ДАНОН СЕРДИКА АД /img/frontend/nomap.png"

ДАНОН СЕРДИКА АД

Работната среда е приятна, колегите са учтиви и внимателни. Лошото е, че за да се издигнеш трябва да си подмазвач, не се разчита само на качества. Заплащането е около средното ниво и малко под него, затова пък е винаги навреме. Като цяло има какво да се се желае, но ако искате да работите спокойно, елате в администрацията на Данон , за фабриката не знам.

Докато ..... ..... избижа психическите си комплекси, производството ще е в окаяно състяние. А и с този антораж (примерно ..... .....) резила е пълен. Напълно ви съчувствам. Леле а разбрах че и ...... ви е станала техноложкака. Ужасссссссссссссссссссссссссссс

Никакво уважение към служителя.
Измислени оценки с цел да покажат как никой не се развива и е некадърен- целта е и да не му се вдигне заплащането.
При кандидатстване за работа не започвайте докато не си видите договора за работа и най-вече работната заплата.Ако не ви хареса заплатта не се наявайте да ви се промени в близките години.
Въпрос към шефа- до кога ще има производство и Данон ще функционира и произвежда в почти центъра на София и в жилищен район?
Всички предприятия около Данон са пред затваряне .. земята е необходима на някого за други цели..

Очакваме подобрение от години..
Отношението на мениджърите към служителите е некоректно...информацията никаква.
Очаква се завода да се затвори до 2 години.
Личностно развитие (-25) възможност за развитие никаква..

някой може ли да ми каже какви са условията на работа в маркетинга на Данон, мениджърите как са? интересува ме тяхната компетентност и отношение към персонала.

Абе истината е,че едва ли на някой му пука за "шибания" персонал.Като могат да се вземат кинти на джоб кой го е грижа....Ама как няма да е,когато дядо Данон е мелез между ...... .ОТ ТОВА ПО-ГАДНА КОМБИНАЦИЯ ЗДРАВЕ МУ КАЖИ.

Няма да стане със стачката,защото са мишки вече го изпитах на собствен гръб.Спасявайте се по-единично.Работа има за повече пари и е по-лека.Късмет!!!

Eвала пич казал си го много точно.. техниката издъхва...
да напправим стачка... една седмица.. поне... и ще клекнат на колене и друи работи ще правят... да викнем медиите.. инспекция по труда.. встници... министри всички........

В тази тъй наречена капиталистка фирма както се изрази моя шеф вече екс се работи както в комунизма никаква отговорност дори палета с стока да изнесеш пак няма да разберат а някой хора са го правили и сега даже са на ръководни постове. Техниката е под всякаква критика горките механици правят от нищо нещо електрокарите са от преди 20 години хората недостигат в складовете.Чистотата е като в бежански лагер чисти се само когато има одит или някаква проверка.Заплащането е на "средно ниво" според проучване на големите фирми в софия :)
Ако някой иска да работи в Данон-сердика може да дойде да натрупа стаж и да види как не трябва да се работи.

Ще кажа само,че заплатата е мнооого ниска за итогорностите които имат хората в производството.. от тях се очаква качество на европейско равнище със заплата като подеяния... и от тук качеството пада... колкото плащаш толкова работят..