ПиЕсПи Уебтех /img/frontend/nomap.png"

ПиЕсПи Уебтех

Много приятна работна среда с млад колектив. Всеки помага на другия и така работата тече много леко и без излишно напрежение. Колегите в Англия са винаги положително настроени и подхождат с уважение и разбиране.

Заплащането е много добро, офиса е просторен и в хубава сграда, а годишния отпуск е 25 дни. Човек може да избере насоката, в която иска да се развива и винаги ще получи необходимата помощ за това.

Бях на интервю. Въпреки, че не започнах работа при тях поради несъвпадение на качествата ми с естеството на работата, останах с много добро впечатление. Малък екип с огромен потенциал захранващ сериозни проекти. Предоставят свободно работно време и възможност са самоинициативност и развитие и обучение.

Добра работна среда, сплотен колектив, ненатоварваща работа. Работим по 40 часа на седмица, нямаме организирано работно време , залагаме на самодисциплина. Работният ден започва когато ви е удобно.
Колегите ни в Англия се отнасят с уважение към нашата работа. Всички коментари и предложения на различните служители се обсъждат, а при взимането на решения се взимат предвид всички гледни точки.
Почивните дни са 25, не отработваме БГ пранзици.
Имаме свобода да се развием в посоката, в която имаме интерес.
Екипът е млад, повечето от служителите са в самата компания от самото и създаване.
Заплащането е повече от добро, а възнаграждението се преразглежда всяка година.

Единственият минус засега е малкия офис на Тотлебен , но скоро ПиЕСПИ ще се премести на нов адрес в по-голям и просторен офис.

Не бях попадал досега на фирма, която да изисква ИЗПРАЩАНЕ на примерен код по email. Само по CV-то ми прецениха, че не съм за там, понеже отказах да изпратя код. Освен това, човекът разгледал кандидатурата ми, ми пише с какво според него било по-добре да се занимавам, без въобще някога да ме е виждал или разговарял с мен. Преценете си сами дали да кандидатствате там.