АДИДАС БЪЛГАРИЯ ЕАД /img/frontend/nomap.png"

АДИДАС БЪЛГАРИЯ ЕАД

Здравейте!
1во искам да се обърна към госпожиците от последните коментари... Все пак това не е сайт за рекламация на стоки, ако имате проблем  обърнете се към магазина от който сте закупили стоката... :)
Иска ми се да предупредя всеки, който се колебае дали да започне в "Адидас" България, по добре да не започва! Определено  време изкарах в един от магазините и доста неща знам (повече от колкото някой хора искаха). Много добре знам как звучи "Адидас" като марка - на пръв поглед стабилна, честна, скъпа... да, ама не! Контингента от хората , които работят там дори и на висше управленско ниво са неграмотни (не веднъж съм се убеждавала с очите си как Мъжко се пише с Ш, а кирилицата като  език е непозната), застоели в собствената си злоба хора... И го казвам напълно сериозно... ако искате да се насладите на качествен психически тормоз, плетене на интриги и простаци около себе си, там е мястото! Ако желаете никой да не се интересува какво можете и какво правите за магазина, а да ви оценяват на база - колкото си по-можещ толкова по-зле за теб, пак там е мястото.... :) Заплатата е наистина смешна -420 , а бонуси няма.... не си мислете че постигате каквито и да било цели, нямате шанс... Замислете се колко обяви за "Адидас" вървят в сайтовете за работа и си направете сметка само ако не вярвате :)) Кратка справка... за последните 4 месеца, няма седмица без да търсят нов персонал :))) Помилсте само ако ен вярвате на хора като мен :) Аз съм щастливка, че се махнах :)

Adidas отдавна не е марка, никакво качество на продукцията. Чрез магазините на Адидас България си пласират ниско качествените боклуци. Никога няма да купя нещо с този надпис, че те пазарските стоки имат по добро качество на изработка.

Обръщам се към Вас Диана. Направихте ли рекламация в магазина преди да напишете това тук? Защото както казва и Елена апреските както и останалите продукти на адидас си имат гаранция. Потърсете си правата по законовия път, не е нужно да кълнете хора, които дори не са запознати с вашия случай!

Моля , спрете контрабандата на ваща марка в Пловдив . Разполагам с конкретни данни , които бих Ви предоставил , ако имате желание да се заемете с този проблем . Смятам , че си заслужава да положим усилия и да се спре продажбата на ментета ( или поне да се намали ) . Ще окажа съдействие , ако ме потърсите .

Т.е.  към Дияна,не към Елена..сори:)

Елена ,имате право да върнете тези апрески в рамките на 6 месеца,те са задължени да ви  ги приемат ,понеже те са дефектни .
Ако не искат или казват ,че не могат обадете са в офиса ,веднага ще се реши проблема.Успех Ви желая:)

Доста неща съм си купувала от АДИДАС,но никога досега не ми се е случвало да съм недоволна.Цялото ми семейство ценим качеството с идеята да сме и здрави,до момента в който ми стана много мъчно.Купих на сина си,който е първи клас апрески УОТЪР РЕЗИСТ и с мъка установих,че краката му са мокри.Толкова се разочаровах.Кой ще ми спести мъките от това,че детето настина и всяка вечер му слагам краката в гореща вода,ами лекарствата.И така ще е цяла зима май,защото не мога сега да му купя други ботуши,а сухите крака са много важно нещо.Явно в България е така дори и да можеш да си позволиш да си купиш нещо по скъпо(като се надяваш да е качествено).Нали за това съм дала повече пари,аз ако исках краката му да са мокри щях да му купя някакви там от 30лв. например.Ако това се беше случило в друга държава произвидителят щеше по някъкъв начин да компенсира клиента,хората в другите държави имат такъв специален резерв за рекламации,който от една страна ги стимулира да работят по качествено.И НЕКА НАКРАЯ ДА  КАЖА НА ЧОВЕКА ТОЧНО ОТ КОГОТО ЗАВИСИ ТОВА ДА ПОДВЕЖДА КЛИЕНТА,ЧЕ ОТ ТЕЗИ ПАРИ, КОИТО Е ВЗЕЛ ОТ МЕН И МЕ Е ИЗЛЪГАЛ НЕКА ТЕЗИ ТЪЖНИ МОИ ПАРИ ГИ ПОХАРЧИ ЗА ЛЕКАРСТВА НА СЕБЕ СИ И СЕМЕЙСТВОТО СИ.

Трябва да си много зле, за да си пазаруваш от Адидас в България, при нашите икономически реалности. В централния им магазин в Херцогенаурах (до Нюрнберг) цените на стоките са поне два пъти по ниски, като се има предвид, че доходите на немците са примерно 3-4 и повече пъти по-високи от тези на българския клиент. За мен е уникална комплексарщина, да си купиш маратонки за 300 лева, когато получаваш 800 лева заплата. А гадното в случая е, че фирмата може да ти предложи същия модел на 150-200 лева и пак да е на печалба, но използва тукашната комплексарщина и надува цените. Ама - капитализъм, кво да го правиш ;)

Пълна пародия.адидас не е вече адидас.качеството няма нищо общо с качеството от преди години.Плащате куп пари само за "табелата"

аз съм бивш служител във фирмата. работих около 3 месеца и не съм доволна нито от заплащането, нито от екипа, нито от управителите. според мен не е редно да имам управител който е от 2 седмици, който аз съм го обучавала. фирмата не си спазва обещанията. а и точно по тази причина напускат всички. постоянно имат нови служители.