ДАНОН СЕРДИКА АД

в момента има обявена позиция Мениджър Транспорт, преди по-малко от година пак търсеха човек за тази позиция. Някой знае ли защо пак търсят човек и какви са условията на труд, както и изискванията?

Здравейте,искам да попитам възможно ли е да направим споразумение с вас?Имам желание и възможнос да се грижа за 15 крави Ако може да се закупят животните и да се изплащат с добитото мляко аз ще си поемам хранене и добро отглеждане на животните

аз лично нямам нищо против тази фирма -дори напротив доволен съм от работата си с тях ,да вярно е че администрацията си вършат малко работата как да кажа - странно ,но какво пък - получавах си парите точно колко то са на точно определената дата заплатата е средната работна заплата за сектора незнам как е при другите те ще кажат но аз лично нямам кой знае какви забележки , що се отнася до колегите - има си мърша като навсякъде но се свиква ако имаш воля ,с развитието - трудна работа, държа да подчертая ,че не бях на трудов договор ,а на граждански -такава ни беше уговорката с работодателя , идеално е за студенти :) :) :) успех на всички настоящи и бъдещи служители
то в българия и като цяло  за трудовият си опит положението е мани,мани
що се отнася до условията на труд - по - скоро мога да ги определя като добри ,но може още

Работих близо 3 години във фирмата ... Положението там е повече от трагично ... нека дамите от администрацията само се замислят защо само техните мнения са положителни ... Ами явно защото всички привилегии са за тях ...
Пример 1: Криза е! Трябва да се правят икономии. Камионите които разкарват продукцията из цяла София и региона (около 10 + 2 бусчета) давали голям разход. Около 23-24 на сто. (По запознантите могат да преценят) Целта е да направим разхода като на лека кола... Драги управляващи на ниско и високо ниво ... това са около 6 тона ... не могат да се бутат... а че адмистрацията разполага с около 70 коли и на тях не им се търси сметка ... За това нека отидем в Гърция на почивка.... Данон поема всичко ... Спането ни в хотела е "представителен разход" състо поет от компанията.... Еххх искам и аз .... Търговските конференции..... Луди пари за път ... хотели .... Но пак на Нова Година ще извикаме Слафи Трифонов да ни пее на ушенце .... Общо взето положението е такова ... за някои хора има за други няма ...

здравейте, бихте ли могли да ми дадете информация за позицията "Анализатор продажби"-среда, заплата, колеги и т.н.

Не си губете времето. Фирмата е много фалшива. Бях на интерю. Продължи повече от един час и полвина. Големи обещания. И отговор никакъв. Губите си времето.

Системата на тази фирма поне в България НЕ СТАВА!!! Скапана е!Ръководството трябва да направи нещо по въпроса. И да увеличат заплатата , защато с тея "стотинки" дето дават Да ЖИВЕЯТ ТЕ !!!!

Здравейте на всички!Бих искала да ви попитам дали във фирмата се търси наскоро завършил еколог за работа.Потърсих в сайта административната структура и какви звена има във фирмата,но не можах да намеря такава информация.Моля някой по-запознат да ми сподели с мен как стоят нещата.Благодаря предварително!

Браво на послените положителни мнения - напълно ги подкрепям!
Като чета някои негативни мнения на хора, особено на работещи в компанията, направо не мога да повярвам - хора, ние на едно и също място ли работим?
В компанията съм от 3 години и мога да дам само препоръки. А това, че някои пишат глупости, си е тяхна работа. Управлението не било влизало във фабриката, нямало препарати - дрън-дрън, ходила съм в над 10 фабрики и мога да кажа, че Данон е най-добре управляваната от тях.
А това дали има перспектива за развитие - ДА, ИМА, само че трябва да си извоюваш развитие с работа и качества, а не да плюеш и да чакаш.

Аз съм служител на Данон от 7 месеца. В началото като прочетох мненията в форума реших, че тази фирма е много зле. После все пак започнах работа там. Вече 7 месеца работя за Данон и нито вендъж, не си помислих, че съм направила грешка. Нещата, които се говорят тук са пълни глупости и не знам от какви хора идват.
Истината е, че имам вземане даване с почти всички отдели в компания и всички хора са изключително отзивичиви и добри. Да, случва се някой да е по-изнервен от работата от друг и това да води кавги. Когато човек е добронамерен и подхожда по правилния начин обаче и хората ще му отвърнат с добро. Тъй като това ми е 2рата работа само бих казала на младите хора - да не се страхуват и да кандидатстват, защото Данон е едно много добро място за развитие и опит.

А сега очаквам да ме нахраните :)