Порше София Запад /img/frontend/nomap.png"

Порше София Запад

Уникално тъпо място за работа с удивително тъпи хора за ръководство.
Росен управителя има по-малко акъл от жените,които чистят.
Всеки краде както и каквото може от фирмата (как си Кире :))
Търговците са долни курви във всеки смисъл на думата.
Новите коли са с постоянни дефекти и клиентите нонстоп реват.
dasweltauto са си типични измамници - нямат идея какво продават на консигнация,но хората се лъжат от лъскавата сграда.
Отношението към работниците е отвратително,заплатите са жалки.
Всеки бега с двеста.

Чета коментарите и ми ства ясно кой точно е писал поне 3 от тях...уволнени нагляри. Ама има много още да се чисти, и те си знаят кои трябва също да си ходят. Грешката на Росен А. е че ходи и се разправя с тях вместо да им налага наказания и така нататък. Това е чуждестранна компания, не ти е тимаджийски шоурум, че да има ала бала и шуробаджанащина.

Така нареченият официален вносител на Ауди е поредната шуробаджанашка фирма в България,която изглежда лъскава отвън,но това е само за платежо-способните крадци-клиенти.
За нормалните работници е отвратително място за работа с доста ниско за изискванията заплащане.С отровна атмосфера създавана от ПРОСТОТО ръководство и "правилните" хора,
около ръководството (разбирайте курвите-връзкари).
Махам се с удоволствие и искрено съжалявам,
че си загубих времето в тази фирма.

Колкото е лъскав този комплекс отвън ,
точно толкова е изгнил от вътре.
Заплащането е като навсякъде в бранша ,
но за сметка на това изискванията ,
които се налагат от австрийците са като за Австрия,
само дето нямат общо с техните заплати.
Не започвайте работа В Порше Запад,
защото бързо ще поискате да си ходите.

пп.
всички мнения за управителя Р.А. са верни.
Удивително прост човек е.

Отвратително място за работа.
Отвратителни хора за колеги.
Отвратително и много ПРОСТО ръководство.

Здравейте на всички, които четете и очаквате адекватно мнение за Порше София Запад. Стара българска поговорка гласи, че : “ Рибата се вмирисва откъм главата” и в тази фирма, за съжаление тя важи с пълна сила!!! Управителят Р.А., който не заслужава и името му да се напише е изключително некомпетентен комплексар с подмолно мислене, който е вкопчен здраво в стола си, готов да мине през много “трупове”, само и само да не го изгонят. Благодарение на изключително “КОМПЕТЕНТНОТО МУ И МЪДРО” управление дилърството се прости с добри и доказали се профисионалисти във всички звена в комплекса. Уважаеми читатели, не очаквайте, че подписвайки д-р с ПИА и работейки за Porsche Holding вие ще получите западно отношение и уважение. Напротив, тук се иска да си мълчиш, траеш и да си съучастник в шуробаджанащината, която се налага с пълна сила от сещайте се кого ..! Рано или късно Видовден ще дойде! А дали в този комплекс към служителите ще се отнасят, както се очаква от тях да се държат към клиентите на един премиум бранд, зависи от качеството на хората, които управляват.

Идва най-свирепата криза от десетилетия и ми е много любопитно как г-н Мозъчна Дейност а.к.а. Росен Александров и курвите около него ще се справят с катастрофалните продажби и неизбежните съкращения ?

Също така дали той и курвите му ще си тръгнат последни като преди това са съкратили всички възможни хора,които са там без връзки ?

И как ръководството в централата ще подходи към проблема и дали за пореден път ще докажат ,че не са нищо повече от добре платени ЕНИЧАРИ ?

...oIo... от мен за вас ЕНИЧАРИ

Хора, това е фирма която зависи от управителя на комплекса, който всъщност е подкрепян от управителя на фирмата. За съжаление, както гласи народната поговорка: рибата се вмирисва от към главата! Мисля, че това е достатъчно. @ колежке, дето си писала колко хубава е фирмата...леко си сбъркала или са ти напълнили главата с глупости. Но по скоро си мисля, че нещо не си наред с главния мозък!

Уважаеми читатели,

Ако сте амбициозни, умни, отговорни и самоинициативни хора, това е мястото за Вас. Тази компания предлага възможности за развитие, които понякога ограничената народопсихология у някои личности не готова да разбере.

Компонентите, необходими да дадат удовлетвореност на своите служителите са на лице за Порше София Запад и те не се крият. Всеки може да прогресира, стига да докаже желанието, амбицията и да е достатъчно смел да ги преследва. Тук се търсят амбциозни, издържливи и отдадени служители, честни и мислещи за доброто на компанията. Защото имайки това самосъзнание е ясно че мирогледа им е в една линия с спокойното и сигурно бъдеще на фирмата. Дори в условията на корона-вирус, когато много хора губят своят основен приход, Порше София Запад се грижи да запази и намери дори повече отдадени служители, на които да разчита.

Това е мястото за всеки които е готов да действа и да се учи, да мисли и да работи, да е отдаден, да обича супер коли и да се наслаждава на работното си място. Да, тук няма място за измамници, невежи и хора неизпълващи моралните критерии за един прогресивен и честен бизнес.
Тук, е и се търси екип, една перфектна машина подобно на перфектното Ауди.

Мнението се създава, гради, не се чете. Готови ли сте?

НеУважаемо ръководство на Порше София Запад -
вие сте пред неизбежно ПРЕДСТОЯЩ ФАЛИТ !?!?
Дойде момента ,в който Александров и подопечните му куРви (за теб говоря Свиньо :)!),заедно с мазните търговци на нови и стари кочини,да бъдат съкратени
и да станат мизерници :):):)
РАДВАМ СЕ И ГО ОДОБРЯВАМ,ВИЕ ГО ЗАСЛУЖАВАТЕ !!!
-------------------
Препоръчвам на всички желаещи да започнат работа в Порше Запад много сериозно да го обмислите,защото вероятността да бъдате уволнени е 80-90% !!!