Марисан и Колев https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Русе,ул. Калнъ дере 15&markers=Русе,ул. Калнъ дере 15

Марисан и Колев

към 15 март 2024 още трима търговци си тръгнаха последния месец.обявите в джобса са 12 . всички са поради разширяване на търговския екип.какво разширявате ?? краля слънце не цени персонала си за него всички са заменими само парите са важни.18 търговеца за една година,мотокаристи, работници производство.празни обещания кралю

Не знам за фирмата но Аз лично си докарам до 200$ на седмица от този сайт:

Напомням на всички, че утрешния ден сме се уговорили да е работен. Това е последната работна събота за годината и трябва да я използваме. ето така се работи и ще се работи в най-голямата българска фирма .разбира се че това не се плаща.
Абсолютно лицемерна фирма.в рамките на една година от фирмата си тръгнаха търговците:Светлин софия,Христо бургас,Иван варна,Петьо пловдив,Николай бургас ,Кавалов русе,Бойчо русе, Кремена велико търново,Стоил пловдив,Анна бургас,Светльо русе,Митко стара загора.най накрая беше изгонен търговския директор който осра целия пазар.
сега чакаме вдигане на заплатите ама след като шефа се върне от поредната ексурзия я в коста рика я в виетнам нищо че ни събра на килимчето след нова година.иначе имаме покана за рожден ден нагла история то приятели не му останаха та затова ще ходим ние

написа:
Знам, че по Коледа всички хора очакват и се надяват на някакви надбавки и това е напълно разбираемо, но при този общ резултат не мисля, че е правилно да харчим повече.Предпочитам да пазим ресурсите си за следващите зимни месеци, отколкото да харчим сега по Коледа. Знам много добре, че повечето хора не се интересуват от това как е изминала годината и очакват от работодателя да осигури надбавки по Коледа, но аз за поредна година няма да ви дам.
Така или иначе последните 10тина години сте свикнали да не взимате коледни, защо да ви давам тази година?
Предпочитам да давам по 1500-1700, че дори 2000 лв чисто на новите работници отколкото на вас старите.Затова и накарах толкова много хора да си тръгнат.

Поздрави

към днешна дата 6 октомври нови 6 обяви за търсене на персонал. откакто се появи новия "суперкадърен" търговски директор текучеството на персонал е мега голямо -6 търговеца си тръгнахме и много персонал в русе.радвам се 4е вече не съм част от този панаир. успех на другите колеги в търсене на нова работа в тази бъдеще имат само натегачи и лизачи.назначава си нови хора които след месец /два си тръгват.

още трима търговци , мотокарист и няколко работници в производство напуснали.всичко това в рамките на 2/3 месеца. заплатите замразени от години, отношение към работници-нулево. Радвам се че отдавна не съм част от тази пародия

Още един бивш колега е напуснал . заплатите не са мръднали от 8/9 години но пък претенциите на шефа явно стават все по-големи.

Към дългогодишния служител
Малко хора са се махнали по свое желание. - сериозноо ? Да почвам да изреждам регионите,в които напуснаха търговците- Стара Загора, Видин,Велико Търново, Пловдив,Плевен. Повтарям пак напуснали , а не съкратени.
За заплащането - не знам какво наричаш адекватно.1200 лв основна заплата ли ? Както написах и предния път - заплатата ми щеше да бъде увеличена за да не напусна, преди това според някои хора явно ми е била достатъчна/
Повечето хора ги махат или защото не си вършат работата коректно или защото ги мързи и търсят "нещо спокойно, където времето до 17 ч. да минава". - Не ставай смешен. 20% от състава в Русе бяха съкратени по време на пандемията и след въвеждане в експлоатация на новата линия за сухи смеси. Търговския директор и той ли скатаваше ?

Като дългогодишен настоящ служител мога да кажа, че във всички големи колективи има доволни и също така недоволни и постоянно мрънкащи хора. Така е и във фирмата. Повечето хора ги махат или защото не си вършат работата коректно или защото ги мързи и търсят "нещо спокойно, където времето до 17 ч. да минава". Тези хора е ясно че са недоволни и са готови да плюят. Малко хора са се махнали по свое желание.

Атмосферата във фирмата е съвсем приятелска. Не се виси на главата на служите и те не се юркат постоянно. Търси се карйния резултат и изискванията са ясни. Заплащането е адекватно и фирмата е един от най-добрит е работодатели в Русе.

Ето начин как може да си изкарате странични доходи от интернет:
Аз лично си докарвам до 200$ на месец.