АДИДАС БЪЛГАРИЯ ЕАД / Adidas Bulgaria

Въпросната "Управителка" е Ася Огнянова! Няма никакво уважение към персонала,към клиентите и към работодателите си! Плюе по всички колеги и началници, подиграва се на всички,прави си каквото поиска, все пак е приятелка с регионалната,която си затваря очите за всичко,дори и за това,че е некомпетентна и неграмотна! Клиенти са идвали в нашият магазин и се оплакват от нея! Нейната работа я вършеше Мони в Младост,Ники в Ботевградско и сега Вили в Люлин...,а въпросната Ася обираше комплиментите,да не говоря за мизериите които прави на колегите си от другите магазини,да не говорим за клиентите които идват и казват,че им е казала,че даден размер нямаме,а всъщност го имаме! Нито един наш колега не я харесва и уважава,нито от магазините,нито от офиса,но Радиева я държи,защо ли,нека от човешки ресурси да се разровят и ще разберат защо! ... Ако сте на интервю при нея бъдещи кандидати,по добре поискайте да сте в друг магазин!

Защо преместихте магазина от Ботевградско шосе чак в Люлин и защо сменихте персонала?Със съпругата ми пазарувахме всяка седмица и бяхме доволни от обслужването и от дестинацията и от персонала,сега в Люлин е управителка някаква злобна робокопка с железа по зъбите,грозна,отвратителна и с ужасно грубо държане!Позволява си да ни отговаря и да прави забележки на клиентите,това е недопустимо,защо сменихте предишните хора които работеха на касата,ще загубите и малкото клиенти които ви останаха заради е такива управители като това същество!

Здравейте бях служител във въпросната фирма и искам да кажа на всеки който смята да работи тук,че не си заслужава...Не се лъжете по това,че е световно известна марка,аз по това се излагах,като си мислих,че всичко ще е изрядно,ще има бонуси и други придобивки,но увиии малко след като започнах разбрах,че очакванията няма да ги бъде. Първо да поговорим за заплащането,ако може да се нарече така,защото е повече от смешно,като си имаме впредвид за каква огромна и известна фирма работим. Заплатата е 463 лева чисто,като 60 лева са под формата на ВАУЧЕРИ ЗА ХРАНА.За БОНУСИ не се надявайте продажбите,който трябва да направи магазина за непосилни в тази криза и всеки месец таргета се увеличява...Пълно безумие..Относно естеството на работа-цял ден сте прави,не ви дават да сядате,вадите постоянно стока,подреждате склада,чистите,общо взето всичко.Работното ви време ви е различно,всеки месец се прави график с супер различни смени,повечето от който са 10 часови.Относно полагаемата ви се почивка,пре работния ден...много често не ви я дават защото в магазина има супер много работа,а персонала в твърде малко., Това е накратко,лично аз съм радостен че се отървах от тази фирма...На тези който смятат да започнат работа там им пожелавам късмет и да се заредят с нерви и търпение.

Здравейте, забелязах, че при намаление на продуктите на Адидас не се променя цената, а се слага табелка с надпис "нова колекция". Нося Адидас от 1991 г., когато нямаше магазини в България, но от две години се насочих към друга марка, заради ценообразуването.

Здравейте, колеги и бивши колеги, Принципно обожавам марката, немога да разбера, защо толкова нареждате и давате савети, принципно българина е такъв тип, че ако некой му напрай забелешка и той веднага вири носа на горе и край, хората го мразят или персонала бил лош, виште първо проблема в себе си и критикувайте марката, заради собствената си некадърност и т.н. За заплащането, какво да ви кажа, не е много, но  никой не ви е карал да подписвате, сами сте се съгласили да подпишете, аз лично съм доволен от марката, харесва ми да работя в адидас, персонала е супер готин и така :)))...

Ако името на управителя на магазина е Владислава Диловска, В НИКАКЪВ случай не започвайте там!

Здравейте! За всеки, които се интересува от марката АДИДАС мога само да Ви кажа да не правите този грешен избор и да стъпвате в магазините им в Българиа.
1.Продават пълни боклуци на безбожно високи цени.
2.Ако са Ви излъгали и са ви пробутали нещо, знаите че при тях рекламации не съществуват дори и на следващия ден да се е скъсало нещо.Могат само да те мотаят месеци наред без резултат.
3.Политиката им в Българиа е такава да лъжат клиента .
4.Управлението им е под всакаква критика  особено г-н Ботев.....

Скъпи колеги и колежки.
Да ви кажа няколко думи за АДИДАС ...
ОТ начало бях много развалнуван че ми се отдава такава възможност да работя в така наречения (Адидас.) виках си баси яката фирма и яката работа ама доверете ми се  не е така.
Но не се ЗАЛАГВАИТЕ там е много строго по цял ден ви даржат.. Прав по цял ден с 30 мин почивка и когато те ви пуснат тоест управителя.И не ви дават даже за мин да се разсеяте или да си говорите. камоли да си крастосвате краката пак да не говорим за рацете това е абсолутно забранено. какво да ви кажа друго за работното време и почивките. например насшият магазин беше от   10:00ч до 20:00ч. и смените бяха или цялден работиш ако няма кои ако има кои да те замести само 8ч работиш. ааа И трябва да идваш с 30мин по рано на работа за да е изчистен магазина.(защото няма кои не могат да си наемат чистачка да и дават там по (еди колко си .лв. за да чисти).) Почивните дни са за 14-15 работни дена имаш 3 ПОЧИВНИ ДЕНА!!! и в Неделя винаги се работи.Така е при Частници. аз лично предпочитам даржавна работа няма по хубаво.Така де да се Варнем на Темата..Адидас...ЗА заплашането да не говорим 400лв. до кам 450лв. за Таргет % само си мечтаите.За отношението кам служителите да не говорим отвратително е под всякаква критика.Давам прост пример. Викат на интервю 5-6 човека и ги карат да идват по различно време да за обучение да ги лажат явно нз. и работят там 2 дена и нарая ги гонят с извинението има много хора за да видим другите какво могат и им хварлят 20лв за тия 2 дена така хората си губят само Времето. и трябва само да се надяваш да си избрания от 10-15 човека.Аз за тия месеци които работех разбрах че те карат да стоиш там като....Паметник, Маркуч, за да се подиграват с теб пак да не смееш да кажеш нещо на управителя дерекно си изгонен !!!А и ДРУГО. Има Жестоки Глоби за това ако закаснееш за работа ня всяка Мин по 1лв и за забравено работно облекло 10лв за закасняване от почивка също глоба за забравена да сложиш аларма да не говоеим 15-20лв ако откраднат нещо от магазина както вие си делите загобата !! нищо че има камери шефовите измислят нещо да ви вземат парите все.Така де..Това сиках да ви споделя не всяка работа изглежда хубава повярваите ми бил сам там. хорат си мсилят каква чест да работя в Адидас ама не е така.Благодаря ви наи сардечно за тия които са го прочели.

Здравейте,има публикувана обява за продавач-консултант за Factory autlet за град Варна.Някой може ли да ми каже нещо по подробно за аутлета ,като заплата ,отношени е т.н?

Къде е ръководството и защо позволяват на управителката на  Мол Карфур - адидас, да си прави графика какво на нея и допада, тя само първа, а останалите 15 вори. Защо хората от офиса си затваря очите, щом работата върви може всичко. Да, така е и затова персонала ще се смена нон-стоп.