Цептер /img/frontend/nomap.png"

ДО ВСИЧКИ КЛИЕНТИ НА ЦЕПЕР!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
НЕ КУПУВАЙТЕ ОТ АНТОАНЕТА МАЛЧЕВА ТАЗИ ЖЕНА Е ГОЛЯМА МОШЕННИЧКА НЕ ВНАСЯ ВНОСКИТЕ НА КЛИЕНТИТЕ И ПОСЛЕ ОБЯНЯВА КАК ПРОДУКТА ГО НЯМА В СКЛАДА.НА МЕН МИ ПРОДАДЕ ИЗПОЛЗВАН ЕПИЛАТОР БЕЗ ГАРАЦИЯ,А КОГАТО Я  ТЪРСЕХ СПРЯ ДА СИ ВДИГА ТЕЛЕФОНА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Една приятелка работи в тази фирма много време и повярвайте ми пропиля си времето.Да не говорим,че и осигуровки не са и внасяли.........Всеки месец те натискат да правиш оборот от минимум 2000 евро,а когато не ги изпълниш ти излиза през носа...................

Пробвах се в тази фирма, но не ми хареса, трудно ми беше едва ли не да подлъгвам хората да си купуват неща от които реално нямат нужда. Всичко изглежда много хубаво, но да продаваш лед на ескимос, за тях си е доста доходоносно. Отношението на мениджъра беше тип, назубри 3-4 презентации и се оправяй сам, от там нататък такива неща като съвет, подход и т.н нямаше.
Съвет към Zepter  България
Подбирайте си добре мениджърите, от тях зависят новодошлите и продажбите които ще реализират.

Толко хвалби, толко прах в очите на хората...ужас!
Ходиш уж на интервю, пък то презентация в стил колко сме велики.
Стойте далеч!

Група Здравейте!Кажете на кратко,заслужава ли си въобще разправията,аз съм кандидат служител там...и май без да искам минах и аз през етапа с зарибяването...значи това с записването на имената в нек'ва тетрадка носи кинта на Консултантите така ли апф...Честно младок съм не ми е първа работа,ама не смятам да гладувам.Споделете моля

Радославчо, с тези приказки за добрата школа вземи и напиши някоя книга, по - може да спечелиш... Едно е да продаваш тенджери и тигани, съвсем друго е да си на телекомуникационния пазар. Това, че някой те е сложил на позицията за която се хвалиш е така, защото ти имаш нужда от това , а не защото ккомпанията ще спре без теб и знанията ти... Да разбирам ли че без теб голямата телекомуникационна компания щеше да закъса без теб? Хайде стига вече с тези прехвалени приказки... По - добре кажи кой те намести в голямата телекомуникационна компания, роднина ли имаш , или рушвет даде...? С една година съмнителен опит, който твърдиш че имаш тръшна в земята инженери, които не бяха достойни за твоето място... Какво мислиш, че като не сме били в цептер и идваме от гората?
Адски много пари може да изкарваш САМО когато работиш за себе си , само тогава, и няма нужда да вадиш заплатите на този и онзи покрай теб, или ако си некадърен пак стоиш в голямата фирма и имаш нужда някой да вади твоята заплата....  Ще ти дам пример : нотариусът работи сам, зъболекаря работи сам, счетоводителя работи сам...
Ти си противоречиш бе човек - хем си изкарвал адски много пари, хем си се махнал...  Това да победиш себе си най - ми хареса, само че това важи, когато сам се бориш и се наложиш на пазара, а не дремеш на бюро в компания с голямо име. Ако беше големия продавач, за какъвто се представяш и ако правеше "адски" големите пари... нямаше да се плюнчиш във подобни места и да се хвалиш.

Кандидатствах за работа в прословутата фирма Цептер. Събраха ни в една зала и започнаха да се хвалят. Нещото което ме изуми беше, че преди да започне презентацията, момчето което презентираше заключи вратата, за да не може никой да излиза :О.... Ходила съм на много интервюта за работа, но никой не ме е заключвал така.

Здравейте!

Аз съм бивш служител на Цептер. Работех там 1 година и 1 месец. Няма да Ви лъжа, че съм взел големите пари, макар да бях много добър. Имах добри месеци, но имах и лоши. Срещнах страхотни хора и натрупах невероятен опит в продажбите. Ако не беше школата на Цептер едва ли сега щях да съм на ръководна позиция в голяма телекомуникационна компания.
Да, адски трудно е, но наистина има хора, които изкарват адски много пари там. Ако имате търпение и сте постоянни... то наистина ще се справяте много добре. Ще натрупате опит, че може и гадже да си хванете : )))) Ако нямате нужното спокойствие, тоест месец или два докато натрупате умения, то това не е работа за вас. Но ако искате вбъдеще да имате успешна кариера в продажбите, то все от някъде трябва да почнете, а в Цептер обучението Ви е безплатно. Аз не съжалявам, че бях там. Само в най-трудните условия човек може да разбере колко струва и да победи себе си....

От месец търся подходящата за мен работа, целенасочено отбягвам обявите на "Цептер", защото знам какви са условията им (граждански договор и комисионни). Имам две деца с постоянни разходи и не мога да си позволя да работя месец без да спечеля нищо.
Вчера ме потърси служител на фирмата с покана за интервю. Единствената анонимна обява по която съм кандидатствала е с условия : 800 лв. (след облагане с данъци).
Ако всичко е толкова прекрасно колкото служителите им твърдят тук, защо пускат анонимни обяви с лъжливи обещания ?! Няма да отида на интервюто и не съветвам никой да го прави...

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D0%BF_%D0%A6%D0%B5%D0%BF%D1%82%D0%B5%D1%80Е кво го хвалят толкова тоя сърбин? Той от срам завалията и името си сменил... А моето мнение е, че който иска да си намери стойностна работа не трябва да ходи в Цептер. Но всеки решава за себе си. :)