AIG Life / Ей Ай Джи Лайф

Някой с инфо за заплащането в компанията ?

Здравейте! Кандидатствах за центъра за споделени услуги на АИГ за длъжността клеймс аджъстър с чужд език. Интересува ме какви са условията на работа, колко на брой са обажданията, дали е типичен кол център, може ли да се говори с колегите по време на работа, по мобилния за лични разговори, пауза за цигари и много ли е напрегнато? Тъй като съм удобрена искам да съставя правилно мнение преди да взема решение. Какви са отношенията между колегите? Има ли шанс за професионално развитие?

Здравейте! Фирмена политика е да не се говори за заплащане, защото уволняват веднага. Изрично е записано в трудовия договор. Изпращащите страни не са особено supportive, защото ще останат без работа в един момент. Като цяло текат тежки миграционни процеси.

Здравейте Анна, бих искал да попитам какво е заплащането на агенти / мениджъри ако имате такава информация. Отделно вие в кое направление или департамент сте?
Поздрави,

Често се остава overtime, който не се заплаща. Това не се съобщава на интервютата. Заплащането не е високо предвид естеството на работа. Бонуси - един годишен, евентуално края на март за миналата година. Критерии за получаване - доста размити.

Случайно се рових и видях, че няма мнения за центъра за споделени услуги и ето ме да напиша моето. Работя в компанията от около 6 месеца и до този момент съм много доволен. Колектива е супер (с много малко изключения.. нормално е!), тийм лидерите по-скоро са ок отново със същата скоба, но мениджърите нагоре са си просто супер - хора с много опит и знания, тежът си на мястото и няма младо и зелено. Фирмата не е побългарена, има какво да се научи и като цяло е много приятно място за работа. Заплащането е малко над средно за бранша и е както се договориш. Единствените по-осезаеми минуси са леко странната локация (комплекс ЕСТЕ в Изток, но ако си с метро си супер), само 20 дни отпуска стандартно, липсата на работа в някой от екипите което е може би временно и някой ИТ проблеми със системите. Кандидатствайте смело, определено е един от най-добрите шеърд сървисес центрове и едно много добро начало или развитие.

Здравейте! Бих искала да знам нещо повече за новия проект на AIG "Claims". Знам, че като предстоящ проект още няма изградени мнения, но всяка информация за фирмата, ръководните кадри и очаквания за проекта биха били от полза. Благодаря предварително!

КАКВИ СА ЗАПЛАТИТЕ ЗА ПОЗИЦИИТЕ ВСЕ ПАК?МЕРСИ!

Здравейте, някой има ли информация за работата в BPO центъра на AIG -какво е работното време, натоварването и за административните позиции с чужд език?

Крайно некоректне фирма. Пълни измамници, така обучавт агентите си да лъжат, че просто няма накъде. Две години им давах пари, а после???? Неможело и стотинка да взема. Кожодери. Когато съблазняват хората са много добри какво ли необещават само да им дадеш пари. Не работете за тях, за да си нямате проглени с недоволни клиенти, задради ръководни личности който, който необясняват всичко а само шикалкавят. После като стане проглем ни лук яли ни лук мирисали. Във Варна за да се покрият даже са сменили името на фирмата.