магазини Мания /img/frontend/nomap.png"

магазини Мания

Малко подробна информация за търсещите и питащите за заплата и работно време :

Базова заплата 360лв. - 20лв. осигуровки = 340лв. за месец от 22 работни дни по 10 часа. - 1,55лв. на час.

Ако се докарат допълнително бонуси от извънреден труд от тях се приспадат липси и наказания.
Нормално е да има огромно текучество на служители при заплащане от 1,55лв. на час.

Ако работата Ви е свързана с "Централата", действайте! Много коректен работодател. Това е работата, която много харесвах. За съжаление аз се забърках с така наречените "франчайзи", на които грам не им пука за персонала и моралът и отношението са под всякъква критика. Откакто магазините се отдават на франчайз нивото на обслужване и качеството на стоката спаднаха, а от там и на оборотите в магазините.
Щом си към "Централен офис" ще работиш с едни от най-яките хора.
И ще се запознаеш с един изключителен човек - Севдалин Спасов.
Един от малкото почтенни работодатели и данъкоплатци в България.

Здравейте.

Някой може ли да сподели каква е в момента работната атмосфера в централния офис на фирмата ?
Какво е нивото на заплащане, изплащат ли се редовно заплатите ?
Благодаря предварително за всички мнения !

Тука някой изобщо някакъв отговор ще даде ли?или само си задаваме въпроси и толкова !!!!!!!лично аз се интересувах от длъжноста суртировачи ,интересна ми е ,искам да работя, чакам с нетърпение да пуснат свободна позиция и да кандидатствам,ако някой е работил или работи тая длъжност моля споделете,на норма ли е или твърда заплата ,почивни дни,колегите как са ,и въобще всичко каквото се сетите за тая длъжност .Благодаря предварително :)))

Някой знае ли каква е горе-долу заплатата на заместник-управителя?

Моля,кажете нещо за заплащенето ,как е и дали си струва да започне човек работа там.БЛАГОДАРИЯ предварително...

Преди 5 месеца търсиха Ръководител логистика на два пъти , сега пак са пуснали обява.Какво става - не намират подходящ човек ли, във фирмата ли е проблема? Знае ли някой?

Здравейте, има публикувана обява за работа за сортировачи. Бихте ли казали какви са условията за работа, има ли твърда заплата и оттам нагоре ли е заплащането според заработката или заплащането зависи само от заработката. Долу горе каква заплата се изкарва на месец! Предварително благодаря!

Наистина имаше вдигане на заплатите в магазините. Процента, който взимат продавач консултантите от оборота се вдигна през пролетта и есента. Какво повече?
А увеличението за което говори колегата Страшимиров :) беше доста преди 2010

Относно заплатите в Мания , не спекулирайте с тези увеличения през 2010 , защото всички знаем че тези увеличения на хартия ги направихте по друга причина.