Всички от фирмата ли забравиха една бивша служителка която почина като куче заради фирмените правила и условия!!!!!!!!!!

Да се включа и аз към темата само с едно изречение!
За бога хора ако имате избор не започвайте там!!!!

Ох ,ох Фирма Елма цяла Варна знае колко сте коректни и вие като организация,аз съм бивш ваш клиент и за времето в което работех с вас колко момичета и момчета се смениха и всичките говореха едно и също,не ни плащат достатъчно,,,постояно ни променят условията по промоциите и един съвет от мен към Цветанови Не се доверявайте на 100 процента на Яница или както там се води някаква шефка на търговските Хората ви бягат заради нея.P.S....А ЗА МОМИЧЕТО ЗА КОЕТО СТЕ ПИСАЛИ аз работих със нея и за мен както и за мойте служителки тя беше много свястна и разбрана и държа да отбележа че откакто тя не е на работа аз не работя с вас!Вземайки предвид предходната публикация явно пак от ваш бивш служител вие сте за бой и хулене!!!!!!

За пръв път попадаме на толкова ниско морален кадър -Търговски Агент .
-Навъртя два последователни месеца безумни сметки на телефон върху лимита си .
-Повреди повереното и имущество -МПС.
-Не посещаваше поверените и клиенти в района .
-Изключително лоша трудова дисциплина -Пренебрегваше поставените и персонални задачи.
-Създаде интриги сред колегите си .
-Събра отложени плащания на клиенти и не ги отчете в касата на фирмата .
-Надвзе 300лв от касата .
-Напусна със *смс*
В последствие след разговор с предният и работодател разбираме ,че са я освободили поради нанесени финасови загуби .

Хора ако искате да си загубите времето и да не ви платят това е фирмата.Изключително некомпетентна супервайзорка,служебните автомобили са без авто каско т.е.имаш ли щета плащаш,няма връзка между отделните звена като счетоводство-касиер:разнос-оператори-склад и т,н...сутрин заплахи от сорта ще се глобяваме и още много мога да кажа за нечовешкото отношение на ръководните кадри визирам Яница Атанасова към колегите и!!!! Относно горе споменатата само ще добавя дотолкова се е взела на сериозно че видиш ли ти забравя да пуска справки към агентите да речем на 14-15 то число и ти до последно не знаеш какъв бонус ще вземеш или поне как към средата на месеца ако не си наред с таргета да си го пооправиш!!!!Мисля да спра до тук надявам се сте разбрали общата картинка:)

Пуснах си CV  на 28.08.09г. за Продавач-консултант - не ме поканиха на интервю. Днес виждам същата обява...
 Уважаеми хора! Като съм на 45г.не значи че съм грозна, стара и дебела и в никакъв случай клиентите Ви няма да се изплашат от мен ! Е, не съм и на 25 ! Но старея като катедрала - не като цървул !
Няма да се натискам, ще търся друга фирма !

Защо напусна, щом заплащането е добре, а се намират и добри колеги!
Никой не бяга от хубавото, каква е уловката?

Искам да споделя няколко мои впечатления за фирмата... Първо да кажа на всички, че се занимава с търговия на едро, разнос и логистика на алкохол, хранителни стоки и перилни и почистващи препарати.
Първо и едно от най-важните условия, които биха заинтригували някой е за заплащането. Tо се извършва много коректно, без закъснение. ОТ ТАЗИ ГЛЕДНА ТОЧКА - ГРЕШКА НЯМАТ.
Като цяло за персонала - някои от тях са доста злобни хорица и успешно вгорчават живота на останалите... както навсякъде обаче си има "точни" хора.