Теленор България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ж.к. МЛАДОСТ 4, Бизнес Парк София, сграда 6&markers=София,ж.к. МЛАДОСТ 4, Бизнес Парк София, сграда 6

Теленор България

Ако някой обмисля да работи в тази фирма, нека да си помисли добре. Вярно е, че има шанс да си изкарате допълнително пари към заплатата чрез бонусната система, но истината е, че ви се разгонва фамилията. Ако сте съгласни и за вас не е проблем да ви се мрънка на главата, постоянно да се дават наставления и акъли, ако нямате против да ви се държи сметка и да се обяснявате като малки момиченца в детската градина, то тогава тази работа е за вас. Другото, което мога да кажа е, че нямате лично време, т.е. няма значение дали почивате, ако се налага ще ви звънят колеги или управител и ще ви занимават с глупости. Бих казал, че парите не си заслужават, предвид отношението на регионалния и управителя. Колегите в началото ще се възползват от незнанието ви, за да си правят техните таргети. От вас не се иска да сте търговци, а хиени и колкото е възможно по-нагли и нахални. Напрежението и стреса причинени от страна на региоланлния и управителя не са никак малко. Помнете, че здравето е на първо място. Под този стрес може да си отключите немалък брой заболявания и после колкото и пари да взимате няма оправия.

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете паричките със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Ето линк как може да си купите https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Каквото и да се каже за фирмата ще е малко! Относно господин Венци Веселинов има много неща да се кажат - изключително агресивен и човек който унижава търговците си. Една грозна негова постъпка: разбра,че една от служителките е бременна и веднага я премести в мол,за да я накара да напусне. За щастие момичето си взе болничен. Нито заплатата,нито придобивките не си заслужават,а когато Ви се падне регионален г-н Веселинов,трябва да сте свикнали да се държат с вас като парцал и да ви викат пред клиентите,но още по-лошото е че ще ви кара да лъжите старите хора,за да си изпълни таргета. Явно хората в човешки ресурси си имат едно наум за него,предвид факта,че за 15 години тъпче на едно и също място. Хора не ди мълчете - докладвайте на HR,на зонален,на старши директор и ако трябва дори на изпълнителния директор на компанията. Не си мълчете,за тоеа такива плазмодий като него си позволяват така да се отнасят с хората. Ценете себе си!

Ето линк как може да си купите https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

За всеки, който си мисли да започва в магазинна мрежа, нека помисли отново.
Работих в компанията дълго време и смея да твърдя, че познавам всички хора на ръководни позиции лично и мога да ви кажа, че нито един от тях не е с всичкия си и не мисли за никой друг освен за себе си.
По мое време в София се смениха много регионални мениджърчета.
Първо имаше един много готин Иво. Иво обаче беше прекалено готин и всички искаха да работят при него, затова го изпратиха във Враца...
След него дойде една откачалка Соня. Тази беше тотално умопобъркана, но бързичко я уволниха понеже клиенти заведоха дело срещу нея, пък се оказа и, че е крала от магазина, в който преди това е работела.
После на нейно място дойде един Николай Комов. Абсолютно бездарен тип. Той даже не знаеше какво се очаква от него, но за сметка на това имаше страхотно завишено самочувствие за себе си. В крайна сметка се опита да ме накара да използвам лични отстъпки за да може той да си стигне личната цел, излишно е да казвам, че не се случи. Господина в момента продава гуми в Примекс.
След неговия провал, решиха да преустроят София и не назначиха друг на негово място, а оставиха само 3ма регионални мениджъри.
Този при когото попаднах беше кофти, но поне не се явяваше често и не беше много напорист. Той напусна компанията и сега си работи нещо друго (сигурно и на него му е писнало).
Другите двама абсолютни идиоти. Единия (Венцислав Веселинов) е човек с много ниска емоционална интелигентност. Човека е агресивен, не се интересува от чуждото благоденствие и най- важното е в края на деня да си изпълни целите. Най- кофти беше, че те кара да лъжеш хората, но ако стане на въпрос почва да ти се кара затова, което ти е казал да направиш (имаше някакво ментално заболяване този).
Другият е един мазник, който изневеряваше на жена си със служителки. Даже една си спомням как я повиши за да му върже, но тя взе, че напусна...
Тяхната шефка по онова време беше Иванка Бакърова АКА Ванчето.
Ванчето беше жив пример за това какви не искаме да станат децата ни. Златотърсачка и прекомерно амбициозна зла хиена, с комплекс за малосмисленост. Абсолютно инфантилно поведение умесено с пошлост и плиткоумни закани, заплахи и планиране. За нея мотивация означава да ти стои на главата, да ти прави забележки и да те унижава пред клиентите.
Сега не е по- добре. Едно момиченце е регионален, съмнително е понеже мъжа и е регионален в Пловдив, а преди това беше в Пазарджик, но тя казва, че е успяла сама и има страхотни качества. Излишно е да казвам, че е тотално сляпа и неможеща, за съжаление.
Съответната "Шефка" на цяла София Ваня, пък вече също не е в компанията. Дали са я уволнили понеже е безкрайно арогантна, но за сметка на това тъпа или пък е решила да се върне с позиция назад, но в А1 не зная, но сега в А1 сигурно е станало доста по гадно!!!
На нейно място е дошъл Зонален Мениджър, преди това такъв на Източна България, който съм виждал 2 пъти и все пак успя да създаде ужасно мнение и горчилка в мен.
Представете си Зоналния Мениджър е господин, който по визия и държание, както и по управленски методи не се различава особено от някой силов играч на СИК,ВИС,ТИМ или друго сформирование с цел рекет и престъпна дейност от средата на 90-те години. Абсолютен мутрак, крайно нагъл, олицетворение на всичко гадно в наща нация. Докато е бил в Бургас дори е заплашвал служители с физическа саморазправа!

