5 часа отиваш веднъж да изпушиш цигара.

Интересувам се за Пловдив как стоят нещата за брокер. Като цяло заобиколно ми казаха, че е на процент от сключените сделки и на граждански договор. Някой от Пловдив или София дали може да сподели мнение за позицията брокер ?

,,Децата'', които отговарят за кандидатите  се държат арогантно и надменно. Фирмата предлага заплащане, което е 300 лв. за половин работен ден стоене на компютър. Колкото за работа като брокер най-вероятно ще се отнасят ужасно като твърдата заплата е 600лв. а 200 лв. може да се получат евентуално след сключване на сделка. Не препоръчвам тази фирма за хора, които си търсят наистина адекватно работно място.

знаете ли как стоят нещата с кавртирата и осигурените консумативи които споменеват

И аз се интересувам от тази фирма. За какво точно става въпрос, тъй като и на мен ми се обадиха.

Обадиха ми се за интервю от ВИП Пропъртис. Чудя се да ходя ли, понеже живея на 10 километра от адреса. Заслужава ли си фирмата ?

Работа на граждански договор за 300лв на 5-часов работен ден,като първите 2 седмици са обучение и не се заплащат.Нов офис в хубав бизнес център,но на другия край на София!Търсят уж  офис асистент,но всъщност работата е за оператор база данни.Интервюто е около 3 минути,а интервюиращият е момче между 25 и 30 години и дори не  знае кандидатът как се казва и за коя позиция  е извикан...Мисля,че всеки може да си прецени дали си заслужава!