Чир Голдън Рест /img/frontend/nomap.png"

Чир Голдън Рест

Вече са си сменили името на ЛФС - ЕООД.Мошенници......................................................................

Мнението ми за тази фирма е отвратително . Там отношенията между хората са нечовишки Работих във въпросната фирма като готвач един месец и не можах да издържа повече защото просто не се издържа!Има една главна готвачка КАКА ТИ ВЕСА  която е пълна ЗВЕРКИНЯ и ГАДНЯРКА аз се  чудя как нея е убил  още някой защото го заслужава!Там посоянно назначават готвачи  но всички стоят по 2-3 дена и заминават защото не издържат на тормоза и унижението на които са подложени от страна на въпросната КАКА ТИ ВЕСА и прибижените и  САТЕЛИТКИ като  например Дора сестра и на ВЕСА , Илияна, Иванка , Магда ,които са просто едно гнездо на оси или по скоро змиярник . Аз изкарах един месец там това беше преди 5 години но кошмара който преживях в тази фирма още не може да ошуми в съзнанието ми и едва ли ще отшуми !Г оворих с една жена  от Белослав , която е издържала 1седмица като готвача във фирмата  ими каза ,че съм ГЕРОЙ ,защото съм издържала2 цял месец за какво говорим!Скъпи колеги ако поне малко уважавате себе си и имате достоинсто за бога не започвайте работа в тази фирма ПРОСТО СЕ ПОЩАДЕТЕ!Ще ви смачкат  фасона всячески!

Работя във фирмата от 27.10.2011г.,веднага ме запознаха със начина на работа моите колеги. Откакто се смениха изпълнителните директори нещата тръгнаха ,както се казва по ''европейски'', следва се начинът на управление както в Италия.Направика се драстични промени във фирмата и сега тя не е както преди я познаваха хората.

Кандидатствах във въпросната фирма за длъжността касиер.Но явно за тези работодатели "касиер" означава мияч,чиатач,готвач,пицар и прочие.Първо трябва да попълваш 100 хиляди документа,който съвсем не ти влиза в работата да попълваш,защотото си има управител за тази работа.След това ти трябва да разшпределяш храната,която ти се издава от кухнята и ако нешо не излиза е за твоя сметка.Смяната е 12 часова от който би трябвало да имаш 1 час почивка,но дефакто никой не ти ги дава.И дефакто си 12 часа на крак.Общо взето каквото и да стане касиера е виновен.Отношенито на управителя и на шефката е по всякаква критика.Въпросната г-жа Венева може да ти се развика за всичко независимо дали имаш вина стига тя да не е в настроение.От както е открила тази фирма са сменили сигурно една 10-15 момичета едва ли всеки път проблема е в работника.Обикновенно момичетата работят по 1 месец и си подават предизвестието.Постоянно работиш под напрежение.А за ззаплащането какво да кажа цели 370 лв.