Уеб Моделс ООД / Web Models /img/frontend/nomap.png"

Уеб Моделс ООД / Web Models

1 точка

И кое им е точното на тая агенция, че не разбрах? Снимах се преди месец в 2 филма още не съм си получил пърите - те не че сам много де - за 3 дена снимки 20 лева на кръст. Ама никой не ми каза, че полвин година трябва да си ги чакам, когато се записвах в уеб моделс. За платената публика е ясно - абсолютна гавра. За отношението към участниците пък да не говорим - то на село по-добре се отнасят с овцете. Но в България е така. Просто на никой не препоръчвам да си губи времето с Web Models - само ще се раазочаова.

В Уеб Моделс се записах началото на лятото. Заплащането като платена публика е унизително, но разбира се никой не ме е карал да ходя на сила. Причината да пиша тук е, че дават пари за някои участия от м. Юли  чак м.Септември накуп и то за много предавания и се чака на опашка 2 часа. Отделно никога не се е спазвал регламента за определеното часово време, а и никой не плаща overtime.

Аз ходя от време на време като платена публика с тази агенция. Като цяло са точни, но заплащането е направо смешно! Трябва наистина да нямаш какво да правиш, за да участваш, а не заради парите. Например за един ден платена публика, ти дават 7 лв /от сутрин до вечер/ и снимат в Нови хан!!!!!Просто жълти стотинки! Има и дребни участия в реклама, но и там заплащането е символично за цял ден работа. Те имат и апетитни оферти, но до тях стигат само определени хора.

Работя с Уеб Моделс тях от 4 години.Доволна съм,защото ми дават работа - когато има,има.Нищо не са ми обещали напразно. Пари не са ми искали за нищо.Изобщо нямат нищо общо с въпросните агенции,за които питате и където само си плащаш за какво ли не,а пък после не те търсят за нищо.Успех на всички!

Една от свестните рекламни агенции мисля, че са точни и коректни! Повтарям си мнението щото обърках отценките..това е актуалното ми мнение.

Какво е мнението ви за тази агенция? И в нея ли си "вечния статист" както във Фреш фешън и Talent partners?