Мегапорт ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,бул никола габровски&markers=Варна,бул никола габровски

Мегапорт ООД

Работата е канализирана, и благодарение на техническия мениджър, който пипа яко-и е голям пич-машините, които са някои доста стари-все пак ги оправят.Един кадърен мъж-и дано не го прогонят от фирмата-щото кадърните трудно оцеляват тук...!

Всички обяви на Мегапорт ЕООД

05.05.16
ОРГАНИЗАТОР ПРОИЗВОДСТВО
Търговищe
БЕЗ КОМЕНТАР.......................

Ами време е да се затваря "Мегапоспортака"
Явно всичко е на байпас, нито ще помогнат врелите-некипели в сайта на някой си да чисти името на фирмата, нито клиентите които всеки божи ден стават по-малко.
Ненормално е, на фона на Търново да се коментира фирма която си е спечелила такава лоша репутация, че няма повече на къде.
Ало онази с 12-те години стаж? Много ли ти е смешно че този или онзи са били некадърни, че за това фирмата е на това дередже??? Как пък едни кадърни не задържахте?
Я отиди и питай хората които се занимават с назначения и прочие, колко хора са минали от там за една година???
Питай бе, Петко ще ти каже!!!
Аман от псевдо работници, може ли да си спечелиш такава лоша репутация като фирма, а същевременно да си заравяш главата в пясъка.

До анонимен от 3.05

Незнам колко човека с 12 годишен стаж са останали във фирмата и поради тази причина нещата си някак си осветляват вашата анонимност.
Такова масово напускане на хора, аз не съм виждал. Не ми е ясно след 5-6 месеца от къде ли ще дойдат тези хора да работят?
След като реално няма ръководен екип, то няма и от къде да дойде някаква иновация за запазване на работниците на всички нива.
BIG BOSS върви и крещи и по този начин явно супер мотивира хората да работят, че за фирмата му не се носи лоша слава.
Не може фирма която уж е нещо да се управлява като преди 2 века, с викове, крясъци, пликове, мликове, ще ти дам, няма да ти дам и т.н
Успех на ударниците преживели 12 години местени от бюро на бюро от първия на втория етаж и прочие....

Когато собствениците разберат , че не само заплатата , а и работната среда и отношението са ключа към това да имат постоянен и мотивиран персонал нещата ще се променят . За сега се вижда как заводите им тънат в мизерия а от вън е паркирано Порше !

Сега да погадаем според дните на освобождаване и каквото е написано - коментари от :
11.04 - Николай, 15.04 Полина, 30.04. Камен, Александър02.05

Като човек работещ повече от 12 години във фирмата ми е много смешно когато пишат хора които или са освободени по некадърност или работят във фирмата но се чустват недооценени. Скоро бяха освободени 3-4 човека от средният персонал и веднага се пишат негативни коментари. Може да се изброят и по именно като се загледа човек в коментарите. Другите особено последният коментар си личи че е написан от човек който работи във фирмата и е близък до собственика но последно се чуства недооценен. Много смештна работа - а като цяло фирмата е много добра и с голями възможности за развитие.

Ако ви се работи 7 дни в седмицата за 500лв това е вашето място. А места има.Когато и да отворите джобса винаги има между 4 и 15 обяви за свободни работни места за тази умряла фирма.
p.s.А за незнаещите ПОЛИМЕРИ БЪЛГАРИЯ е на Мегапорт,така че,не очаквайте нещо по различно и там.

Искам да изразя огромното си разочарование от тази измамна фирма,която манипулира и експлоатира своите работници.Токова текучество до сега не бях виждал,ако БДЖ имаха такова движение на хора сигурно щеше да е най голямата компания на Балканите.

Собственик:пере го пералнята-отношение нула
Управител:след като влезе някак в офиса си, после му е
трудно да намери изхода а офиса му е близо до него-ориентация нула
Производствен Директор:ами какво да очаквате от него
около 80 годишен човек без каквато и и да
била иновативна мисъл-производствена
компетенция нула
Средно-управленски персонал:ужас, 80% от тях парашутисти -качества нула
Нови служители:-замислете се какво ще работите в една
пропадаща фирма
Настоящи служители:-а вие се замислете какво правите във фирма на която пикът и отдавна е достигнал върха и едва ли ще се развие повече
Извод:условия,отношение,развитие,потенциал НУЛА