Най-коректната и истинска фирма в която съм имала честта да работя, макар и само 8 месеца. Невероятни Хора, колеги и приятели !!!!

Бях служител във верига магазини Мания 6 години и съм работила и при управлението на г-н Спасов, и във франчайз. Мога със сигурност да твърдя, че бих се върнала там пак на работа, НО ако г-н Спасов си върне част от магазините. По негово време имаше "Служител на тримесечие", "Служител на годината", различни бонуси - уникална мотивационна система, която стимулираше персонала да се самодоказва и да надгражда уменията си във фирмата. При фанчайза няма тази мотивация за работа.

1 точка

Aко работата Ви е свързана с "Централата", действайте! Много коректен работодател. Това е работата, която много харесвах. За съжаление аз се забърках с така наречените "франчайзи", на които грам не им пука за персонала и моралът и отношението са под всякъква критика. Откакто магазините се отдават на франчайз нивото на обслужване и качеството на стоката спаднаха, а от там и на оборотите в магазините.

Щом си към "Централен офис" ще работиш с едни от най-яките хора.

И ще се запознаеш с един изключителен човек - Севдалин Спасов.

Мениджърката на Бурев (Анастасия)е под всякаква критика.Няма такова лицемерие забърква интригите и след това нищо незнае МИЛАТА

Малко подробна информация за търсещите и питащите за заплата и работно време :
Базова заплата 360лв. - 20лв. осигуровки = 340лв. за месец от 22 работни дни по 10 часа. - 1,55лв. на час.
Ако се докарат допълнително бонуси от извънреден труд от тях се приспадат липси и наказания.
Нормално е да има огромно текучество на служители при заплащане от 1,55лв. на час.
Има дни в седмицата, които са свързани с много тежък физически труд - през ръцете на служителите минават всичките тонове дрехи.
Почивки :
30 минути обедна и две по 10минути.
Кое по-напред ?! Да се нахраниш ли /работният ден е между 10 и 15 часа / , вода ли да пиеш или да отидеш до двете нули.
Нямаш право да сядаш.
Най-неприятното е , че винаги има липси.

Малко подробна информация за търсещите и питащите за заплата и работно време :

Ако работата Ви е свързана с "Централата", действайте! Много коректен работодател. Това е работата, която много харесвах. За съжаление аз се забърках с така наречените "франчайзи", на които грам не им пука за персонала и моралът и отношението са под всякъква критика. Откакто магазините се отдават на франчайз нивото на обслужване и качеството на стоката спаднаха, а от там и на оборотите в магазините.
Щом си към "Централен офис" ще работиш с едни от най-яките хора.
И ще се запознаеш с един изключителен човек - Севдалин Спасов.
Един от малкото почтенни работодатели и данъкоплатци в България.

Здравейте.

Някой може ли да сподели каква е в момента работната атмосфера в централния офис на фирмата ?
Какво е нивото на заплащане, изплащат ли се редовно заплатите ?
Благодаря предварително за всички мнения !

Тука някой изобщо някакъв отговор ще даде ли?или само си задаваме въпроси и толкова !!!!!!!лично аз се интересувах от длъжноста суртировачи ,интересна ми е ,искам да работя, чакам с нетърпение да пуснат свободна позиция и да кандидатствам,ако някой е работил или работи тая длъжност моля споделете,на норма ли е или твърда заплата ,почивни дни,колегите как са ,и въобще всичко каквото се сетите за тая длъжност .Благодаря предварително :)))

Някой знае ли каква е горе-долу заплатата на заместник-управителя?

Моля,кажете нещо за заплащенето ,как е и дали си струва да започне човек работа там.БЛАГОДАРИЯ предварително...