Та вие си правете изводи. На мен лично Теленор ми показа какво да избягвам в кариерата си. Даде ми и един прекрасен занаят, не мога да си изкривя душата. Запозна ме със страхотни хора, но никога на никого не бих препоръчал да работи в тази долнопробна структура!!! Освен ако не иска да се чувства като парцал 24/7. Работата в магазин е все едно да си просяк. Носиш едни и същи дрехи и се молиш на хората да ти се разпишат на лист...

Разбрахме, че някаква ненормална от Враца е превъртяла и следи бивша подчинена на Теленор по света и я подлага 8 години 24/7 на звукови атаки. Въпросната Деница страда от алопеция и е получила някакви психически отклонения, вследствие на което е започнала да следи момичето на Карибите. Били са съученички, но не са били близки и изведнъж Деница е превъртяла и е започнала да следи момичето. В целия нет четохме и умираме от ужас.

https://www.facebook.com/denitsa.dimitrova.963 Тази е получила някакви психически отклонения и алопеция след като са я изоставяли няколко пъти.

Има доста изписано на тази тема.

Теленор са експлататори!!! Това не е европейска компания,не се лъжете. Мениджъмънта им е само от българи и сърби,на които не им пука за служителите си. За съжаление долния пост за Венцислав Веселинов е така и аз съм съгласна с човека,който е писал мнението. Не се иска обратна връзка от служителите им,прегазват мнението на служителите и не можеш да излезеш отпуска,което е твое право по закон. Венцислав Веселинов е отвратителен пряк ръководител,явно като малък са го малтретирали в училище и сега си го изкарва на подчинените му. А неговите ръководители знаят за неговото отношение и нищо не правят. Няколко пъти съм се опитвала да го запиша как ми говори по телефона. А1 и Виваком са 10 пъти по-добри от Теленор - и като отношение към служителите си и като заплащане.

Не се заемайте с фирмата , толкова голямо текучество има заради отношението , говоря за магазините, където регионалните нямат никакво отношение обиждат само таргети и пари са им в главата като няма никакво нормално отношение, заплатата е 880 лв 1450 бруто както пишат е с ваучерите за храна и безусловен бонус с който да те излъжат за тези 6 месеца.Пари не се изкарват в сравнение с другите два оператора теленор са с най ниски заплати , а регионалните мачкат служителите си наред, когато някой си тръгне регионалния не търси дори обратна връзка за да разбере защо си тръгнал дадения човек,което говори за самочувствие без покритие.Ако не си хванеш таргета дори могат да те понижат от управител в продавач, ако не искаш те гонят.Системите наистина са стари както е писано по надолу, няма никакви обновления , всичко е на хартия.Карат те да правиш 100 неща като например: да продаваш,да звънниш за преподписване,да редиш аксесоари, всичко наведнъж,имам колеги ,които са ми останали приятели и това което казват е ,че нещата отиват на по зле.
Ако все пак искате да сте продавач консултант кандидататвайте в А1 и Виваком, поне ще знаете за какво работите там

Бягайте от тази фирма,особено ако попаднете при регионален мениджър Венцислав Веселинов!!! Той е човек без висше образование,дори и английски не знае,издигнал се във фирмата,защото работи там 15 години. Държи се арогантно,позволява си да обижда служителите и да тряска по работните места и да им повишава тон. Мениджърите са подложени на всекидневен тормоз от негова страна,като им казва,че са безхаберници и какви ли не обиди. Кара ви да си плануватв отпуските след 4 месеца и ако ти изникне нещо и искаш да излезеш отпуска на други дати не те пуска отпуска. На моя колежка й се наложи да си гледа децата и поиска 4 дни отпуск и той й отказа,защото не й била планувана(това правило от години отпадна от КТ) заплатата е мизерна 880лв + невъзможно завишен таргет. Всеки ден натиска служителите да лъжат клиентите за да имат резултати и после като се върне жалба започна да ги заплашва. HRите не им пука за служителите им,не правят обратни връзки. Като цяло в Теленор има огромно текучество,толкова са отчаяни,че вече на всеки техен офис лепят плакати,че търсят служители.Забравете за бонусите,които ви обещават. За да вземете бонус трябва да излъжете поне 100 човека и след това да можете да спите спокойно и накрая да вземете 300лв бонус,на който ще имате удръжки. Ако искате стрес,да ви мачкат,да не може да излезете отпуск,да работите и на официалните празници и ви стигат 880лв. - заповядайте в Теленор и при нещ**ника и необразован регионален с овч*рски номера Венцислав Веселинов,който като мести служителите от единия край на София към другия и служителя му каже,че не му е удобно и трябва да пътува час и половина до работа - Венцислав Веселинов отговаря с любимата му реплика: “не съм те питал дали искаш или не” Да не пропусна да спомена,че работят със системи и компютри от 2001 година. Да не говорим колко лесно може да изтече информация на клиентите им...