ЧЕХ ООД /img/frontend/nomap.png"

много лошо.....Старият Йоско беше добър човек , бог да го прости.....

Абсолютно безвкусен кашкавал.Ще направя всичко възможно да ви отблъснат клиентите!!

Здравей те видях че има обява за търговски представител. Ако някой е работил там или е ходил на интервю моля нека даде повече информация относно усливия за работа, заплата, работно време , екип и всичко останало.Благодаря

Няма да навлизан в подробности,но всичко там е "търчи-лъжи".Длъжноста която заемах изискваше концентрация и внимание,но буквално ме гонеха да работя едва ли не като строителен работник на норма-за ден толкова и толкова трябва да изкопеш...Това е.

Много ниски заплати в администрацията има за такава голяма фирма. Това е необяснимо за мен при пложение, че може да си позволи найстина добри кадри, но както знаем качествтото струва пари! Това е моето лично мнение дано някой хубав слънчев ден го разберат това и може да говорим за съвместна работа заедно :)
Хубав ден!

Какво да ви кажа фирмата може наистина да е читава,работи с екологични продукти за което шапка им свалям,но до тук с хвалбите.
Преди няколко седмици съпругата ми кандидатсва за работа в офиса им в Бургас . Там има две жени които рещават кой да работи и кой не . Та след интервюто тя продължи да работи на старата си работа като те знаеха много добре,че тя е харесала фирмата и работата и е готова да почне при тях. Преди 1 седмица едната госпожа се обади по телефона и каза "Напускай работа от понеделник започваш при нас" добре,супер звучи нали,но...Жена ми направи каквото трябва,напусна старата си работа и в понеделник беше в офиса им за обучение,от там почнаха проблемите.На другият ден трябваше да е втора смяна от 12 часа,но към 10 часа и се обажда другата госпожа и казва "Ами не идваи днес защото има още момичета които трябва да видим ще ти се обадим утре" добре ок,но какво правим по-нататък...Днес цял ден никой не звани,преди малко се чуха след като съпругата ми се обади и какво "Ами намерихме човек..."
Добре кажете ми хора след като знаем всички в какво време живеем,колко е трудно да си намериш работа защо тези хора се подиграват с нас,каква съвест имат,как спят,какво им дава право да се подиграват с хората.
Добре няма лошо намерили сте друг човек защо трябваше да напуска старата си работа???
НЕЛОЯЛНА ФИРМА,НЕЛОЯЛНИ СЛУЖИТЕЛИ...