Мултирама България ООД / Multirama Bulgaria Ltd /img/frontend/nomap.png"

Мултирама България ООД / Multirama Bulgaria Ltd

Прочетох мненията тук за Мултирама(Плевен) и ще си напиша и моето.Що за отношение имат служителите към клиентите-вървят след теб и само те питат "с какво да Ви консултирам....."докато накрая не им се развих за да ме оставят да ама тамън ме оставиха и се появи някаква очилата усойница,незнам каква е явно им е шефка,при което аз неиздържах и си излезнах от магазина.Иначе магазина нагласен чист и топъл(прекалено),но цените в сравнение с другите фирмички в града са завишени.Попитах във въпорсния магазин(Мултирама)за отстъпка за продукт на стойност 2000лв,но веднага ми беше казано по завоелиран начин че"ние несме благотворително дружество"Охрана нямат....дано поне да взинат добри пази в което се съмнявам след като видях онази очилата кобра-вероятно шефката.

Мисля, че дългите коментари са излишни. Просто стратегията на собственика е за кратко време да бъде вдигнато много "шум" разбирайте популярност, за да се вдигне продажната цена. Затова не търсете и не очаквайте инвестиции в посока развитие на персонал. Причината да се дразнят когато задавате въпроси. Това рано или късно, ще им се върне като бумеранг. С похвати от " 23 година, когато паднаха воловете от моста" няма как един ден да не си платят. И този ден никак не е далече. Погледнете какви отчаяни акции са предприели за привличанена клиенти.

някой ще ми каже ли нещо за мултирама варна?какво е там отношението?

Здравейте, кандидатсвах за работа преди известно време... в неделя на 8 март ми се обадиха, насрочиха интервю за следващия ден естествено цъфнах аз на другия ден и започнахме с господина един доста приятен разговор и съм очарован от отношението, малко фирми могат да се похвалят с такива сложители. Обаче!!! Хубаво разговорче спретнахме обаче при обявената ми 450 лв. начална заплата аз се сепнах, помислих че се шегува! Спомена нещо за повишение след 6 месеца мисля несъм сигурен защото това 450 ме стресна, е обяви ми 550 лв. Мултирама е една от сравнително новите но бързо развиващи се фирми на пазара за ИТ компоненти и мисля сериозна фирма но при тея заплати човек би си помислил че продават банички в някой подлез. Разочарован съм и ако искат да си направят с правка с заплатите в други фирми от същия бранш, просто да си сферят часовника. Късно се сетих чак след като излязох но за 450 лв. ще работя не повече от две седмици, ще ми се да му го бях казал. Да определено бих им бил клиент защото имат добри оферти но не стават за работодатели според мен.

МИ

първо за парите дето плащат - ми то на караул се стои по-малко прав. После никакво уважение - ако запиташ нещо ти се казва в прав текст че не ти плащат да питаш а да обслужваш клиентите. Мисля че менидмънта е излязъл от някоя пещера

Сигурност - ами не са най-несигурната фирма, в кратосрочен план може би ще са добре още малко, но по пътя с този некадърен мениджмънт както са тръгнали ще достигнат дъното

никакво совбодно време ен ти остава , няма и ниакаква гъвкавост, освен ако не си роднина на някой от шефовете

Никакъв потециал за развитие - развити са вече всички роднини на шефове и собственици

ти какъвто и да си колкото и да бачкаш, колкот и полезен да си всичко е шуробаджанащина

Колеги - някой са ок, но няма един който да е работил повече от 2 години - всички се сменят - махат се иил ги уволняват че много питат

работна среда - работа в магазин - сравнително чисто и топло

Боби, да, на реална заплата са осигуровките. Не знам какво е отношението в Мултирама-Варна

Моля ви дайте ми информация за длъжността касиер в мултирама.Струва ли си да започвам работа там?интересува ме по скоро отнешението и наистина ли осигуряват на това което получаваш?

Надявам се, че фирмите в България най-сетне ще въведат някакви тестове и/или изпити за обща и езикова култура и няма да назначават простаци като разните "батенца", които си изливат помията и простотията тук за да могат в един прекрасен ден да просперират и да се развиват умните хора, а не простаците.Докато се назначават простаци България няма да се оправи!Поне като сте тъпи, прости и ограничени "батенца" си мълчете и не показвайте простотията и байганьовщината си!

Значи искам да кажа, че докато има такива "батенца" - простаци да ми се изказват тук като Rudolf с такъв селски и просташки език(виж стр. 1)всичко тук все повече ще деградира и запада. Моля Ви, "уважаеми" простаци първо да си запълните пропуските от липсващите ви 7 години, а след това да се изказвате - неграмотници нещастни. А за фирмата много добре знаете - на който не му изнася да не работи там, поне хората се опитват да правят бизнес и предлагат работни места, което никак не е малко, никъде няма идеално!

С много от мненията не съм съгласен. Аз съм вече бивш служител, но ще изразя мението, че фирмата е добра и мисля, че до една или две години ще стане най- предпочитаната за закупуване на компютърна техника. Повечето от вас най- вероятно са мързеливи и некомпетентни. Не може винаги да искаш много, а да даваш НИЩО. След време ще ви изхвърлят от някоя друга фирма и пак така ще пишете.