ВИП Пропъртис /img/frontend/nomap.png"

ВИП Пропъртис

бях поканена на интервю за длъжност офис администратор. Първо нито името ми знаеше господинът, нито за каква длъжност съм кандидатствала. Условията:
6 дни в седмицата работиш, от 9 до 19 часа, за 700лв, трудов договор.
Първия половин месец му работиш за без пари (буквално).
Дано да е било полезно :)

Вижте сега, понеже прочетох почти само мнения на хора, които са били само на интервю или не са били одобрени, нека ви кажа с две думи как стоят нещата. Екипът е млад, да, трябва да лъжете до известна степен, но не знам какво мислите правят във Виваком, Глобул и т.н. Лъженето на клиенти е в основата на модерния пазар. Както и да е, парите, които се изкарват са много добри. 1000-1200 лева се правят, ако слушате какво ви се обяснява. Договори няма, твърди заплати няма. Ако събирате стаж за пенсия и търсите сигурност, то това не е за вас. Ако ви стиска да рискувате и да спечелите, пробвайте. Всъщност не е и кой знае какъв риск, зашото ако работите сериозно ще правите сделки. Бай дъ уей има много приятни моменти, а ако сте достатъчно интелигентни може да не лъжете хората, а напротив - да спечелите от това, че сте сред малкото брокери, които говорят истината. Динамична, модерна професия, трябва да сте готови да станете част от лудото ежедневие на големия град и това е положението. Всеки да си прави изводите... А, да, можете да отсъствате, когато ви се налага, колкото време ви се налага. ;)

Не ви препоръчвам да започвате работа там.Аз бях брокер на недвижими имоти в Младост 1.Мениджърът е някакъв младеж,с толкова селско и плоско отношение към служителите,че свят ще ви се завие.Всеки ден събрания,викове,обиди,глоби.За да изкараш някакви пари трябва да работиш по 10-12 часа,да лъжеш хората,да ти гръмнат телефоните от звънене и колегите ти,всъщност са твой конкуренти за всяка една сделка.Никаква колегиалност,мръсни номерца и абсолютна липса на адекватна комуникация с шефовете! Не се лъжете да ходите там!

не се лъжете  да ходите там, служителите  имат ужасно отношение, изобщо не плащат  както е посочено в обявата. толкова "възпитани " хора виждам за първи път. в махалата ромчетата са по възпитани и знаят как да се държат с хората.

Някои може ли да посочи номер от които са му звъня ли за да започне рабоа, за Сф. Мен ми звъннаха но загубих номера и незнам как да се свържа с тях а сега съм извън града и немога да отида до офиса. Благодаря предварително !

И аз получих покана за интервю във Вип Пропъртис, става въпрос за Пловдив. След прочетените мнения от Вас, ако може някой занимавал се със фирмата да може да сподели мнение, за да знам дали да си струва изобщо да ходя на интервю. Благодаря!

Не се лъжете да ходите на интервю в тази фирма! Преди Нова година бях при тях. Викат на интервю абсолютно всички, които си пускат CV. Малоумника, който ме интервюира изобщо не знаеше кой съм, въпреки че предният ден ми се бяха обадили и ми бяха назначили час за интервю. Накратко схемата е такава: работиш 2 седмици на "изпитателен" срок, тоест не ти плащат, "за да разбереш дали тази работа е за теб", след което те изхвърлят и взимат следващия кандидат. Ако пък интервюиращия малоумник види че няма да може да те излъже, ти дава несъществуващ номер на който да се обадиш на следващия ден, за да ти кажат кога "започваш" работа! Аман от цървули!

Днес ми се обадиха,за да ме поканят на интервю за консултант недвижими имоти наеми за Източни райони в Младост бл.292 от фирма Вип Пропъртис. Тъй като ми се стори непознато,влезнах в профила си,за да видя,кога съм кандидатствала. Търсих половин час в историята на изпратените CV-та,но нищо не открих. Влезнах в Google,за да разбера малко повече за фирмата,но нищо...Вип Пропърти има,но не и Вип ПропъртиС. Така се озадачих. Все пак,проверих фирмата в jobs.bg и излезнаха две обяви.Прочетох обявата на Вип Пропъртис.
Върнах се в "история" на кандидатстване и какво открих...Аз съм изпратила CV за Инфинити пропъртис ООД,за същата тази позиция. Пак проверих в Google. И отново...Инфинити Пропърти има,но не и Инфинити ПропъртиС.
Не зная каква им е работата обаче в обявата пише,че гарантират конфиденциалност,а как моята Автобиография е отишла в друга фирма,не зная. И естествено ще разбера. Навсякъде измама! Няма ли кой да санкционира тези смешни фирмички?

може ли още мнения за тази фирма, защото и на мен се  обадиха но като гледам доста отдажна тарсят и не ми изглейдат 4итави ,????

Преди известно време бях поканен на интервю за работа на позицията "Брокер на недвижими имоти", в офиса на фирмата в ж.к. Младост 2. Отидох на въпросният адрес и там ме посрещна млада, добре изглеждаща госпожа, която нямаше никакво понятие как се води интервю за работа. Обясни ми каква е работата без дори да се поинтересува дали изобщо ставам за позицията. Каза ми, че има два варианта за заплащане като единият е да получаваш твърда заплата, а другият е на процент от реализираните сделки. Доста сериозно се опита да ме убеди, че въпреки кризата в страната е по-добре да си на процент, защото ще изкараш повече пари. Накрая на интервюто каза, че ще се свържат с мен, за да ме уведомят дали съм одобрен за работата. След 2 часа същата тази госпожа ми се обади и ме попита дали още се интерсувам от позицията. Помислих си, че си прави майтап с мен. Казах и че преди малко сме се видяли, което я изуми. След една седмица отново ми се обади, за да ме покани на ПЪРВО интервю. Отново им обясних, че вече съм бил на първо интервю. Госпожата се учуди и каза, че не фигурирам в техните списъци. Извиними се и затвори. Вчера отново ми позвъниха и отново ме поканиха на ПЪРВО интервю, тъй като съм кандидатствал за работа при тях. Оказва се, че на едно място, в един офис, работят 3 различни агенции регистрирани на един човек и в сайтовете за работа пускат обяви като "ВИП Пропъртис", "ХИТ Пропъртис", "ЕТ Марти 94".

Не искам да откажа никой от това да кандидатства за работа при тях. Твърдото заплащане е прилично, но съм почти сигурен, че наемат хора склонни да работят само на процент. Не го препоръчвам, защото се занимават само с наеми и в както ми каза госпожата, в офиса отговарящ за район "Изток" работят над 50 човека. Шанса да изкарате повече от твърдата заплата е нищожен!

Късмет на всички кандидати за работа в някоя от многото фирми на този адрес.