Мегапорт ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,бул никола габровски&markers=Варна,бул никола габровски

Мегапорт ООД

ЗА ГР.ВАРНА
Това го пиша, за тези, които все още не са минали от там и не знаят за какво става въпрос.
Който иска да ми вярва, аз също не вярвах в началото
Не си струва за 600-700лв да се работи в тази фирма.През годините само цигани са работили в тази фирма.
Има доста неща, които не са изгладени през годините.
В 1 чувал ролки има 30ролки, а се води 50ролки и накрая тези 20ролки ги плащаш на ревизията.
1 пакет потници има 100бр(запечатано на машина) и единия клиент ги броял и били по 98бр и за 2-3 месеца оборот казал,че не му излизат 300 потника и фирмата да му се натяга му праща 3пакета(х100), които примерно струват 10лв.
И вместо тези пари да ги поеме фирмата.Складовия работник ги поема като липса на ревизията и абсолютно никой не го интересува.
Пълно безхаберие и липса на персонал.Искат с трици маймуни да хващат.
Като нови ще блъскате нонстоп докато някои хора по цял ден ще се шлаях и трябва да вършите и тяхната работа.
През март 2018 е имало по 150-200лв рязане на човек от заплатата,така че сами си решавате.

Аз искам да споделя мнение за търговските представители на фирмата...за район Военна Рампа..не сме го виждали а когато му звъниш,обикновено не вдига,не ти връща обаждане,и ти става трудно да работиш с тази фирма .Но има и други фирми в София.....

Вижте какво публикува тази фирма след моето изказване за тях и си направете изводите колко са 'коректни', освен това явно не се замислят относно тежестта на подобни обиди и клевети.
Благодаря ви, наистина ми стана по-весело след подобен коментар. Освен това се чудя защо като вече ви заплатихме и имате да ни вършите услуга, не вдигате телефоните си?

Фирмата "язък" дето се казва,че е голяма и сериозна. Страшно жалък персонал работи в нея,че думи нямам. Имах възможност да комуникирам с лице от офиса им в Търново...голяма драма. Ние сме голяма фирма на Бг пазара, искахме да работим с тях,но те за жалост са запазили селското в себе си.
Аз лично комуникирах с Полина Емануилова - незнам каква е наистина там,но е адски невъзпитана, "мазна" и надменна.Тази дама се държа с мен безкрайно арогантно и отношението й успя да ме откаже от работата ми с тях. Просто като прочетох и другите коментари ми стана ясно,че не съм единственият човек, който се е огорчил от поведението им.
Моля ви,за да получавате качествени и дългогодишни клиенти,заменете такива като нея с качествени хора, които да си вършат работата.
Едва ли ще бъда разбран, но все пак исках да изкажа мнението си, за да знаят хората какво е там и в момента...

ЕНЕРГЕТИК
16.06.17
14.06.17
ПОМОЩНИК НАЧАЛНИК СКЛАД
Велико Търново

Офффффф,много лоши спомени ще ми навява присъствието в тази мизерна,миризлива и пълна с отрови фабрика.Изкарах една тежка зима в тая фирма,вътре бучи,мирише супер лошо ,освен това не само вони,а и е пълно с отровни облаци.Няма кандидати за работа,от време на време се появява някой ром от близките села или някой преди пенсия,и въпреки това не се задържа.Обърнаха жените от рециклиращия на 12 часови смени,нямам идея как издържат сиромашките.Заплатите се водят уж големи,колко да са големи ако тован е 200 лв над нормалните заплати,не си заслужава като сметнете ,че се тровите там.Няма условия където човек да отдъхне и спре да вижда мизерията която е навсякъде.В стола ,за където раздават карта с 20 лв месечно,цените са все едно си на ресторант.Офффф,не ми се занимава с коментари повече,с една дума нищо хубаво,бягайте далеч

Бях от тези, които се опитваха да гледат положително и си казваха: "Ами на който му е толкова зле, да си намери друга работа!" Намирах положителните страни и пренебрегвах минусите. Сега ще се опитам да изредя няколко важни неща:
1) Работно време в клон София: от 08:30 до 17:00 - за мен беше идеално!
2) Служебен транспорт по определен маршрут, за който го устройва. Все пак базата е във Враждебна...
3) Има няколко свестни човека там, с които се радвам, че се серещнах.
4) Има няколко тотално зли жени... :) и някои хора, които ми е непонятно защо ги търпи ръководството!
5) Фирмена сигурност няма.
6) Натовареност - слаба.
7) Възможност за развитие - трудна работа!
8) Комуникация - никаква!
Като цяло не е супер зле, в зависимост от това какви са приоритетите на този, който се чуди дали да работи там. Пропуснах заплащането - не е особено конкурентно, да не кажа, че за някои позиции е смешно, а осигуровките не са на пълната заплата!
Причината да реша да пиша е, че без някакво обяснение получих 200 лв. по-малко от последната заплата, която ми дължава (която се получава в края на месеца за предходния). Разбира се, на доверие си разписах всички документи предварително и сега нямам право на претенции. Чувала съм и други подобни истории, на някои пък не им изплащат останалите отпуски...
Така де съвета ми към всички е, ако ви устройва мястото не е чак толкова лошо. Просто когато си тръгвате не разписвайте, че сте си получили всичко дължимо, преди да го получите!

21.09.16

ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ
03.08.16
ГЛАВЕН ИНЖЕНЕР
Велико Търново
ЯВНО ВСИЧКИ Я НАУЧИХА ТАЯ ФИРМА.......

28.07.16
ЕЛЕКТРОКАРИСТИ
14.07.16
ЗАМЕСТНИК ГЛАВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ
Велико Търново
Явно много се разширява тая фирма,да не вземе да се спука :):):)